IUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL
| Denumire | IUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL |
| CUI | 21270562 |
| Nr. Reg. Com. | J03/486/2007 |
| EUID | ROONRC.J03/486/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-03-05 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂPUŞĂ NICOLAE-MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 269 508 | 940 | 30 546 | -238 022 | 0 |
| 2024 | 550 | 85 | 269 508 | 940 | 30 546 | -238 022 | 0 |
| 2023 | 521 | 17 | 269 543 | 940 | 30 496 | -238 107 | 0 |
| 2022 | 888 | -36 491 | 268 579 | 940 | 29 515 | -238 124 | 1 |
| 2021 | 39 620 | -31 684 | 235 555 | 940 | 32 982 | -201 633 | 1 |
| 2020 | 80 300 | -26 330 | 206 053 | 940 | 35 164 | -169 949 | 0 |
| 2019 | 98 672 | -8 433 | 202 039 | 940 | 57 390 | -143 709 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IUL-MAR CONSTRUCTIV 2007 SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2012-03-29 |
| Data reactivare | 2014-04-09 |
| Data publicare | 2012-04-04 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 30.546 |
| Stocuri | 12.766 |
| Creante | 14.134 |
| Disponibilitati | 3.646 |
| Datorii | 269.508 |
| Capitaluri proprii | -238.022 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 550 |
| Venituri totale | 550 |
| Cheltuieli totale | 449 |
| Profit brut | 101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 30.496 |
| Stocuri | 13.241 |
| Creante | 14.052 |
| Disponibilitati | 3.203 |
| Datorii | 269.543 |
| Capitaluri proprii | -238.107 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 521 |
| Venituri totale | 521 |
| Cheltuieli totale | 500 |
| Profit brut | 21 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 29.515 |
| Stocuri | 13.651 |
| Creante | 14.052 |
| Disponibilitati | 1.812 |
| Datorii | 268.579 |
| Capitaluri proprii | -238.124 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 888 |
| Venituri totale | 888 |
| Cheltuieli totale | 37.370 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.482 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.491 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 32.982 |
| Stocuri | 13.881 |
| Creante | 14.052 |
| Disponibilitati | 5.049 |
| Datorii | 235.555 |
| Capitaluri proprii | -201.633 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.620 |
| Venituri totale | 43.335 |
| Cheltuieli totale | 74.625 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.290 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.684 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 35.164 |
| Stocuri | 14.084 |
| Creante | 16.425 |
| Disponibilitati | 4.655 |
| Datorii | 206.053 |
| Capitaluri proprii | -169.949 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.300 |
| Venituri totale | 80.301 |
| Cheltuieli totale | 105.828 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.527 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.330 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 57.390 |
| Stocuri | 14.084 |
| Creante | 41.289 |
| Disponibilitati | 2.017 |
| Datorii | 202.039 |
| Capitaluri proprii | -143.709 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 98.672 |
| Venituri totale | 99.853 |
| Cheltuieli totale | 107.287 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.434 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.433 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 34.018 |
| Stocuri | 13.921 |
| Creante | 15.499 |
| Disponibilitati | 4.598 |
| Datorii | 170.143 |
| Capitaluri proprii | -135.185 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.020 |
| Venituri totale | 39.020 |
| Cheltuieli totale | 91.829 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.809 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.199 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 29.296 |
| Stocuri | 11.156 |
| Creante | 14.465 |
| Disponibilitati | 3.675 |
| Datorii | 112.222 |
| Capitaluri proprii | -81.986 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.302 |
| Venituri totale | 46.302 |
| Cheltuieli totale | 64.787 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.485 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.948 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 940 |
| Active circulante | 24.274 |
| Stocuri | 9.449 |
| Creante | 14.052 |
| Disponibilitati | 773 |
| Datorii | 88.252 |
| Capitaluri proprii | -63.038 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.682 |
| Venituri totale | 47.682 |
| Cheltuieli totale | 80.093 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.411 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.960 |
| Nr. salariati | 3 |