GH.ER.TRANS SRL – CUI 21757500
Pe scurt
GH.ER.TRANS SRL are CUI 21757500, număr de înregistrare J39/448/2007 și sediul în Sat Vrâncioaia, Comuna Vrâncioaia, județul Vrancea. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.278 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GH.ER.TRANS SRL |
| CUI | 21757500 |
| Nr. Reg. Com. | J39/448/2007 |
| EUID | ROONRC.J39/448/2007 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-05-17 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRIGORAŞ GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -2 278 | 479 723 | 0 | 1 742 252 | 1 262 529 | 0 |
| 2024 | 0 | -43 804 | 477 880 | 0 | 1 742 687 | 1 264 807 | 1 |
| 2023 | 421 862 | 346 812 | 458 948 | 4 616 | 1 762 943 | 1 308 611 | 1 |
| 2022 | 245 788 | 202 689 | 429 257 | 10 771 | 1 380 285 | 961 799 | 0 |
| 2021 | 904 861 | 854 438 | 391 508 | 16 903 | 1 133 715 | 759 110 | 1 |
| 2020 | 367 415 | 75 173 | 604 222 | 23 035 | 485 430 | -95 328 | 4 |
| 2019 | 125 870 | 43 747 | 396 686 | 29 167 | 197 027 | -170 492 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GH.ER.TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2053 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- AM ELECTRIC S.R.L. – locul 2049, 678.915 lei, Iaşi
- SERVICE COOL CONFORT S.R.L. – locul 2049, 525.356 lei, Ilfov
- ROPE LEADER S.R.L. – locul 2049, 0 lei, Iaşi
- OHM REZIST S.R.L. – locul 2050, 678.041 lei, Suceava
- ALSIGAZ PROMPT SRL – locul 2050, 525.203 lei, Brăila
- MAR WIND SERV S.R.L. – locul 2050, 0 lei, Bucureşti
- ENERGY ENGINEERING SRL – locul 2051, 677.202 lei, Suceava
- TEHBAC INSTALSTE S.R.L. – locul 2051, 524.787 lei, Vrancea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GH.ER.TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GH.ER.TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GH.ER.TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 1.742.687 |
| Creante | 1.741.938 |
| Disponibilitati | 749 |
| Datorii | 477.880 |
| Capitaluri proprii | 1.264.807 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 13 |
| Cheltuieli totale | 43.817 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.804 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.804 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.616 |
| Active circulante | 1.762.943 |
| Creante | 1.757.987 |
| Disponibilitati | 4.956 |
| Datorii | 458.948 |
| Capitaluri proprii | 1.308.611 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 421.862 |
| Venituri totale | 421.863 |
| Cheltuieli totale | 71.338 |
| Profit brut | 350.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 346.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.771 |
| Active circulante | 1.380.285 |
| Creante | 1.379.992 |
| Disponibilitati | 293 |
| Datorii | 429.257 |
| Capitaluri proprii | 961.799 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 245.788 |
| Venituri totale | 247.220 |
| Cheltuieli totale | 37.119 |
| Profit brut | 210.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 202.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 16.903 |
| Active circulante | 1.133.715 |
| Creante | 1.132.708 |
| Disponibilitati | 1.007 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 391.508 |
| Capitaluri proprii | 759.110 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 904.861 |
| Venituri totale | 920.592 |
| Cheltuieli totale | 46.444 |
| Profit brut | 874.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 854.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 23.035 |
| Active circulante | 485.430 |
| Creante | 481.358 |
| Disponibilitati | 4.072 |
| Cheltuieli in avans | 429 |
| Datorii | 604.222 |
| Capitaluri proprii | -95.328 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 367.415 |
| Venituri totale | 373.031 |
| Cheltuieli totale | 291.584 |
| Profit brut | 81.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 29.167 |
| Active circulante | 197.027 |
| Creante | 196.720 |
| Disponibilitati | 307 |
| Datorii | 396.686 |
| Capitaluri proprii | -170.492 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 125.870 |
| Venituri totale | 126.630 |
| Cheltuieli totale | 81.625 |
| Profit brut | 45.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.747 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 89.600 |
| Creante | 86.863 |
| Disponibilitati | 2.737 |
| Datorii | 303.839 |
| Capitaluri proprii | -214.239 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 89.600 |
| Creante | 86.863 |
| Disponibilitati | 2.737 |
| Datorii | 303.839 |
| Capitaluri proprii | -214.239 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 89.600 |
| Creante | 86.863 |
| Disponibilitati | 2.737 |
| Datorii | 303.839 |
| Capitaluri proprii | -214.239 |
| Capital social | 500 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |