JOLLY SCARPE ROMANIA S.R.L.
| Denumire | JOLLY SCARPE ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 21044239 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002662403 |
| EUID | ROONRC.J2007002662403 |
| CAEN | 1520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 949 325 | -2 009 866 | 22 553 690 | 2 612 484 | 23 316 320 | 3 462 528 | 142 |
| 2024 | 36 119 577 | 124 002 | 22 171 968 | 2 491 266 | 25 004 312 | 5 445 977 | 136 |
| 2023 | 38 959 077 | 485 906 | 21 624 396 | 14 310 414 | 14 070 705 | 6 757 931 | 134 |
| 2022 | 25 376 175 | 162 346 | 30 050 254 | 14 554 727 | 21 767 552 | 6 272 025 | 133 |
| 2021 | 32 775 408 | 972 488 | 17 390 609 | 13 478 067 | 10 022 221 | 6 109 679 | 137 |
| 2020 | 39 526 794 | 2 090 600 | 26 876 410 | 13 926 254 | 18 087 115 | 5 136 959 | 134 |
| 2019 | 24 127 938 | 527 173 | 21 836 581 | 13 751 666 | 11 632 088 | 3 547 173 | 132 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 949 325 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JOLLY SCARPE ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1520 Rev. 2 (echivalent: 1520 Rev. 1, 1520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Descriere Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 15 Fabricarea încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1520: Prelucrarea și conservarea peștelui și a produselor din pește
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JOLLY SCARPE ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JOLLY SCARPE ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JOLLY SCARPE ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.491.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.004.312 |
| Stocuri | 13.011.199 |
| Creante | 8.014.299 |
| Casa si conturi la banci | 3.978.814 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 175.356 |
| DATORII | 22.171.968 |
| PROVIZIOANE | 52.989 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.445.977 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.119.577 |
| VENITURI TOTALE | 41.400.146 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.122.295 |
| Profitul brut | 277.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 124.002 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.310.414 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.070.705 |
| Stocuri | 7.549.227 |
| Creante | 5.945.781 |
| Casa si conturi la banci | 575.697 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.208 |
| DATORII | 21.624.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.757.931 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.959.077 |
| VENITURI TOTALE | 34.515.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.942.331 |
| Profitul brut | 573.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 485.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.554.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.767.552 |
| Stocuri | 16.520.700 |
| Creante | 4.598.197 |
| Casa si conturi la banci | 648.655 |
| DATORII | 30.050.254 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.272.025 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.376.175 |
| VENITURI TOTALE | 28.780.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.593.358 |
| Profitul brut | 187.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 162.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.478.067 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.022.221 |
| Stocuri | 8.696.339 |
| Creante | 624.720 |
| Casa si conturi la banci | 701.162 |
| DATORII | 17.390.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.109.679 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.777.647 |
| VENITURI TOTALE | 36.583.899 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.482.641 |
| Profitul brut | 1.101.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 972.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.926.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.087.115 |
| Stocuri | 13.799.942 |
| Creante | 2.786.896 |
| Casa si conturi la banci | 1.500.277 |
| DATORII | 26.876.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.136.959 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.526.794 |
| VENITURI TOTALE | 38.592.403 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.165.945 |
| Profitul brut | 2.426.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.090.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.751.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.632.088 |
| Stocuri | 6.636.957 |
| Creante | 4.784.722 |
| Casa si conturi la banci | 210.409 |
| DATORII | 21.836.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.547.173 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.127.938 |
| VENITURI TOTALE | 26.408.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.779.648 |
| Profitul brut | 629.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 527.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 132 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.063.767 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.523.159 |
| Stocuri | 71.685 |
| Creante | 559.827 |
| Casa si conturi la banci | 4.891.647 |
| DATORII | 6.343.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 243.558 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.119.856 |
| VENITURI TOTALE | 5.054.831 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.916.692 |
| Profitul brut | 138.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 123.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 495.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.101.910 |
| Stocuri | 208.533 |
| Creante | 751.127 |
| Casa si conturi la banci | 142.250 |
| DATORII | 1.443.341 |
| CAPITALURI - TOTAL | 154.506 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.100.100 |
| VENITURI TOTALE | 5.322.775 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.271.839 |
| Profitul brut | 50.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |