INETUM ROMANIA S.R.L.
| Denumire | INETUM ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 21651958 |
| Nr. Reg. Com. | J2007008447400 |
| EUID | ROONRC.J40/8447/2007 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-04-27 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IOSIF ANA MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 881 720 | -6 063 392 | 16 853 980 | 895 169 | 10 859 311 | -6 494 761 | 179 |
| 2024 | 99 985 817 | -3 543 183 | 13 216 446 | 1 688 963 | 14 691 578 | -431 369 | 238 |
| 2023 | 125 228 782 | -435 586 | 15 131 129 | 2 615 158 | 19 354 875 | 3 111 814 | 295 |
| 2022 | 138 552 958 | 5 733 686 | 18 093 595 | 3 548 746 | 28 216 473 | 9 610 402 | 328 |
| 2021 | 125 845 681 | 13 736 830 | 15 001 083 | 4 662 198 | 29 168 828 | 17 564 110 | 339 |
| 2020 | 98 930 298 | 8 865 948 | 15 760 937 | 6 531 086 | 23 511 973 | 12 415 836 | 332 |
| 2019 | 79 004 987 | 6 692 502 | 12 245 088 | 3 246 626 | 19 982 928 | 10 161 600 | 317 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises69 881 720 lei
-30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INETUM ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INETUM ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INETUM ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INETUM ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.688.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.691.578 |
| Stocuri | 3.497 |
| Creante | 10.066.541 |
| Casa si conturi la banci | 4.621.540 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 195.124 |
| DATORII | 13.216.446 |
| PROVIZIOANE | 3.790.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | -431.369 |
| Capital subscris varsat | 3.033.050 |
| Cifra de afaceri neta | 99.985.817 |
| VENITURI TOTALE | 100.168.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.711.839 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.543.183 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.543.183 |
| Numar mediu de salariati | 238 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.615.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.354.875 |
| Creante | 16.698.809 |
| Casa si conturi la banci | 2.656.066 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 280.835 |
| DATORII | 15.131.129 |
| VENITURI IN AVANS | 19.146 |
| PROVIZIOANE | 3.988.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.111.814 |
| Capital subscris varsat | 3.033.050 |
| Cifra de afaceri neta | 125.228.782 |
| VENITURI TOTALE | 125.700.852 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.136.438 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 435.586 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 435.586 |
| Numar mediu de salariati | 295 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.548.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.216.473 |
| Creante | 24.406.824 |
| Casa si conturi la banci | 3.809.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 270.528 |
| DATORII | 18.093.595 |
| VENITURI IN AVANS | 49.894 |
| PROVIZIOANE | 4.281.856 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.610.402 |
| Capital subscris varsat | 3.033.050 |
| Cifra de afaceri neta | 138.552.958 |
| VENITURI TOTALE | 139.009.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 131.298.069 |
| Profitul brut | 7.711.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.733.686 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 328 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.662.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.168.828 |
| Creante | 26.754.513 |
| Casa si conturi la banci | 2.414.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 163.087 |
| DATORII | 15.001.083 |
| VENITURI IN AVANS | 62.135 |
| PROVIZIOANE | 1.366.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.564.110 |
| Capital subscris varsat | 3.033.050 |
| Cifra de afaceri neta | 125.845.681 |
| VENITURI TOTALE | 127.433.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.325.654 |
| Profitul brut | 16.107.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.736.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 339 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.531.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.511.973 |
| Creante | 19.549.242 |
| Casa si conturi la banci | 3.962.731 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 161.437 |
| DATORII | 15.760.937 |
| VENITURI IN AVANS | 32.103 |
| PROVIZIOANE | 1.995.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.415.836 |
| Capital subscris varsat | 3.033.050 |
| Cifra de afaceri neta | 98.930.298 |
| VENITURI TOTALE | 99.632.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 88.788.488 |
| Profitul brut | 10.843.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.865.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 332 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.246.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.982.928 |
| Creante | 13.102.779 |
| Casa si conturi la banci | 6.880.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.084 |
| DATORII | 12.245.088 |
| VENITURI IN AVANS | 50.160 |
| PROVIZIOANE | 856.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.161.600 |
| Capital subscris varsat | 3.033.050 |
| Cifra de afaceri neta | 79.004.987 |
| VENITURI TOTALE | 79.466.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.295.838 |
| Profitul brut | 8.170.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.692.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 317 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.545.074 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.287.574 |
| Stocuri | 3.456 |
| Creante | 11.761.236 |
| Casa si conturi la banci | 3.522.882 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.596 |
| DATORII | 6.756.471 |
| VENITURI IN AVANS | 149.649 |
| PROVIZIOANE | 259.693 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.749.431 |
| Capital subscris varsat | 3.033.040 |
| Cifra de afaceri neta | 59.748.306 |
| VENITURI TOTALE | 60.321.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.102.959 |
| Profitul brut | 7.218.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.516.391 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 328 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.694.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.331.751 |
| Stocuri | 10.137 |
| Creante | 11.839.925 |
| Casa si conturi la banci | 5.481.689 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.483 |
| DATORII | 9.316.291 |
| VENITURI IN AVANS | 306.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.494.136 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.343.206 |
| VENITURI TOTALE | 48.655.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.300.464 |
| Profitul brut | 9.355.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.282.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 278 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.340.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.592.084 |
| Stocuri | 2.777 |
| Creante | 8.692.455 |
| Casa si conturi la banci | 2.627.534 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.979 |
| DATORII | 7.636.607 |
| VENITURI IN AVANS | 17.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.320.566 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.383.922 |
| VENITURI TOTALE | 31.754.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.428.981 |
| Profitul brut | 7.325.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.307.028 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 183 |