PANZANI PASTA ROM S.R.L.
| Denumire | PANZANI PASTA ROM S.R.L. |
| CUI | 21977459 |
| Nr. Reg. Com. | J2007012021403 |
| EUID | ROONRC.J2007012021403 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-21 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARC-ANTOINE MARIE GUILLAUME CHANCERELLE | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 343 775 | 1 646 167 | 15 030 646 | 455 399 | 22 025 484 | 7 453 223 | 13 |
| 2024 | 42 004 761 | 967 309 | 11 822 414 | 96 359 | 17 507 944 | 5 807 055 | 13 |
| 2023 | 41 117 562 | 1 991 601 | 14 742 765 | 150 103 | 19 441 312 | 4 839 746 | 10 |
| 2022 | 40 722 200 | -377 593 | 10 458 304 | 142 087 | 13 195 322 | 2 848 145 | 10 |
| 2021 | 36 574 838 | -1 383 206 | 7 394 678 | 297 337 | 10 300 314 | 3 225 738 | 11 |
| 2020 | 37 480 259 | 702 849 | 7 924 830 | 415 888 | 12 096 850 | 4 608 944 | 11 |
| 2019 | 34 043 301 | 650 675 | 10 755 186 | 423 884 | 14 229 592 | 3 906 095 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 343 775 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PANZANI PASTA ROM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PANZANI PASTA ROM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PANZANI PASTA ROM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PANZANI PASTA ROM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 150.103 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.441.312 |
| Stocuri | 9.039.320 |
| Creante | 7.435.832 |
| Casa si conturi la banci | 2.966.160 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.304 |
| DATORII | 14.742.765 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 34.208 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.839.746 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 41.117.562 |
| VENITURI TOTALE | 41.373.960 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.323.491 |
| Profitul brut | 2.050.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.991.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.195.322 |
| Stocuri | 5.885.474 |
| Creante | 5.784.404 |
| Casa si conturi la banci | 1.525.444 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.024 |
| DATORII | 10.458.304 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 41.984 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.848.145 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 40.722.200 |
| VENITURI TOTALE | 41.061.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.438.929 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 377.593 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 377.593 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 415.888 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.096.850 |
| Stocuri | 5.104.646 |
| Creante | 5.000.830 |
| Casa si conturi la banci | 1.991.374 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.036 |
| DATORII | 7.924.830 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.608.944 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 37.480.259 |
| VENITURI TOTALE | 37.630.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.927.371 |
| Profitul brut | 702.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 702.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 423.884 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.229.592 |
| Stocuri | 3.732.485 |
| Creante | 6.078.616 |
| Casa si conturi la banci | 4.418.491 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.805 |
| DATORII | 10.755.186 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.906.095 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.043.301 |
| VENITURI TOTALE | 34.185.672 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.534.997 |
| Profitul brut | 650.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 650.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 300.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.067.785 |
| Stocuri | 3.363.747 |
| Creante | 6.529.537 |
| Casa si conturi la banci | 1.174.501 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.628 |
| DATORII | 8.116.544 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 8.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.255.420 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.075.288 |
| VENITURI TOTALE | 26.246.733 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.934.102 |
| Profitul brut | 312.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 312.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 267.360 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.019.947 |
| Stocuri | 2.310.740 |
| Creante | 4.226.537 |
| Casa si conturi la banci | 3.482.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.936 |
| DATORII | 7.343.210 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 8.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.942.789 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 24.446.477 |
| VENITURI TOTALE | 24.619.126 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.655.168 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.042 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 36.042 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 361.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.433.079 |
| Stocuri | 2.547.706 |
| Creante | 3.839.243 |
| Casa si conturi la banci | 1.046.130 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.345 |
| DATORII | 4.825.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.978.831 |
| Capital subscris varsat | 219.980 |
| Cifra de afaceri neta | 23.118.127 |
| VENITURI TOTALE | 23.289.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.824.085 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 534.130 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 534.130 |
| Numar mediu de salariati | 11 |