PANACOM PRECUP S.R.L.
| Denumire | PANACOM PRECUP S.R.L. |
| CUI | 20464420 |
| Nr. Reg. Com. | J26/28/2007 |
| EUID | ROONRC.J26/28/2007 |
| CAEN | 1061 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-01-08 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PRECUP FLAVIUS TEODOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -8 772 | 428 924 | 130 799 | 103 220 | -194 905 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 376 670 | 178 788 | 116 084 | -81 798 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 376 670 | 178 788 | 116 084 | -81 798 | 0 |
| 2021 | 8 576 | 123 | 376 670 | 178 788 | 116 084 | -81 798 | 1 |
| 2020 | 48 379 | 6 258 | 313 652 | 116 972 | 114 759 | -81 921 | 1 |
| 2019 | 128 515 | 11 625 | 315 909 | 118 732 | 108 998 | -88 179 | 1 |
| 2018 | 113 071 | -27 232 | 348 816 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 137 405 | -16 305 | 279 885 | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PANACOM PRECUP S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1061 Rev. 2 (echivalent: 1061 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PANACOM PRECUP S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PANACOM PRECUP S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PANACOM PRECUP S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 178.788 |
| Active circulante | 116.084 |
| Stocuri | 86.423 |
| Creante | 29.535 |
| Disponibilitati | 126 |
| Datorii | 376.670 |
| Capitaluri proprii | -81.798 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 178.788 |
| Active circulante | 116.084 |
| Stocuri | 86.423 |
| Creante | 29.535 |
| Disponibilitati | 126 |
| Datorii | 376.670 |
| Capitaluri proprii | -81.798 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 178.788 |
| Active circulante | 116.084 |
| Stocuri | 86.423 |
| Creante | 29.535 |
| Disponibilitati | 126 |
| Datorii | 376.670 |
| Capitaluri proprii | -81.798 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.576 |
| Venituri totale | 16.728 |
| Cheltuieli totale | 16.404 |
| Profit brut | 324 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 116.972 |
| Active circulante | 114.759 |
| Stocuri | 83.417 |
| Creante | 27.423 |
| Disponibilitati | 3.919 |
| Datorii | 313.652 |
| Capitaluri proprii | -81.921 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 48.379 |
| Venituri totale | 48.379 |
| Cheltuieli totale | 40.724 |
| Profit brut | 7.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 118.732 |
| Active circulante | 108.998 |
| Stocuri | 80.417 |
| Creante | 27.404 |
| Disponibilitati | 1.177 |
| Datorii | 315.909 |
| Capitaluri proprii | -88.179 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 128.515 |
| Venituri totale | 128.515 |
| Cheltuieli totale | 113.018 |
| Profit brut | 15.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 123.101 |
| Active circulante | 125.911 |
| Stocuri | 97.657 |
| Creante | 27.832 |
| Disponibilitati | 422 |
| Datorii | 348.816 |
| Capitaluri proprii | -99.804 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.071 |
| Venituri totale | 113.071 |
| Cheltuieli totale | 137.978 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.907 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.232 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 130.660 |
| Active circulante | 76.653 |
| Stocuri | 53.073 |
| Creante | 23.446 |
| Disponibilitati | 134 |
| Datorii | 279.885 |
| Capitaluri proprii | -72.572 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 137.405 |
| Venituri totale | 137.405 |
| Cheltuieli totale | 152.325 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.920 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.305 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 137.638 |
| Active circulante | 50.321 |
| Stocuri | 21.709 |
| Creante | 23.496 |
| Disponibilitati | 5.116 |
| Datorii | 244.226 |
| Capitaluri proprii | -56.267 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 484.932 |
| Venituri totale | 514.413 |
| Cheltuieli totale | 439.718 |
| Profit brut | 74.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 07:27:00 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 07:27:00 |