PASCAR EXIM SRL
| Denumire | PASCAR EXIM SRL |
| CUI | 21891543 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000931332 |
| EUID | ROONRC.J2007000931332 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-07 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞOLDAN CASANDRA-VERONICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 637 238 | 424 089 | 5 992 249 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 7 762 590 | 518 028 | 5 803 095 | 1 190 118 | 6 100 657 | 1 090 233 | 8 |
| 2023 | 6 839 885 | 652 108 | 4 543 204 | 639 956 | 6 710 860 | 2 332 346 | 8 |
| 2022 | 8 340 774 | 935 652 | 4 792 705 | 797 387 | 7 109 805 | 2 635 673 | 8 |
| 2021 | 8 752 773 | 1 101 611 | 4 054 042 | 908 308 | 6 200 095 | 2 538 651 | 7 |
| 2020 | 8 340 801 | 966 792 | 3 285 274 | 998 159 | 4 276 559 | 1 437 040 | 7 |
| 2019 | 8 143 476 | 585 140 | 3 557 525 | 917 310 | 4 387 024 | 1 156 609 | 8 |
| 2018 | 6 314 823 | 509 015 | 3 121 400 | 1 012 947 | 3 303 362 | 571 470 | 6 |
| 2017 | 6 913 231 | 420 648 | 2 363 504 | 1 098 522 | 2 670 675 | 746 221 | 12 |
| 2016 | 4 909 017 | 189 197 | 1 832 622 | 1 202 925 | 1 842 140 | 514 770 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 637 238 lei
-2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PASCAR EXIM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PASCAR EXIM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PASCAR EXIM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PASCAR EXIM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.190.118 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.100.657 |
| Stocuri | 2.151.413 |
| Creante | 3.896.413 |
| Casa si conturi la banci | 52.831 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.120 |
| DATORII | 5.803.095 |
| VENITURI IN AVANS | 409.567 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.090.233 |
| Capital subscris varsat | 201.570 |
| Cifra de afaceri neta | 7.762.590 |
| VENITURI TOTALE | 7.897.425 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.287.482 |
| Profitul brut | 609.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 639.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.710.860 |
| Stocuri | 2.470.668 |
| Creante | 4.154.463 |
| Casa si conturi la banci | 85.729 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.693 |
| DATORII | 4.543.204 |
| VENITURI IN AVANS | 476.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.332.346 |
| Capital subscris varsat | 201.570 |
| Cifra de afaceri neta | 6.839.885 |
| VENITURI TOTALE | 7.020.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.275.063 |
| Profitul brut | 745.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 652.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 797.387 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.109.805 |
| Stocuri | 2.611.836 |
| Creante | 4.449.567 |
| Casa si conturi la banci | 48.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.006 |
| DATORII | 4.792.705 |
| VENITURI IN AVANS | 481.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.635.673 |
| Capital subscris varsat | 201.570 |
| Cifra de afaceri neta | 8.340.774 |
| VENITURI TOTALE | 8.380.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.310.068 |
| Profitul brut | 1.070.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 935.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 908.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.200.095 |
| Stocuri | 2.766.531 |
| Creante | 3.371.565 |
| Casa si conturi la banci | 61.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.236 |
| DATORII | 4.054.042 |
| VENITURI IN AVANS | 517.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.538.651 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.752.773 |
| VENITURI TOTALE | 8.790.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.513.998 |
| Profitul brut | 1.276.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.101.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 998.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.276.559 |
| Stocuri | 2.221.951 |
| Creante | 1.976.952 |
| Casa si conturi la banci | 77.656 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.669 |
| DATORII | 3.285.274 |
| VENITURI IN AVANS | 554.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.437.040 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.340.801 |
| VENITURI TOTALE | 8.377.857 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.245.420 |
| Profitul brut | 1.132.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 966.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 917.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.387.024 |
| Stocuri | 2.348.390 |
| Creante | 1.884.751 |
| Casa si conturi la banci | 153.883 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.557.525 |
| VENITURI IN AVANS | 590.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.156.609 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.143.476 |
| VENITURI TOTALE | 8.201.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.504.038 |
| Profitul brut | 697.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 585.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.012.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.303.362 |
| Stocuri | 1.455.172 |
| Creante | 1.547.821 |
| Casa si conturi la banci | 300.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.887 |
| DATORII | 3.121.400 |
| VENITURI IN AVANS | 626.326 |
| CAPITALURI - TOTAL | 571.470 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.314.823 |
| VENITURI TOTALE | 6.357.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.761.429 |
| Profitul brut | 596.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 509.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.098.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.670.675 |
| Stocuri | 1.115.367 |
| Creante | 1.148.816 |
| Casa si conturi la banci | 406.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.981 |
| DATORII | 2.363.504 |
| VENITURI IN AVANS | 662.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 746.221 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.913.231 |
| VENITURI TOTALE | 6.959.129 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.474.232 |
| Profitul brut | 484.897 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 420.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.202.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.842.140 |
| Stocuri | 1.228.559 |
| Creante | 456.012 |
| Casa si conturi la banci | 157.569 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 906 |
| DATORII | 1.832.622 |
| VENITURI IN AVANS | 698.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 514.770 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.909.017 |
| VENITURI TOTALE | 4.962.412 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.736.164 |
| Profitul brut | 226.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 189.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |