IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI
| Denumire | IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI |
| CUI | 21496170 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2191/2012 |
| EUID | ROONRC.J2012002191237 |
| CAEN | 4213 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-08-02 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOCKER ELISABETH | - | Austria |
| ȚEPEȘ-BOBESCU ANAMARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 270 159 | 47 499 858 | 4 071 | 14 716 342 | -37 837 725 | 0 |
| 2024 | -3 041 789 | -362 753 | 46 213 620 | 0 | 16 178 748 | -36 567 566 | 0 |
| 2023 | -1 331 165 | -633 839 | 49 175 952 | 3 077 | 26 266 427 | -36 204 813 | 1 |
| 2022 | 8 686 167 | -3 955 506 | 47 878 396 | 4 196 | 24 079 693 | -35 570 974 | 14 |
| 2021 | 133 562 346 | -2 175 071 | 111 745 309 | 129 661 | 95 023 244 | -31 615 468 | 50 |
| 2020 | 13 907 916 | -76 992 087 | 50 879 843 | 961 423 | 53 048 596 | -29 440 397 | 76 |
| 2019 | 14 349 472 | -16 690 849 | 38 725 508 | 707 418 | 105 608 833 | 47 551 690 | 77 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI”
| Cod CAEN preponderent | 4213 Rev. 2 (echivalent: 4213 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcția de poduri și tuneluri |
| Descriere Activitate | Construcția de poduri și tuneluri |
| Cod CAEN principal | 42 Construcția de poduri și tuneluri |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.178.748 |
| Stocuri | 49.570 |
| Creante | 14.572.415 |
| Casa si conturi la banci | 1.556.763 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 430.342 |
| DATORII | 46.213.620 |
| PROVIZIOANE | 6.963.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | -36.567.566 |
| Cifra de afaceri neta | -3.041.789 |
| VENITURI TOTALE | -2.636.229 |
| CHELTUIELI TOTALE | -2.273.476 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 362.753 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 362.753 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.266.427 |
| Stocuri | 49.570 |
| Creante | 24.338.564 |
| Casa si conturi la banci | 1.878.293 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 472.588 |
| DATORII | 49.175.952 |
| PROVIZIOANE | 13.770.953 |
| CAPITALURI - TOTAL | -36.204.813 |
| Cifra de afaceri neta | -1.331.165 |
| VENITURI TOTALE | 2.579.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.213.389 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 633.839 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 633.839 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.196 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.079.693 |
| Stocuri | 49.570 |
| Creante | 19.222.056 |
| Casa si conturi la banci | 4.808.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 513.939 |
| DATORII | 47.878.396 |
| PROVIZIOANE | 12.290.406 |
| CAPITALURI - TOTAL | -35.570.974 |
| Cifra de afaceri neta | 8.686.167 |
| VENITURI TOTALE | 9.867.521 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.823.027 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.955.506 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.955.506 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 129.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 95.023.244 |
| Stocuri | 506.938 |
| Creante | 60.423.348 |
| Casa si conturi la banci | 34.092.958 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 354.646 |
| DATORII | 111.745.309 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 15.377.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | -31.615.468 |
| Cifra de afaceri neta | 133.562.346 |
| VENITURI TOTALE | 135.672.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 137.847.302 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.175.071 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.175.071 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 961.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.048.596 |
| Stocuri | 2.444.794 |
| Creante | 25.393.409 |
| Casa si conturi la banci | 25.210.393 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 291.147 |
| DATORII | 50.879.843 |
| VENITURI IN AVANS | 4.219.631 |
| PROVIZIOANE | 28.642.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | -29.440.397 |
| Cifra de afaceri neta | 13.907.916 |
| VENITURI TOTALE | 15.479.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.471.241 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 76.992.087 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 76.992.087 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 707.418 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 105.608.833 |
| Stocuri | 2.072.576 |
| Creante | 67.034.689 |
| Casa si conturi la banci | 36.501.568 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 344.429 |
| DATORII | 38.725.508 |
| VENITURI IN AVANS | 17.212.763 |
| PROVIZIOANE | 3.170.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.551.690 |
| Cifra de afaceri neta | 14.349.472 |
| VENITURI TOTALE | 15.348.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.039.400 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.690.849 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.690.849 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.238.373 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.825.362 |
| Creante | 86.725.107 |
| Casa si conturi la banci | 17.100.255 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 190.834 |
| DATORII | 38.734.235 |
| VENITURI IN AVANS | 2.202.072 |
| PROVIZIOANE | 75.723 |
| CAPITALURI - TOTAL | 64.242.539 |
| Cifra de afaceri neta | 75.861.423 |
| VENITURI TOTALE | 80.315.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.985.597 |
| Profitul brut | 329.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 329.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.637.968 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 107.612.611 |
| Creante | 68.515.430 |
| Casa si conturi la banci | 39.097.181 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 246.513 |
| DATORII | 42.493.999 |
| VENITURI IN AVANS | 3.022.618 |
| PROVIZIOANE | 67.572 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.912.903 |
| Cifra de afaceri neta | 72.078.504 |
| VENITURI TOTALE | 72.972.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.097.399 |
| Profitul brut | 10.874.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.094.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 847.898 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 94.916.128 |
| Creante | 54.885.960 |
| Casa si conturi la banci | 40.030.168 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.048 |
| DATORII | 36.818.396 |
| VENITURI IN AVANS | 4.089.500 |
| PROVIZIOANE | 121.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.818.123 |
| Cifra de afaceri neta | 65.654.684 |
| VENITURI TOTALE | 69.499.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.073.193 |
| Profitul brut | 2.426.787 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.913.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |