AZERRO 2007 SRL
| Denumire | AZERRO 2007 SRL |
| CUI | 22451060 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001172105 |
| EUID | ROONRC.J2007001172105 |
| CAEN | 1421 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-09-21 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BAŞARIR USTA AZIME | - | România |
| USTA ERDAL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 496 755 | -210 379 | 3 195 056 | — | — | — | 58 |
| 2024 | 7 389 954 | 836 477 | 2 647 765 | 2 796 378 | 1 571 202 | 1 719 998 | 95 |
| 2023 | 8 567 352 | 2 607 305 | 512 429 | 2 136 627 | 2 033 882 | 3 658 080 | 97 |
| 2022 | 8 087 605 | 2 664 875 | 571 727 | 1 694 344 | 1 566 215 | 2 688 832 | 98 |
| 2021 | 6 796 541 | 2 099 770 | 510 375 | 1 695 791 | 1 500 516 | 2 685 932 | 101 |
| 2020 | 7 180 990 | 2 193 688 | 639 978 | 1 736 028 | 1 616 806 | 2 712 856 | 106 |
| 2019 | 7 253 402 | 1 811 350 | 875 300 | 1 796 191 | 1 555 597 | 2 476 488 | 113 |
| 2018 | 7 495 099 | 2 228 596 | 940 112 | 1 979 289 | 1 283 864 | 2 323 041 | 119 |
| 2017 | 7 136 266 | 2 113 402 | 1 257 605 | 2 152 513 | 1 410 372 | 2 305 280 | 113 |
| 2016 | 6 613 052 | 2 155 799 | 1 551 113 | 2 272 842 | 1 444 593 | 2 166 322 | 101 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 496 755 lei
-26%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AZERRO 2007 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1421 Rev. 0 (echivalent: 1421 Rev. 1, 1421 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Descriere Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 1421: Extracția pietrișului și nisipului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AZERRO 2007 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AZERRO 2007 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AZERRO 2007 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.796.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.571.202 |
| Stocuri | 773.122 |
| Creante | 639.997 |
| Casa si conturi la banci | 158.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183 |
| DATORII | 2.647.765 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.719.998 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 7.389.954 |
| VENITURI TOTALE | 7.471.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.429.409 |
| Profitul brut | 1.042.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 836.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.136.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.033.882 |
| Stocuri | 695.559 |
| Creante | 703.082 |
| Casa si conturi la banci | 635.241 |
| DATORII | 512.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.658.080 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 8.567.352 |
| VENITURI TOTALE | 8.593.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.462.534 |
| Profitul brut | 3.131.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.607.305 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.694.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.566.215 |
| Stocuri | 640.411 |
| Creante | 786.867 |
| Casa si conturi la banci | 138.937 |
| DATORII | 571.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.688.832 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 8.087.605 |
| VENITURI TOTALE | 8.123.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.942.649 |
| Profitul brut | 3.180.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.664.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.695.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.500.516 |
| Stocuri | 633.657 |
| Creante | 656.111 |
| Casa si conturi la banci | 210.748 |
| DATORII | 510.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.685.932 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 6.796.541 |
| VENITURI TOTALE | 6.811.910 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.305.957 |
| Profitul brut | 2.505.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.099.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.736.028 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.616.806 |
| Stocuri | 679.678 |
| Creante | 742.645 |
| Casa si conturi la banci | 194.483 |
| DATORII | 639.978 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.712.856 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 7.180.990 |
| VENITURI TOTALE | 7.463.821 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.886.971 |
| Profitul brut | 2.576.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.193.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.796.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.555.597 |
| Stocuri | 680.955 |
| Creante | 609.168 |
| Casa si conturi la banci | 265.474 |
| DATORII | 875.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.476.488 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 7.253.402 |
| VENITURI TOTALE | 7.421.010 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.254.949 |
| Profitul brut | 2.166.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.811.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.979.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.283.864 |
| Stocuri | 524.761 |
| Creante | 614.485 |
| Casa si conturi la banci | 144.618 |
| DATORII | 940.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.323.041 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 7.495.099 |
| VENITURI TOTALE | 7.533.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.892.330 |
| Profitul brut | 2.641.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.228.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.152.513 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.410.372 |
| Stocuri | 486.822 |
| Creante | 728.024 |
| Casa si conturi la banci | 195.526 |
| DATORII | 1.257.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.305.280 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 7.136.266 |
| VENITURI TOTALE | 7.211.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.685.928 |
| Profitul brut | 2.525.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.113.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.272.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.444.593 |
| Stocuri | 400.923 |
| Creante | 696.286 |
| Casa si conturi la banci | 347.384 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.551.113 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.166.322 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.613.052 |
| VENITURI TOTALE | 6.713.679 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.136.674 |
| Profitul brut | 2.577.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.155.799 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |