SALT CONFORT SRL
| Denumire | SALT CONFORT SRL |
| CUI | 21133530 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000444296 |
| EUID | ROONRC.J2007000444296 |
| CAEN | 3100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-19 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAMAR MEHMET | - | România |
| DAMAR MEHMET | - | România |
| DEMIRCIOGLU MUHARREM | - | Turcia |
| DEMIRCIOGLU MUHARREM | - | Turcia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 478 214 | 1 101 114 | 37 212 409 | 18 221 058 | 20 181 452 | 1 259 050 | 168 |
| 2024 | 26 438 628 | 730 953 | 39 103 248 | 18 774 415 | 20 454 778 | 125 945 | 179 |
| 2023 | 26 171 375 | 499 772 | 42 213 691 | 17 952 011 | 23 688 663 | -573 017 | 162 |
| 2022 | 26 570 854 | 429 364 | 45 693 872 | 18 034 400 | 26 586 688 | -1 072 784 | 160 |
| 2021 | 28 181 295 | 492 437 | 45 832 444 | 18 857 746 | 25 504 323 | -1 470 375 | 205 |
| 2020 | 17 357 942 | -10 286 500 | 40 517 635 | 17 852 342 | 20 537 037 | -2 128 256 | 166 |
| 2019 | 23 669 193 | 761 597 | 20 093 827 | 10 904 700 | 18 079 875 | 8 890 748 | 131 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 478 214 lei
19%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SALT CONFORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 3100: Fabricarea de mobilă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SALT CONFORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SALT CONFORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SALT CONFORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.774.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.454.778 |
| Stocuri | 12.310.270 |
| Creante | 7.262.269 |
| Casa si conturi la banci | 882.239 |
| DATORII | 39.103.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 125.945 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.438.628 |
| VENITURI TOTALE | 32.746.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.015.194 |
| Profitul brut | 730.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 730.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 179 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.952.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.688.663 |
| Stocuri | 11.199.438 |
| Creante | 11.352.502 |
| Casa si conturi la banci | 1.136.723 |
| DATORII | 42.213.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | -573.017 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.171.375 |
| VENITURI TOTALE | 33.211.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.667.669 |
| Profitul brut | 543.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 499.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.034.400 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.586.688 |
| Stocuri | 13.333.508 |
| Creante | 12.231.139 |
| Casa si conturi la banci | 1.022.041 |
| DATORII | 45.693.872 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.072.784 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.570.854 |
| VENITURI TOTALE | 29.667.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.184.863 |
| Profitul brut | 482.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 429.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 160 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.857.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.504.323 |
| Stocuri | 11.398.792 |
| Creante | 13.147.152 |
| Casa si conturi la banci | 958.379 |
| DATORII | 45.832.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.470.375 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.181.295 |
| VENITURI TOTALE | 31.514.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.853.004 |
| Profitul brut | 661.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 492.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 205 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.852.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.537.037 |
| Stocuri | 6.317.050 |
| Creante | 13.506.349 |
| Casa si conturi la banci | 713.638 |
| DATORII | 40.517.635 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.128.256 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.357.942 |
| VENITURI TOTALE | 22.308.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.595.457 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.286.500 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.286.500 |
| Numar mediu de salariati | 166 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.904.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.079.875 |
| Stocuri | 7.444.418 |
| Creante | 9.248.839 |
| Casa si conturi la banci | 1.386.618 |
| DATORII | 20.093.827 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.890.748 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.669.193 |
| VENITURI TOTALE | 27.405.704 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.413.854 |
| Profitul brut | 991.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 761.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.712.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.470.912 |
| Stocuri | 6.895.995 |
| Creante | 9.512.718 |
| Casa si conturi la banci | 1.062.199 |
| DATORII | 19.284.553 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.898.899 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.646.537 |
| VENITURI TOTALE | 28.379.695 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.850.262 |
| Profitul brut | 529.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 439.569 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 141 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.514.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.921.745 |
| Stocuri | 5.375.933 |
| Creante | 8.336.336 |
| Casa si conturi la banci | 1.209.476 |
| DATORII | 16.807.113 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.628.775 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.751.939 |
| VENITURI TOTALE | 28.315.873 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.470.954 |
| Profitul brut | 844.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 652.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 155 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.739.084 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.117.828 |
| Stocuri | 4.535.608 |
| Creante | 9.250.985 |
| Casa si conturi la banci | 3.331.235 |
| DATORII | 18.073.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.783.850 |
| Capital subscris varsat | 170.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.379.021 |
| VENITURI TOTALE | 30.763.361 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.323.168 |
| Profitul brut | 3.440.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.133.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 158 |