TRANSMEC RO SRL
| Denumire | TRANSMEC RO SRL |
| CUI | 21763919 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000640054 |
| EUID | ROONRC.J2012000640054 |
| CAEN | 5226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-23 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MONTECCHI DANILO | - | Italia |
| MONTECCHI MASSIMO | - | Italia |
| MONTECCHI PAOLO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 563 251 441 | 4 471 603 | 181 905 093 | 45 147 101 | 182 864 204 | 47 314 450 | 397 |
| 2024 | 547 601 689 | 3 996 807 | 154 442 769 | 42 772 916 | 157 644 545 | 46 919 886 | 404 |
| 2023 | 538 088 132 | 18 533 360 | 162 312 073 | 57 135 926 | 151 851 697 | 46 908 240 | 408 |
| 2022 | 600 521 151 | 22 183 199 | 174 682 000 | 42 726 219 | 171 493 202 | 40 811 380 | 397 |
| 2021 | 461 925 414 | 9 300 845 | 153 429 685 | 32 464 182 | 152 337 136 | 32 257 927 | 381 |
| 2020 | 365 861 907 | 3 625 849 | 138 952 576 | 33 777 724 | 131 858 899 | 27 905 382 | 408 |
| 2019 | 437 515 478 | 6 064 432 | 144 898 480 | 47 771 663 | 119 503 579 | 24 279 533 | 466 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises563 251 441 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANSMEC RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5226 Rev. 0 (echivalent: 5226 Rev. 1, 5226 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor din tutun |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 5226: Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANSMEC RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANSMEC RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANSMEC RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.772.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 157.644.545 |
| Stocuri | 282.940 |
| Creante | 146.132.712 |
| Casa si conturi la banci | 11.228.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.441.420 |
| DATORII | 154.442.769 |
| VENITURI IN AVANS | 296.073 |
| PROVIZIOANE | 1.200.153 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.919.886 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 547.601.689 |
| VENITURI TOTALE | 558.920.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 549.379.043 |
| Profitul brut | 9.541.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.996.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 404 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.135.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 151.851.697 |
| Stocuri | 261.629 |
| Creante | 137.392.789 |
| Casa si conturi la banci | 14.197.279 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.266.409 |
| DATORII | 162.312.073 |
| VENITURI IN AVANS | 833.566 |
| PROVIZIOANE | 1.200.153 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.908.240 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 538.088.132 |
| VENITURI TOTALE | 568.482.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 547.100.145 |
| Profitul brut | 21.382.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.533.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 408 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.726.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 171.493.202 |
| Stocuri | 263.854 |
| Creante | 148.320.101 |
| Casa si conturi la banci | 22.909.247 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.264.806 |
| DATORII | 174.682.000 |
| VENITURI IN AVANS | 990.847 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.811.380 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 600.521.151 |
| VENITURI TOTALE | 623.676.141 |
| CHELTUIELI TOTALE | 597.063.153 |
| Profitul brut | 26.612.988 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.183.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 397 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.464.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 152.337.136 |
| Stocuri | 270.936 |
| Creante | 136.647.762 |
| Casa si conturi la banci | 15.418.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.973.790 |
| DATORII | 153.429.685 |
| VENITURI IN AVANS | 1.087.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.257.927 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 461.925.414 |
| VENITURI TOTALE | 471.396.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 460.468.070 |
| Profitul brut | 10.928.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.300.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 381 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.777.724 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 131.858.899 |
| Stocuri | 105.903 |
| Creante | 121.922.646 |
| Casa si conturi la banci | 9.830.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.840.711 |
| DATORII | 138.952.576 |
| VENITURI IN AVANS | 619.376 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.905.382 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 365.861.907 |
| VENITURI TOTALE | 376.425.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 371.684.860 |
| Profitul brut | 4.740.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.625.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 408 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.771.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.503.579 |
| Stocuri | 222.149 |
| Creante | 113.541.199 |
| Casa si conturi la banci | 5.740.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.285.780 |
| DATORII | 144.898.480 |
| VENITURI IN AVANS | 383.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.279.533 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 437.515.478 |
| VENITURI TOTALE | 454.467.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 447.026.607 |
| Profitul brut | 7.440.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.064.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 466 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.467.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 118.427.037 |
| Stocuri | 337.711 |
| Creante | 104.979.775 |
| Casa si conturi la banci | 13.109.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.281.343 |
| DATORII | 130.452.138 |
| VENITURI IN AVANS | 754.896 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.969.102 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 395.794.431 |
| VENITURI TOTALE | 418.533.910 |
| CHELTUIELI TOTALE | 405.227.462 |
| Profitul brut | 13.306.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.884.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 453 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.102.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 99.417.622 |
| Stocuri | 200.779 |
| Creante | 91.812.119 |
| Casa si conturi la banci | 7.404.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.495.916 |
| DATORII | 108.752.016 |
| VENITURI IN AVANS | 537.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.727.095 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 355.835.199 |
| VENITURI TOTALE | 375.951.307 |
| CHELTUIELI TOTALE | 365.716.300 |
| Profitul brut | 10.235.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.371.090 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 406 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.185.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 83.482.614 |
| Stocuri | 398.756 |
| Creante | 75.767.937 |
| Casa si conturi la banci | 7.315.921 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.056.640 |
| DATORII | 103.592.426 |
| VENITURI IN AVANS | 179.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.953.505 |
| Capital subscris varsat | 2.205.519 |
| Cifra de afaceri neta | 304.349.638 |
| VENITURI TOTALE | 323.007.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 316.889.294 |
| Profitul brut | 6.117.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.774.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 446 |