24 WOOD SRL

Cauta alta firma:
24 WOOD SRL
CUI: 22208291RegCom: J2007001386269EUID: ROONRC.J2007001386269CAEN: 4619Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. MUREŞ, SAT CRISTEŞTI COM. CRISTEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.562/H

Denumire 24 WOOD SRL
CUI 22208291
Nr. Reg. Com. J2007001386269
EUID ROONRC.J2007001386269
CAEN 4619
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2007-08-02 (19 ani)

Adresa JUD. MUREŞ, SAT CRISTEŞTI COM. CRISTEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.562/H
Cod Poștal 547185
Telefon 0365/401416
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SEILER KATHARINA-Germania
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 678 298 482 569 938 191 — — — 8
2024 2 212 202 489 792 943 247 2 051 726 5 268 827 6 392 876 6
2023 1 276 870 180 359 325 286 1 516 612 4 707 607 5 903 083 4
2022 1 521 254 328 791 66 651 1 466 793 4 316 036 5 722 724 9
2021 1 954 817 468 020 225 818 1 521 190 4 084 620 5 393 932 12
2020 1 628 739 335 226 189 743 1 113 835 4 037 440 4 964 607 11
2019 2 065 087 871 123 108 704 966 605 3 627 660 4 492 008 11
2018 2 061 253 760 206 184 144 907 877 2 893 140 3 620 884 12
2017 2 226 260 758 104 174 418 598 206 2 433 428 2 860 678 13
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 678 298 lei
21%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “24 WOOD SRL”
Cod CAEN preponderent 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3)
Obiect Activitate Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Descriere Activitate Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Cod CAEN principal 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. MUREŞ, SAT CRISTEŞTI COM. CRISTEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.562/H
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția 24 WOOD SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 28862 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Locul 505 în Mureş pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
489.792 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „24 WOOD SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „24 WOOD SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „24 WOOD SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „24 WOOD SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „24 WOOD SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „24 WOOD SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „24 WOOD SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „24 WOOD SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.051.726
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.268.827
Stocuri 1.021.871
Creante 347.753
Casa si conturi la banci 1.109.808
CHELTUIELI IN AVANS 15.570
DATORII 943.247
CAPITALURI - TOTAL 6.392.876
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.212.202
VENITURI TOTALE 2.451.012
CHELTUIELI TOTALE 1.893.170
Profitul brut 557.842
Pierdere bruta 0
Profitul net 489.792
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.516.612
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.707.607
Stocuri 806.193
Creante 367.723
Casa si conturi la banci 767.032
CHELTUIELI IN AVANS 4.150
DATORII 325.286
CAPITALURI - TOTAL 5.903.083
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.276.870
VENITURI TOTALE 1.291.760
CHELTUIELI TOTALE 1.099.509
Profitul brut 192.251
Pierdere bruta 0
Profitul net 180.359
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.466.793
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.316.036
Stocuri 863.409
Creante 269.255
Casa si conturi la banci 1.793.863
CHELTUIELI IN AVANS 6.546
DATORII 66.651
CAPITALURI - TOTAL 5.722.724
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.521.254
VENITURI TOTALE 1.566.734
CHELTUIELI TOTALE 1.225.106
Profitul brut 341.628
Pierdere bruta 0
Profitul net 328.791
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.521.190
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.084.620
Stocuri 980.885
Creante 140.063
Casa si conturi la banci 1.601.228
CHELTUIELI IN AVANS 13.940
DATORII 225.818
CAPITALURI - TOTAL 5.393.932
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.954.817
VENITURI TOTALE 2.162.664
CHELTUIELI TOTALE 1.677.011
Profitul brut 485.653
Pierdere bruta 0
Profitul net 468.020
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.113.835
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.037.440
Stocuri 1.046.275
Creante 122.091
Casa si conturi la banci 1.526.889
CHELTUIELI IN AVANS 3.075
DATORII 189.743
CAPITALURI - TOTAL 4.964.607
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.628.739
VENITURI TOTALE 1.652.737
CHELTUIELI TOTALE 1.304.274
Profitul brut 348.463
Pierdere bruta 0
Profitul net 335.226
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 966.605
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.627.660
Stocuri 1.080.909
Creante 39.505
Casa si conturi la banci 1.222.852
CHELTUIELI IN AVANS 6.447
DATORII 108.704
CAPITALURI - TOTAL 4.492.008
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.065.087
VENITURI TOTALE 2.455.179
CHELTUIELI TOTALE 1.566.150
Profitul brut 889.029
Pierdere bruta 0
Profitul net 871.123
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 907.877
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.893.140
Stocuri 1.143.371
Creante 108.912
Casa si conturi la banci 356.481
CHELTUIELI IN AVANS 4.011
DATORII 184.144
CAPITALURI - TOTAL 3.620.884
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.061.253
VENITURI TOTALE 2.332.947
CHELTUIELI TOTALE 1.552.244
Profitul brut 780.703
Pierdere bruta 0
Profitul net 760.206
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 598.206
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.433.428
Stocuri 751.054
Creante 89.604
Casa si conturi la banci 308.451
CHELTUIELI IN AVANS 3.462
DATORII 174.418
CAPITALURI - TOTAL 2.860.678
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.226.260
VENITURI TOTALE 2.548.351
CHELTUIELI TOTALE 1.765.462
Profitul brut 782.889
Pierdere bruta 0
Profitul net 758.104
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 1622
Active imobilizate 571.755
Active circulante 1.763.775
Stocuri 489.217
Creante 197.081
Disponibilitati 284.445
Cheltuieli in avans 21.351
Datorii 254.308
Capitaluri proprii 2.102.573
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.018.678
Venituri totale 2.233.612
Cheltuieli totale 1.691.569
Profit brut 542.043
Pierdere bruta 0
Profit net 455.338
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.