JD AGRO COCORA SRL
| Denumire | JD AGRO COCORA SRL |
| CUI | 22445255 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000291210 |
| EUID | ROONRC.J40/17636/2007 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-09-21 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HDP AGRO-INVEST SRL | - | România |
| SVEND AXEL NILSSON | - | Danemarca |
| POULSEN HANS DAMGAARD | - | Danemarca |
| POULSEN HANS DAMGAARD | - | Danemarca |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119 625 998 | 9 305 896 | 380 155 694 | 739 400 131 | 99 433 387 | 449 355 675 | 58 |
| 2024 | 100 397 124 | -14 913 118 | 290 770 645 | 735 109 533 | 81 228 027 | 532 549 779 | 56 |
| 2023 | 87 758 667 | -13 016 585 | 270 831 039 | 518 396 048 | 110 437 555 | 367 358 932 | 52 |
| 2022 | 115 264 199 | 30 554 285 | 168 081 332 | 452 592 709 | 101 876 675 | 394 365 526 | 51 |
| 2021 | 141 840 717 | 52 955 267 | 157 944 452 | 332 095 576 | 76 011 400 | 258 863 730 | 47 |
| 2020 | 55 457 212 | -37 629 981 | 182 979 947 | 324 344 065 | 37 148 311 | 188 115 341 | 54 |
| 2019 | 68 296 243 | 5 099 453 | 156 549 064 | 317 909 361 | 55 408 446 | 225 607 839 | 48 |
| 2018 | 79 498 674 | 8 850 702 | 142 966 175 | — | — | — | 45 |
| 2017 | 48 391 382 | 6 225 171 | 142 022 282 | — | — | — | 40 |
Statistics
Commercial networks and enterprises119 625 998 lei
19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JD AGRO COCORA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ialomiţa , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JD AGRO COCORA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JD AGRO COCORA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JD AGRO COCORA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 735.109.533 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 81.228.027 |
| Stocuri | 53.040.285 |
| Creante | 26.502.494 |
| Casa si conturi la banci | 1.685.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.112.068 |
| DATORII | 290.770.645 |
| PROVIZIOANE | 1.129.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 532.549.779 |
| Capital subscris varsat | 158.136.170 |
| Cifra de afaceri neta | 100.397.124 |
| VENITURI TOTALE | 128.886.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 143.799.257 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.913.118 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.913.118 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 518.396.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 110.437.555 |
| Stocuri | 81.985.836 |
| Creante | 22.676.789 |
| Casa si conturi la banci | 5.774.930 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.356.368 |
| DATORII | 270.831.039 |
| CAPITALURI - TOTAL | 367.358.932 |
| Capital subscris varsat | 108.496.340 |
| Cifra de afaceri neta | 87.758.667 |
| VENITURI TOTALE | 137.003.548 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.969.309 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.965.761 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.016.585 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 452.592.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 101.876.675 |
| Stocuri | 77.009.310 |
| Creante | 23.419.669 |
| Casa si conturi la banci | 1.447.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.977.474 |
| DATORII | 168.081.332 |
| CAPITALURI - TOTAL | 394.365.526 |
| Capital subscris varsat | 108.496.340 |
| Cifra de afaceri neta | 115.264.199 |
| VENITURI TOTALE | 158.894.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 123.604.392 |
| Profitul brut | 35.290.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 30.554.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 332.095.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.011.400 |
| Stocuri | 48.259.226 |
| Creante | 11.505.161 |
| Casa si conturi la banci | 16.247.013 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.715.868 |
| DATORII | 157.944.452 |
| VENITURI IN AVANS | 14.662 |
| CAPITALURI - TOTAL | 258.863.730 |
| Capital subscris varsat | 108.496.340 |
| Cifra de afaceri neta | 141.840.717 |
| VENITURI TOTALE | 147.645.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.607.726 |
| Profitul brut | 55.037.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.955.267 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 324.344.065 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.148.311 |
| Stocuri | 25.219.593 |
| Creante | 11.379.276 |
| Casa si conturi la banci | 549.442 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.602.912 |
| DATORII | 182.979.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 188.115.341 |
| Capital subscris varsat | 90.668.039 |
| Cifra de afaceri neta | 55.457.212 |
| VENITURI TOTALE | 79.725.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 117.355.121 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.629.981 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 37.629.981 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 317.909.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.408.446 |
| Stocuri | 41.612.315 |
| Creante | 13.302.822 |
| Casa si conturi la banci | 493.309 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.839.096 |
| DATORII | 156.549.064 |
| CAPITALURI - TOTAL | 225.607.839 |
| Capital subscris varsat | 90.942.790 |
| Cifra de afaceri neta | 68.296.243 |
| VENITURI TOTALE | 86.280.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.855.626 |
| Profitul brut | 5.425.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.099.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 167.208.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.439.954 |
| Stocuri | 30.579.443 |
| Creante | 21.205.289 |
| Casa si conturi la banci | 1.655.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.794.587 |
| DATORII | 142.966.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 80.477.155 |
| Capital subscris varsat | 72.854.444 |
| Cifra de afaceri neta | 79.498.674 |
| VENITURI TOTALE | 76.116.258 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.063.051 |
| Profitul brut | 11.053.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.850.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 153.688.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.969.378 |
| Stocuri | 39.428.078 |
| Creante | 18.439.551 |
| Casa si conturi la banci | 3.101.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 741.935 |
| DATORII | 142.022.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.377.258 |
| Capital subscris varsat | 72.854.444 |
| Cifra de afaceri neta | 48.391.382 |
| VENITURI TOTALE | 64.831.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.457.601 |
| Profitul brut | 7.373.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.225.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 138.125.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.949.392 |
| Stocuri | 29.343.682 |
| Creante | 18.665.195 |
| Casa si conturi la banci | 940.515 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 686.946 |
| DATORII | 120.609.821 |
| CAPITALURI - TOTAL | 67.152.087 |
| Capital subscris varsat | 72.854.444 |
| Cifra de afaceri neta | 48.966.416 |
| VENITURI TOTALE | 53.631.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.528.962 |
| Profitul brut | 10.102.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.375.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |