TEHNOINVEST STEEL & SCRAP SRL
| Denumire | TEHNOINVEST STEEL & SCRAP SRL |
| CUI | 22248172 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002188080 |
| EUID | ROONRC.J2007002188080 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NENCIU IOAN ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 324 991 539 | 61 266 | 4 995 126 | 10 495 828 | 31 248 832 | 36 769 314 | 24 |
| 2024 | 36 865 667 | 80 902 | 2 876 853 | 10 938 015 | 28 630 073 | 36 708 048 | 14 |
| 2023 | 322 627 346 | 3 788 782 | 20 767 519 | 5 216 226 | 52 716 136 | 37 193 396 | 16 |
| 2022 | 403 929 333 | 26 884 445 | 27 728 454 | 2 441 578 | 58 957 636 | 33 704 614 | 16 |
| 2021 | 397 582 903 | 27 439 029 | 16 577 448 | 2 040 938 | 46 123 661 | 31 595 841 | 19 |
| 2020 | 185 268 113 | 6 403 014 | 16 224 638 | 2 198 025 | 21 156 885 | 7 096 812 | 16 |
| 2019 | 120 532 824 | 96 069 | 12 632 003 | 255 268 | 13 336 083 | 958 798 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises324 991 539 lei
782%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEHNOINVEST STEEL & SCRAP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Braşov , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEHNOINVEST STEEL & SCRAP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEHNOINVEST STEEL & SCRAP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEHNOINVEST STEEL & SCRAP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.938.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.630.073 |
| Stocuri | 25.599.826 |
| Creante | 2.959.586 |
| Casa si conturi la banci | 70.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.713 |
| DATORII | 2.876.853 |
| VENITURI IN AVANS | 3.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.708.048 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 36.865.667 |
| VENITURI TOTALE | 39.364.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.898.251 |
| Profitul brut | 466.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 80.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.216.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.716.136 |
| Stocuri | 14.936.605 |
| Creante | 15.263.077 |
| Casa si conturi la banci | 22.516.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.953 |
| DATORII | 20.767.519 |
| VENITURI IN AVANS | 2.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.193.396 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 322.627.346 |
| VENITURI TOTALE | 330.897.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 326.467.316 |
| Profitul brut | 4.430.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.788.782 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.441.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.957.636 |
| Stocuri | 11.016.292 |
| Creante | 14.507.015 |
| Casa si conturi la banci | 33.434.329 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.154 |
| DATORII | 27.728.454 |
| VENITURI IN AVANS | 3.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.704.614 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 403.929.333 |
| VENITURI TOTALE | 422.591.280 |
| CHELTUIELI TOTALE | 392.283.050 |
| Profitul brut | 30.308.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.884.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.040.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.123.661 |
| Stocuri | 8.779.561 |
| Creante | 29.459.253 |
| Casa si conturi la banci | 7.884.847 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.440 |
| DATORII | 16.577.448 |
| VENITURI IN AVANS | 39.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.595.841 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 397.582.903 |
| VENITURI TOTALE | 399.843.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 368.682.146 |
| Profitul brut | 31.160.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 27.439.029 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.198.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.156.885 |
| Stocuri | 11.188.812 |
| Creante | 8.712.914 |
| Casa si conturi la banci | 1.255.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.540 |
| DATORII | 16.224.638 |
| VENITURI IN AVANS | 51.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.096.812 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 185.268.113 |
| VENITURI TOTALE | 186.515.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 179.439.088 |
| Profitul brut | 7.076.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.403.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 255.268 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.336.083 |
| Stocuri | 1.775.438 |
| Creante | 6.030.826 |
| Casa si conturi la banci | 5.529.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.910 |
| DATORII | 12.632.003 |
| VENITURI IN AVANS | 2.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 958.798 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 120.532.824 |
| VENITURI TOTALE | 121.023.769 |
| CHELTUIELI TOTALE | 120.908.580 |
| Profitul brut | 115.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 96.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 145.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.430.539 |
| Stocuri | 837.282 |
| Creante | 520.996 |
| Casa si conturi la banci | 72.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 766 |
| DATORII | 712.665 |
| VENITURI IN AVANS | 1.455 |
| CAPITALURI - TOTAL | 862.729 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 63.764.504 |
| VENITURI TOTALE | 62.848.907 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.139.941 |
| Profitul brut | 708.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 615.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.625 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.048.947 |
| Stocuri | 4.286.549 |
| Creante | 4.484.439 |
| Casa si conturi la banci | 277.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.450 |
| DATORII | 8.448.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 627.724 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 63.443.301 |
| VENITURI TOTALE | 64.552.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.825.355 |
| Profitul brut | 727.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 627.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| Active imobilizate | 25.500 |
| Active circulante | 8.010.169 |
| Stocuri | 4.014.177 |
| Creante | -73.508 |
| Disponibilitati | 4.069.500 |
| Datorii | 7.985.784 |
| Capitaluri proprii | 49.885 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 10.585.017 |
| Venituri totale | 10.744.362 |
| Cheltuieli totale | 10.663.292 |
| Profit brut | 81.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |