GUERRA STEFANO SRL
| Denumire | GUERRA STEFANO SRL |
| CUI | 21410704 |
| Nr. Reg. Com. | J01/381/2007 |
| EUID | ROONRC.J01/381/2007 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Da |
| Data înființare | 2007-03-21 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GUERRA STEFANO | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 185 552 | 9 404 | 293 757 | 117 609 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 183 595 | 9 404 | 291 799 | 117 608 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 183 595 | 9 404 | 291 799 | 117 608 | 0 |
| 2022 | 0 | -22 850 | 183 595 | 9 404 | 291 799 | 117 608 | 0 |
| 2021 | 0 | -163 108 | 177 065 | 24 238 | 293 285 | 140 458 | 0 |
| 2020 | 1 239 682 | -548 959 | 235 659 | 127 452 | 437 983 | 329 776 | 4 |
| 2019 | 2 345 966 | 593 226 | 133 411 | 176 435 | 2 094 627 | 1 078 735 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GUERRA STEFANO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GUERRA STEFANO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GUERRA STEFANO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GUERRA STEFANO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.404 |
| Active circulante | 291.799 |
| Creante | 291.750 |
| Disponibilitati | 49 |
| Datorii | 183.595 |
| Capitaluri proprii | 117.608 |
| Capital social | 380 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 9.404 |
| Active circulante | 291.799 |
| Creante | 291.750 |
| Disponibilitati | 49 |
| Datorii | 183.595 |
| Capitaluri proprii | 117.608 |
| Capital social | 380 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 9.404 |
| Active circulante | 291.799 |
| Creante | 291.750 |
| Disponibilitati | 49 |
| Datorii | 183.595 |
| Capitaluri proprii | 117.608 |
| Capital social | 380 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 22.850 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.850 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.850 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 24.238 |
| Active circulante | 293.285 |
| Creante | 293.186 |
| Disponibilitati | 99 |
| Datorii | 177.065 |
| Capitaluri proprii | 140.458 |
| Capital social | 380 |
| Venituri totale | 41.198 |
| Cheltuieli totale | 203.919 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 162.721 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 163.108 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 127.452 |
| Active circulante | 437.983 |
| Creante | 370.211 |
| Disponibilitati | 67.772 |
| Datorii | 235.659 |
| Capitaluri proprii | 329.776 |
| Capital social | 380 |
| Cifra de afaceri | 1.239.682 |
| Venituri totale | 1.280.811 |
| Cheltuieli totale | 1.810.758 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 529.947 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 548.959 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 176.435 |
| Active circulante | 2.094.627 |
| Creante | 2.023.831 |
| Disponibilitati | 70.796 |
| Datorii | 133.411 |
| Venituri in avans | 1.058.916 |
| Capitaluri proprii | 1.078.735 |
| Capital social | 380 |
| Cifra de afaceri | 2.345.966 |
| Venituri totale | 2.387.392 |
| Cheltuieli totale | 1.773.573 |
| Profit brut | 613.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 593.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 70.318 |
| Active circulante | 2.138.351 |
| Stocuri | 8.075 |
| Creante | 1.958.247 |
| Disponibilitati | 172.029 |
| Datorii | 24.101 |
| Venituri in avans | 1.588.374 |
| Capitaluri proprii | 596.194 |
| Capital social | 380 |
| Cifra de afaceri | 1.225.018 |
| Venituri totale | 1.253.319 |
| Cheltuieli totale | 1.176.889 |
| Profit brut | 76.430 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 2.137.656 |
| Stocuri | 8.137 |
| Creante | 1.976.722 |
| Disponibilitati | 152.797 |
| Datorii | 19.715 |
| Venituri in avans | 1.588.374 |
| Capitaluri proprii | 529.567 |
| Capital social | 380 |
| Cifra de afaceri | 1.074.602 |
| Venituri totale | 1.128.600 |
| Cheltuieli totale | 623.661 |
| Profit brut | 504.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 493.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 893.997 |
| Creante | 795.744 |
| Disponibilitati | 98.253 |
| Datorii | 17.339 |
| Venituri in avans | 840.744 |
| Capitaluri proprii | 35.914 |
| Capital social | 380 |
| Cifra de afaceri | 435.825 |
| Venituri totale | 439.320 |
| Cheltuieli totale | 363.724 |
| Profit brut | 75.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |