REFLEX FATADE SRL
| Denumire | REFLEX FATADE SRL |
| CUI | 19990049 |
| Nr. Reg. Com. | J40/21102/2006 |
| EUID | ROONRC.J40/21102/2006 |
| CAEN | 1623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-18 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 334 826 | 3 015 921 | 29 096 378 | 3 001 352 | 43 265 906 | 14 010 014 | 72 |
| 2024 | 48 910 347 | 432 234 | 25 810 320 | 3 626 611 | 37 118 369 | 10 994 094 | 130 |
| 2023 | 66 420 074 | 1 885 431 | 21 757 336 | 9 440 700 | 27 725 686 | 10 561 859 | 149 |
| 2022 | 38 120 823 | 728 861 | 27 900 561 | 4 377 873 | 36 706 049 | 8 615 642 | 144 |
| 2021 | 59 394 453 | 1 608 526 | 25 048 284 | 3 401 635 | 36 206 887 | 7 886 781 | 126 |
| 2020 | 31 971 109 | 545 923 | 22 745 431 | 3 376 730 | 30 916 544 | 6 278 255 | 109 |
| 2019 | 34 996 302 | 1 151 023 | 22 337 592 | 4 190 423 | 27 105 898 | 5 723 562 | 139 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 334 826 lei
-20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REFLEX FATADE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REFLEX FATADE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REFLEX FATADE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REFLEX FATADE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.626.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.118.369 |
| Stocuri | 18.771.351 |
| Creante | 16.508.075 |
| Casa si conturi la banci | 1.838.943 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.897 |
| DATORII | 25.810.320 |
| VENITURI IN AVANS | 127.689 |
| PROVIZIOANE | 3.824.774 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.994.094 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.910.347 |
| VENITURI TOTALE | 48.819.665 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.314.104 |
| Profitul brut | 505.561 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 432.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.440.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.725.686 |
| Stocuri | 17.678.430 |
| Creante | 9.498.380 |
| Casa si conturi la banci | 548.876 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.008 |
| DATORII | 21.757.336 |
| VENITURI IN AVANS | 156.565 |
| PROVIZIOANE | 4.713.634 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.561.859 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 66.420.074 |
| VENITURI TOTALE | 66.538.857 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.336.381 |
| Profitul brut | 2.202.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.885.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 149 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.377.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.706.049 |
| Stocuri | 16.126.711 |
| Creante | 20.413.340 |
| Casa si conturi la banci | 165.998 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.599 |
| DATORII | 27.900.561 |
| VENITURI IN AVANS | 185.442 |
| PROVIZIOANE | 4.411.876 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.615.642 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.120.823 |
| VENITURI TOTALE | 43.575.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.727.966 |
| Profitul brut | 847.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 728.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.401.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.206.887 |
| Stocuri | 10.949.003 |
| Creante | 22.160.567 |
| Casa si conturi la banci | 3.097.317 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.677 |
| DATORII | 25.048.284 |
| VENITURI IN AVANS | 214.320 |
| PROVIZIOANE | 6.490.814 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.886.781 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.394.453 |
| VENITURI TOTALE | 60.593.077 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.739.014 |
| Profitul brut | 1.854.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.608.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.376.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.916.544 |
| Stocuri | 9.084.522 |
| Creante | 21.859.097 |
| Casa si conturi la banci | -27.075 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.182 |
| DATORII | 22.745.431 |
| VENITURI IN AVANS | 242.280 |
| PROVIZIOANE | 5.038.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.278.255 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.971.109 |
| VENITURI TOTALE | 30.931.144 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.225.685 |
| Profitul brut | 705.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 545.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.190.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.105.898 |
| Stocuri | 10.273.551 |
| Creante | 15.539.511 |
| Casa si conturi la banci | 1.292.836 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.182 |
| DATORII | 22.337.592 |
| VENITURI IN AVANS | 257.612 |
| PROVIZIOANE | 2.988.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.723.562 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.996.302 |
| VENITURI TOTALE | 39.581.226 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.209.791 |
| Profitul brut | 1.371.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.151.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.743.482 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.566.896 |
| Stocuri | 8.728.245 |
| Creante | 17.568.895 |
| Casa si conturi la banci | 269.756 |
| DATORII | 24.744.595 |
| VENITURI IN AVANS | 341.642 |
| PROVIZIOANE | 2.651.602 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.572.539 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.696.996 |
| VENITURI TOTALE | 27.526.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.412.600 |
| Profitul brut | 1.113.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 953.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.495.949 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.365.332 |
| Stocuri | 7.941.436 |
| Creante | 18.381.473 |
| Casa si conturi la banci | 42.423 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.933 |
| DATORII | 22.733.757 |
| PROVIZIOANE | 4.531.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.618.557 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.916.173 |
| VENITURI TOTALE | 35.187.507 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.150.014 |
| Profitul brut | 1.037.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 849.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.441.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.074.908 |
| Stocuri | 6.303.071 |
| Creante | 15.619.111 |
| Casa si conturi la banci | 152.726 |
| DATORII | 17.984.270 |
| PROVIZIOANE | 3.763.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.768.592 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.265.081 |
| VENITURI TOTALE | 32.246.567 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.494.843 |
| Profitul brut | 1.751.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.467.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |