CRISBUS SA BRAD
| Denumire | CRISBUS SA BRAD |
| CUI | 2138876 |
| Nr. Reg. Com. | J20/98/1991 |
| EUID | ROONRC.J1991000098203 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-03-19 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURLĂ VASILE-DĂNUŢ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 661 295 | 1 183 191 | 7 701 538 | — | — | — | 25 |
| 2024 | 4 076 392 | 834 179 | 7 628 949 | 10 659 932 | 638 850 | 3 689 328 | 29 |
| 2023 | 4 141 868 | 764 923 | 6 296 928 | 8 655 275 | 801 801 | 3 418 510 | 29 |
| 2022 | 3 076 857 | 389 971 | 5 239 407 | 7 463 927 | 390 568 | 2 653 587 | 24 |
| 2021 | 2 830 775 | 721 205 | 3 796 714 | 6 216 714 | 726 222 | 3 157 180 | 19 |
| 2020 | 1 296 434 | 371 069 | 3 892 451 | 5 827 385 | 467 543 | 2 435 975 | 11 |
| 2019 | 1 068 103 | 333 105 | 1 926 098 | 3 706 314 | 273 245 | 2 064 906 | 9 |
| 2018 | 783 402 | 270 367 | 1 991 651 | 3 587 515 | 250 837 | 1 881 800 | 9 |
| 2017 | 776 923 | 54 410 | 1 874 753 | 3 194 510 | 288 896 | 1 611 434 | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 661 295 lei
39%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRISBUS SA BRAD”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Hunedoara , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CRISBUS SA BRAD" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRISBUS SA BRAD"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRISBUS SA BRAD"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.659.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 638.850 |
| Stocuri | 174.075 |
| Creante | 428.667 |
| Casa si conturi la banci | 36.108 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.495 |
| DATORII | 7.628.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.689.328 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 4.076.392 |
| VENITURI TOTALE | 6.773.442 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.790.558 |
| Profitul brut | 982.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.655.275 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 801.801 |
| Stocuri | 153.168 |
| Creante | 461.829 |
| Casa si conturi la banci | 186.804 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 258.362 |
| DATORII | 6.296.928 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.418.510 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 4.141.868 |
| VENITURI TOTALE | 5.365.652 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.496.881 |
| Profitul brut | 868.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 764.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.463.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 390.568 |
| Stocuri | 107.470 |
| Creante | 270.792 |
| Casa si conturi la banci | 12.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.499 |
| DATORII | 5.239.407 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.653.587 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 3.076.857 |
| VENITURI TOTALE | 3.496.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.073.739 |
| Profitul brut | 423.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 389.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.216.714 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 726.222 |
| Stocuri | 132.192 |
| Creante | 586.730 |
| Casa si conturi la banci | 7.300 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.958 |
| DATORII | 3.796.714 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.157.180 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 2.830.775 |
| VENITURI TOTALE | 3.113.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.366.282 |
| Profitul brut | 747.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 721.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.827.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 467.543 |
| Stocuri | 78.757 |
| Creante | 371.110 |
| Casa si conturi la banci | 17.676 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.498 |
| DATORII | 3.892.451 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.435.975 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 1.296.434 |
| VENITURI TOTALE | 1.456.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.073.511 |
| Profitul brut | 382.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 371.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.706.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 273.245 |
| Creante | 263.461 |
| Casa si conturi la banci | 9.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.445 |
| DATORII | 1.926.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.064.906 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 1.068.103 |
| VENITURI TOTALE | 1.150.590 |
| CHELTUIELI TOTALE | 806.731 |
| Profitul brut | 343.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 333.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.587.515 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 250.837 |
| Stocuri | 2.691 |
| Creante | 235.744 |
| Casa si conturi la banci | 12.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.099 |
| DATORII | 1.991.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.881.800 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 783.402 |
| VENITURI TOTALE | 1.072.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 791.777 |
| Profitul brut | 280.897 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 270.367 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.194.510 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 288.896 |
| Stocuri | 1.056 |
| Creante | 279.106 |
| Casa si conturi la banci | 8.734 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.781 |
| DATORII | 1.874.753 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.611.434 |
| Capital subscris varsat | 629.862 |
| Cifra de afaceri neta | 776.923 |
| VENITURI TOTALE | 896.295 |
| CHELTUIELI TOTALE | 817.392 |
| Profitul brut | 78.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 3.171.861 |
| Active circulante | 181.206 |
| Stocuri | 2.264 |
| Creante | 173.970 |
| Disponibilitati | 4.972 |
| Cheltuieli in avans | 28.659 |
| Datorii | 1.814.702 |
| Capitaluri proprii | 1.567.024 |
| Capital social | 629.862 |
| Cifra de afaceri | 781.886 |
| Venituri totale | 899.627 |
| Cheltuieli totale | 836.146 |
| Profit brut | 63.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |