FERROBRAND SRL

Cauta alta firma:
FERROBRAND SRL
CUI: 20169978RegCom: J2006003977132EUID: ROONRC.J2006003977132CAEN: 2511Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. INTERIOARĂ 2, NR.29

Denumire FERROBRAND SRL
CUI 20169978
Nr. Reg. Com. J2006003977132
EUID ROONRC.J2006003977132
CAEN 2511
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2006-12-21 (19 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. INTERIOARĂ 2, NR.29
Cod Poștal 900229
Telefon 0740305470
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BĂLĂŞOIU CĂTĂLIN-CONSTANTIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 788 363 610 735 2 247 595 — — — 15
2024 3 136 309 482 854 2 019 483 — — — 11
2023 2 952 236 726 207 2 264 431 — — — 10
2022 3 446 883 1 256 106 2 954 785 — — — 13
2021 2 588 231 487 295 3 557 604 — — — 10
2020 2 705 659 326 881 3 631 513 — — — 15
2019 1 947 928 108 951 3 353 130 — — — 14
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 788 363 lei
21%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FERROBRAND SRL”
Cod CAEN preponderent 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Cod CAEN principal 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere activitate (principal) Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. INTERIOARĂ 2, NR.29
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FERROBRAND SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 18513 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer

Locul 765 în Constanţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
482.854 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FERROBRAND SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FERROBRAND SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FERROBRAND SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FERROBRAND SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FERROBRAND SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FERROBRAND SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FERROBRAND SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FERROBRAND SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 2.749.710
Active circulante 2.150.097
Stocuri 944.320
Creante 1.008.164
Disponibilitati 197.613
Cheltuieli in avans 975.782
Datorii 2.954.785
Capitaluri proprii 2.920.804
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 3.446.883
Venituri totale 3.698.046
Cheltuieli totale 2.415.892
Profit brut 1.282.154
Pierdere bruta 0
Profit net 1.256.106
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 2.689.687
Active circulante 2.175.938
Stocuri 821.860
Creante 1.606.667
Disponibilitati -252.589
Cheltuieli in avans 503.364
Datorii 3.557.604
Venituri in avans 4.182
Capitaluri proprii 1.807.203
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 2.588.231
Venituri totale 3.067.848
Cheltuieli totale 2.561.035
Profit brut 506.813
Pierdere bruta 0
Profit net 487.295
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 2.624.447
Active circulante 1.817.776
Stocuri 483.231
Creante 1.304.488
Disponibilitati 30.057
Cheltuieli in avans 509.197
Datorii 3.631.513
Capitaluri proprii 1.319.907
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 2.705.659
Venituri totale 2.943.926
Cheltuieli totale 2.591.267
Profit brut 352.659
Pierdere bruta 0
Profit net 326.881
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 1.839.490
Active circulante 1.929.350
Stocuri 854.200
Creante 1.048.500
Disponibilitati 26.650
Cheltuieli in avans 577.316
Datorii 3.353.130
Capitaluri proprii 993.026
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 1.947.928
Venituri totale 2.146.462
Cheltuieli totale 2.020.641
Profit brut 125.821
Pierdere bruta 0
Profit net 108.951
Pierdere neta 0
Nr. salariati 14

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 603.122
Active circulante 1.364.753
Stocuri 455.087
Creante 841.617
Disponibilitati 68.049
Cheltuieli in avans 421.811
Datorii 1.495.611
Capitaluri proprii 894.075
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 2.719.145
Venituri totale 2.785.637
Cheltuieli totale 2.499.632
Profit brut 286.005
Pierdere bruta 0
Profit net 258.643
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 381.857
Active circulante 1.092.205
Stocuri 202.793
Creante 543.180
Disponibilitati 346.232
Cheltuieli in avans 281.100
Datorii 955.059
Capitaluri proprii 800.103
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 2.684.458
Venituri totale 2.774.197
Cheltuieli totale 2.294.739
Profit brut 479.458
Pierdere bruta 0
Profit net 423.135
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 128.646
Active circulante 790.779
Stocuri 187.111
Creante 381.516
Disponibilitati 222.152
Cheltuieli in avans 267.684
Datorii 810.141
Capitaluri proprii 376.968
Capital social 600.000
Cifra de afaceri 2.101.883
Venituri totale 2.213.904
Cheltuieli totale 2.189.856
Profit brut 24.048
Pierdere bruta 0
Profit net 24.048
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.