ARDEALUL TRADING SRL
| Denumire | ARDEALUL TRADING SRL |
| CUI | 22340771 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001131302 |
| EUID | ROONRC.J2007001131302 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-30 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOIȚIU GEORGE CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 122 435 | 4 933 072 | 18 987 085 | 898 230 | 47 854 076 | 29 765 221 | 91 |
| 2024 | 120 775 219 | -524 266 | 18 996 082 | 1 287 233 | 42 714 795 | 25 005 946 | 90 |
| 2023 | 283 788 096 | -16 230 115 | 21 094 460 | 1 735 419 | 45 032 184 | 25 530 212 | 102 |
| 2022 | 539 879 083 | 11 091 874 | 31 579 647 | 2 221 375 | 71 118 600 | 41 760 328 | 105 |
| 2021 | 453 354 548 | 4 254 423 | 35 003 171 | 1 350 621 | 64 321 003 | 30 668 453 | 101 |
| 2020 | 253 249 531 | 690 872 | 33 659 804 | 1 478 044 | 58 595 790 | 26 414 030 | 107 |
| 2019 | 212 894 408 | 667 443 | 28 450 407 | 1 769 651 | 52 403 914 | 25 723 158 | 107 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises165 122 435 lei
37%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ARDEALUL TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Satu Mare , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ARDEALUL TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ARDEALUL TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ARDEALUL TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.287.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.714.795 |
| Stocuri | 19.417.397 |
| Creante | 22.833.791 |
| Casa si conturi la banci | 463.607 |
| DATORII | 18.996.082 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.005.946 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 120.775.219 |
| VENITURI TOTALE | 122.943.507 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.427.558 |
| Profitul brut | 515.949 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 524.266 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.735.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.032.184 |
| Stocuri | 20.392.144 |
| Creante | 22.712.416 |
| Casa si conturi la banci | 500.889 |
| DATORII | 21.094.460 |
| PROVIZIOANE | 142.931 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.530.212 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 283.788.096 |
| VENITURI TOTALE | 284.395.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 300.626.107 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.230.115 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.230.115 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.221.375 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.118.600 |
| Stocuri | 51.241.704 |
| Creante | 19.597.836 |
| Casa si conturi la banci | 279.060 |
| DATORII | 31.579.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.760.328 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 539.879.083 |
| VENITURI TOTALE | 540.554.066 |
| CHELTUIELI TOTALE | 527.618.566 |
| Profitul brut | 12.935.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.091.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.350.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.321.003 |
| Stocuri | 43.912.685 |
| Creante | 19.953.369 |
| Casa si conturi la banci | 454.949 |
| DATORII | 35.003.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.668.453 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 453.354.548 |
| VENITURI TOTALE | 453.569.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 448.602.941 |
| Profitul brut | 4.966.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.254.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.478.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.595.790 |
| Stocuri | 43.046.205 |
| Creante | 15.239.837 |
| Casa si conturi la banci | 309.748 |
| DATORII | 33.659.804 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.414.030 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 253.249.531 |
| VENITURI TOTALE | 253.424.970 |
| CHELTUIELI TOTALE | 252.624.064 |
| Profitul brut | 800.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 690.872 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.769.651 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.403.914 |
| Stocuri | 37.803.249 |
| Creante | 14.203.604 |
| Casa si conturi la banci | 397.061 |
| DATORII | 28.450.407 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.723.158 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 212.894.408 |
| VENITURI TOTALE | 212.910.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 212.101.266 |
| Profitul brut | 809.042 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 667.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 874.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 51.551.490 |
| Stocuri | 31.095.481 |
| Creante | 19.989.420 |
| Casa si conturi la banci | 466.589 |
| DATORII | 27.370.099 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.055.716 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 213.612.594 |
| VENITURI TOTALE | 213.635.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 211.265.393 |
| Profitul brut | 2.370.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.072.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 750.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.653.435 |
| Stocuri | 19.309.071 |
| Creante | 17.355.248 |
| Casa si conturi la banci | 1.989.116 |
| DATORII | 16.420.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.983.428 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 231.394.260 |
| VENITURI TOTALE | 231.632.490 |
| CHELTUIELI TOTALE | 230.409.458 |
| Profitul brut | 1.223.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 936.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 934.393 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.023.310 |
| Stocuri | 15.009.850 |
| Creante | 17.015.017 |
| Casa si conturi la banci | 998.443 |
| DATORII | 11.910.715 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.046.988 |
| Capital subscris varsat | 2.662.360 |
| Cifra de afaceri neta | 225.328.059 |
| VENITURI TOTALE | 225.465.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 225.322.216 |
| Profitul brut | 142.837 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |