ECOVOL ILFOV S.A.
| Denumire | ECOVOL ILFOV S.A. |
| CUI | 21551614 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001053237 |
| EUID | ROONRC.J2007001053237 |
| CAEN | 3811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-04-11 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ILIE FLORENTIN | - | România |
| RANETE EUGENIA | - | România |
| DIACU CODRUŢA IREN | - | România |
| MOCANU ANA-MIHAELA | - | România |
| VASILE MARIA MAGDALENA | - | România |
| SATMARI TUDORIŢA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 641 083 | 281 897 | 45 728 731 | 9 033 232 | 34 437 443 | 11 283 234 | 372 |
| 2024 | 63 969 526 | 205 370 | 44 188 482 | 12 911 443 | 26 246 178 | 11 001 337 | 348 |
| 2023 | 63 190 152 | 649 264 | 41 650 027 | 13 239 324 | 24 442 344 | 10 795 967 | 382 |
| 2022 | 58 818 157 | 302 428 | 32 400 682 | 16 574 011 | 17 390 342 | 10 146 202 | 369 |
| 2021 | 43 167 682 | 382 502 | 27 590 964 | 11 748 399 | 10 933 865 | 3 425 374 | 350 |
| 2020 | 31 612 074 | -4 345 407 | 24 162 404 | 6 546 654 | 9 250 901 | -4 612 798 | 300 |
| 2019 | 28 142 171 | -1 830 433 | 16 635 816 | 7 852 130 | 7 149 421 | -267 391 | 295 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises74 641 083 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECOVOL ILFOV S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 3811 Rev. 2 (echivalent: 3811 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Ilfov , domeniul 3811: Colectarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ECOVOL ILFOV S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECOVOL ILFOV S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECOVOL ILFOV S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.911.443 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.246.178 |
| Stocuri | 2.775.375 |
| Creante | 22.711.780 |
| Casa si conturi la banci | 759.023 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.032.198 |
| DATORII | 44.188.482 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.001.337 |
| Capital subscris varsat | 19.966.883 |
| Cifra de afaceri neta | 63.969.526 |
| VENITURI TOTALE | 72.447.790 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.145.258 |
| Profitul brut | 302.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.370 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 348 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.239.324 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.442.344 |
| Stocuri | 2.344.244 |
| Creante | 21.740.522 |
| Casa si conturi la banci | 357.578 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.764.326 |
| DATORII | 41.650.027 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.795.967 |
| Capital subscris varsat | 19.966.883 |
| Cifra de afaceri neta | 63.190.152 |
| VENITURI TOTALE | 68.390.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.648.736 |
| Profitul brut | 741.823 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 649.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 382 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.574.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.390.342 |
| Stocuri | 2.106.153 |
| Creante | 14.826.468 |
| Casa si conturi la banci | 457.721 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.582.531 |
| DATORII | 32.400.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.146.202 |
| Capital subscris varsat | 19.866.383 |
| Cifra de afaceri neta | 58.818.157 |
| VENITURI TOTALE | 61.095.437 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.687.767 |
| Profitul brut | 407.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 302.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 369 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.748.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.933.865 |
| Stocuri | 2.129.508 |
| Creante | 8.202.770 |
| Casa si conturi la banci | 601.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.334.074 |
| DATORII | 27.590.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.425.374 |
| Capital subscris varsat | 13.547.983 |
| Cifra de afaceri neta | 43.167.682 |
| VENITURI TOTALE | 46.108.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.634.499 |
| Profitul brut | 473.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 382.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 350 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.546.654 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.250.901 |
| Stocuri | 2.197.651 |
| Creante | 6.725.948 |
| Casa si conturi la banci | 327.302 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.752.051 |
| DATORII | 24.162.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.612.798 |
| Capital subscris varsat | 5.892.313 |
| Cifra de afaceri neta | 31.612.074 |
| VENITURI TOTALE | 32.146.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.491.885 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.345.407 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.345.407 |
| Numar mediu de salariati | 300 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.852.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.149.421 |
| Stocuri | 2.379.966 |
| Creante | 4.663.701 |
| Casa si conturi la banci | 105.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.366.874 |
| DATORII | 16.635.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | -267.391 |
| Capital subscris varsat | 5.892.313 |
| Cifra de afaceri neta | 28.142.171 |
| VENITURI TOTALE | 28.776.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.606.536 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.830.433 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.830.433 |
| Numar mediu de salariati | 295 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.774.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.347.193 |
| Stocuri | 497.095 |
| Creante | 6.575.957 |
| Casa si conturi la banci | 274.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 140.843 |
| DATORII | 15.199.872 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.063.042 |
| Capital subscris varsat | 5.392.313 |
| Cifra de afaceri neta | 22.185.702 |
| VENITURI TOTALE | 22.407.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.170.987 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.763.558 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.763.558 |
| Numar mediu de salariati | 282 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.892.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.282.201 |
| Stocuri | 465.179 |
| Creante | 6.555.489 |
| Casa si conturi la banci | 261.533 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.894 |
| DATORII | 8.532.402 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.695.723 |
| Capital subscris varsat | 4.392.313 |
| Cifra de afaceri neta | 17.745.950 |
| VENITURI TOTALE | 17.917.852 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.384.425 |
| Profitul brut | 1.533.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.257.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 218 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.107.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.794.143 |
| Stocuri | 386.652 |
| Creante | 2.377.404 |
| Casa si conturi la banci | 30.087 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 470.053 |
| DATORII | 3.333.139 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.038.095 |
| Capital subscris varsat | 3.922.463 |
| Cifra de afaceri neta | 12.130.265 |
| VENITURI TOTALE | 12.224.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.801.497 |
| Profitul brut | 423.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 313.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 221 |