VAL-OAN CONSTRUCTIONS S.R.L.
| Denumire | VAL-OAN CONSTRUCTIONS S.R.L. |
| CUI | 21314359 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4876/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/4876/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-03-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TĂNASE VALERIU - MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -285 | 961 923 | 264 856 | 10 901 | -686 166 | 0 |
| 2024 | 0 | -118 717 | 952 738 | 264 856 | 2 000 | -685 882 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 1 000 589 | 264 856 | 168 568 | -567 165 | 0 |
| 2022 | 0 | -2 050 | 1 000 589 | 264 856 | 168 568 | -567 165 | 0 |
| 2021 | 0 | -9 177 | 1 272 537 | 264 856 | 442 566 | -565 115 | 0 |
| 2020 | 3 020 | -21 403 | 1 259 828 | 314 857 | 389 033 | -555 938 | 0 |
| 2019 | 67 303 | -39 753 | 1 272 296 | 314 857 | 425 308 | -532 131 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VAL-OAN CONSTRUCTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VAL-OAN CONSTRUCTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VAL-OAN CONSTRUCTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VAL-OAN CONSTRUCTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 264.856 |
| Active circulante | 2.000 |
| Creante | 2.000 |
| Datorii | 952.738 |
| Capitaluri proprii | -685.882 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 118.717 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 118.717 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 118.717 |
| Active imobilizate | 264.856 |
| Active circulante | 168.568 |
| Stocuri | 104.091 |
| Creante | 64.420 |
| Disponibilitati | 57 |
| Datorii | 1.000.589 |
| Capitaluri proprii | -567.165 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 264.856 |
| Active circulante | 168.568 |
| Stocuri | 104.091 |
| Creante | 64.420 |
| Disponibilitati | 57 |
| Datorii | 1.000.589 |
| Capitaluri proprii | -567.165 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.050 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.050 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.050 |
| Active imobilizate | 264.856 |
| Active circulante | 442.566 |
| Stocuri | 104.586 |
| Creante | 334.196 |
| Disponibilitati | 3.784 |
| Datorii | 1.272.537 |
| Capitaluri proprii | -565.115 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 9.177 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.177 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.177 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 314.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 389.033 |
| Stocuri | 104.090 |
| Creante | 283.184 |
| Casa si conturi la banci | 1.759 |
| DATORII | 1.259.828 |
| CAPITALURI - TOTAL | -555.938 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.020 |
| VENITURI TOTALE | 3.020 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.332 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.312 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 21.403 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 314.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 425.308 |
| Stocuri | 106.052 |
| Creante | 296.770 |
| Casa si conturi la banci | 22.486 |
| DATORII | 1.272.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | -532.131 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 67.303 |
| VENITURI TOTALE | 67.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.038 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.734 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 39.753 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 314.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 486.192 |
| Stocuri | 173.052 |
| Creante | 298.915 |
| Casa si conturi la banci | 14.225 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 500 |
| DATORII | 1.294.024 |
| CAPITALURI - TOTAL | -492.379 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 90.942 |
| VENITURI TOTALE | 91.540 |
| CHELTUIELI TOTALE | 176.314 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 84.774 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 86.457 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 315.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 540.449 |
| Stocuri | 245.503 |
| Creante | 272.475 |
| Casa si conturi la banci | 22.471 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 500 |
| DATORII | 1.261.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | -405.922 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 123.254 |
| VENITURI TOTALE | 123.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 259.654 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 136.397 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 137.630 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 315.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 627.622 |
| Stocuri | 310.132 |
| Creante | 286.913 |
| Casa si conturi la banci | 30.577 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 500 |
| DATORII | 1.211.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | -268.292 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 287.610 |
| VENITURI TOTALE | 287.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 375.037 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 87.426 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 90.924 |
| Numar mediu de salariati | 9 |