MERLOT INVESTMENTS S.R.L. – CUI 21744593
Pe scurt
MERLOT INVESTMENTS S.R.L. are CUI 21744593, număr de înregistrare J2020000092403 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6811 – Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 152.026 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MERLOT INVESTMENTS S.R.L. |
| CUI | 21744593 |
| Nr. Reg. Com. | J2020000092403 |
| EUID | ROONRC.J2020000092403 |
| CAEN | 6811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-01-08 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SC.IMAGINE INVESTMENTS SRL | - | România |
| DAVIDAI ELYAKIM | - | România |
| DEUTSCH TOMAS | - | Israel |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -152 026 | 5 903 198 | 3 336 969 | 12 415 | -2 553 814 | 0 |
| 2024 | 2 664 | -182 960 | 5 750 905 | 3 336 969 | 12 147 | -2 401 789 | 0 |
| 2023 | 2 664 | -30 005 | 5 751 781 | 3 336 969 | 195 983 | -2 218 829 | 0 |
| 2022 | 4 995 | 2 456 | 5 720 431 | 3 336 969 | 194 638 | -2 188 824 | 0 |
| 2021 | 2 664 | -100 029 | 5 718 769 | 3 336 969 | 190 520 | -2 191 280 | 0 |
| 2020 | 2 331 | -119 983 | 5 621 683 | 3 336 969 | 193 463 | -2 091 251 | 0 |
| 2019 | 2 165 | -155 056 | 5 517 694 | 3 336 969 | 209 457 | -1 971 268 | 0 |
| 2018 | 1 998 | -21 420 | 5 384 565 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 1 998 | -141 340 | 5 378 991 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MERLOT INVESTMENTS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6811 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii |
| Descriere Activitate | Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MERLOT INVESTMENTS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MERLOT INVESTMENTS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MERLOT INVESTMENTS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 12.147 |
| Creante | 3.104 |
| Disponibilitati | 9.043 |
| Datorii | 5.750.905 |
| Capitaluri proprii | -2.401.789 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 2.664 |
| Venituri totale | 19.066 |
| Cheltuieli totale | 202.026 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 182.960 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 182.960 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 195.983 |
| Creante | 181.508 |
| Disponibilitati | 14.475 |
| Datorii | 5.751.781 |
| Capitaluri proprii | -2.218.829 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 2.664 |
| Venituri totale | 103.561 |
| Cheltuieli totale | 133.566 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.005 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.005 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 194.638 |
| Creante | 182.313 |
| Disponibilitati | 12.325 |
| Datorii | 5.720.431 |
| Capitaluri proprii | -2.188.824 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 4.995 |
| Venituri totale | 152.285 |
| Cheltuieli totale | 149.655 |
| Profit brut | 2.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 190.520 |
| Creante | 182.680 |
| Disponibilitati | 7.840 |
| Datorii | 5.718.769 |
| Capitaluri proprii | -2.191.280 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 2.664 |
| Venituri totale | 17.921 |
| Cheltuieli totale | 117.870 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 99.949 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 100.029 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 193.463 |
| Creante | 181.762 |
| Disponibilitati | 11.701 |
| Datorii | 5.621.683 |
| Capitaluri proprii | -2.091.251 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 2.331 |
| Venituri totale | 22.644 |
| Cheltuieli totale | 142.564 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 119.920 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 119.983 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 209.457 |
| Creante | 181.762 |
| Disponibilitati | 27.695 |
| Datorii | 5.517.694 |
| Capitaluri proprii | -1.971.268 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 2.165 |
| Venituri totale | 42.014 |
| Cheltuieli totale | 197.005 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 154.991 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 155.056 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 231.384 |
| Creante | 181.762 |
| Disponibilitati | 49.622 |
| Datorii | 5.384.565 |
| Capitaluri proprii | -1.816.212 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 1.998 |
| Venituri totale | 72.382 |
| Cheltuieli totale | 93.742 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.360 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.420 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 247.230 |
| Creante | 181.762 |
| Disponibilitati | 65.468 |
| Datorii | 5.378.991 |
| Capitaluri proprii | -1.794.792 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 1.998 |
| Venituri totale | 86.149 |
| Cheltuieli totale | 227.429 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 141.280 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 141.340 |
| Active imobilizate | 3.336.969 |
| Active circulante | 187.239 |
| Creante | 181.762 |
| Disponibilitati | 5.477 |
| Datorii | 5.177.660 |
| Capitaluri proprii | -1.653.452 |
| Capital social | 1.020 |
| Cifra de afaceri | 1.831 |
| Venituri totale | 153.764 |
| Cheltuieli totale | 175.097 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.333 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.388 |