PLAS IMPLETITURI PLASA SI CONFECTII METALICE S.R.L.
| Denumire | PLAS IMPLETITURI PLASA SI CONFECTII METALICE S.R.L. |
| CUI | 209121 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1419/1991 |
| EUID | ROONRC.J12/1419/1991 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-26 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CARASEL IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -547 | 0 | 16 | 83 530 | 83 546 | 0 |
| 2024 | 0 | -52 852 | 0 | 16 | 84 078 | 84 094 | 0 |
| 2023 | 0 | -455 | 0 | 155 | 136 791 | 136 946 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 155 | 137 246 | 137 401 | 0 |
| 2021 | 0 | -208 | 0 | 155 | 137 246 | 137 401 | 0 |
| 2020 | 0 | -192 | 0 | 155 | 137 454 | 137 609 | 0 |
| 2019 | 0 | -197 | 0 | 155 | 137 646 | 137 801 | 0 |
| 2018 | 0 | -196 | 0 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 0 | -419 | 0 | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PLAS IMPLETITURI PLASA SI CONFECTII METALICE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PLAS IMPLETITURI PLASA SI CONFECTII METALICE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PLAS IMPLETITURI PLASA SI CONFECTII METALICE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PLAS IMPLETITURI PLASA SI CONFECTII METALICE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 16 |
| Active circulante | 84.078 |
| Creante | 64.580 |
| Disponibilitati | 19.498 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 84.094 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 52.852 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.852 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 52.852 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 136.791 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 19.728 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 136.946 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 455 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 455 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 455 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 137.246 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 20.183 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 137.401 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 137.246 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 20.183 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 137.401 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 208 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 208 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 208 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 137.454 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 20.391 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 137.609 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 192 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 192 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 192 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 137.646 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 20.583 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 137.801 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 197 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 197 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 197 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 137.843 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 20.780 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 137.998 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 196 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 196 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 196 |
| Active imobilizate | 155 |
| Active circulante | 138.039 |
| Creante | 117.063 |
| Disponibilitati | 20.976 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 138.194 |
| Capital social | 201 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 419 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 419 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 419 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 138.458 |
| Creante | 117.063 |
| Casa si conturi la banci | 21.395 |
| DATORII | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 138.613 |
| Capital subscris varsat | 201 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 233 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 233 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 233 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 01:38:17 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 01:38:17 |