CARCO GRUP AGRITRADE S.R.L.
| Denumire | CARCO GRUP AGRITRADE S.R.L. |
| CUI | 19794603 |
| Nr. Reg. Com. | J2008003508134 |
| EUID | ROONRC.J13/3508/2008 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-10-01 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CARAION MIRELA CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 135 416 | -2 689 966 | 46 829 963 | 22 885 834 | 32 775 874 | 8 966 466 | 91 |
| 2024 | 194 452 347 | -14 119 824 | 42 615 071 | 28 427 374 | 25 581 346 | 11 656 432 | 91 |
| 2023 | 174 252 308 | 1 747 023 | 34 347 352 | 32 009 217 | 28 040 003 | 25 776 256 | 98 |
| 2022 | 320 753 582 | 5 959 706 | 60 808 986 | 26 671 545 | 57 909 063 | 24 029 233 | 109 |
| 2021 | 367 803 610 | 12 025 820 | 50 338 887 | 20 270 129 | 53 611 860 | 23 583 484 | 73 |
| 2020 | 278 610 691 | 4 367 204 | 29 222 880 | 10 156 252 | 30 623 529 | 11 557 664 | 59 |
| 2019 | 203 127 514 | 4 150 415 | 21 708 582 | 7 063 016 | 21 606 018 | 6 963 460 | 34 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises165 135 416 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CARCO GRUP AGRITRADE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CARCO GRUP AGRITRADE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CARCO GRUP AGRITRADE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CARCO GRUP AGRITRADE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.427.374 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.581.346 |
| Stocuri | 7.270.750 |
| Creante | 16.569.969 |
| Casa si conturi la banci | 1.740.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.783 |
| DATORII | 42.615.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.656.432 |
| Capital subscris varsat | 227.220 |
| Cifra de afaceri neta | 194.452.347 |
| VENITURI TOTALE | 198.207.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 212.326.825 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.119.824 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.119.824 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.009.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.040.003 |
| Stocuri | 7.221.617 |
| Creante | 18.193.200 |
| Casa si conturi la banci | 2.625.186 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.388 |
| DATORII | 34.347.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.776.256 |
| Capital subscris varsat | 227.220 |
| Cifra de afaceri neta | 174.252.308 |
| VENITURI TOTALE | 182.903.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 180.678.955 |
| Profitul brut | 2.224.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.747.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.671.545 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.909.063 |
| Stocuri | 42.283.639 |
| Creante | 15.361.588 |
| Casa si conturi la banci | 263.836 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 257.611 |
| DATORII | 60.808.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.029.233 |
| Capital subscris varsat | 227.220 |
| Cifra de afaceri neta | 320.753.582 |
| VENITURI TOTALE | 325.403.212 |
| CHELTUIELI TOTALE | 318.569.001 |
| Profitul brut | 6.834.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.959.706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.270.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.611.860 |
| Stocuri | 44.220.353 |
| Creante | 7.310.463 |
| Casa si conturi la banci | 2.081.044 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.382 |
| DATORII | 50.338.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.583.484 |
| Capital subscris varsat | 227.220 |
| Cifra de afaceri neta | 367.803.610 |
| VENITURI TOTALE | 372.267.312 |
| CHELTUIELI TOTALE | 358.444.090 |
| Profitul brut | 13.823.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.025.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.156.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.623.529 |
| Stocuri | 20.254.732 |
| Creante | 10.185.329 |
| Casa si conturi la banci | 183.468 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 763 |
| DATORII | 29.222.880 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.557.664 |
| Capital subscris varsat | 227.220 |
| Cifra de afaceri neta | 278.610.691 |
| VENITURI TOTALE | 282.254.051 |
| CHELTUIELI TOTALE | 277.042.904 |
| Profitul brut | 5.211.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.367.204 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.063.016 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.606.018 |
| Stocuri | 7.435.285 |
| Creante | 11.781.470 |
| Casa si conturi la banci | 2.389.263 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.008 |
| DATORII | 21.708.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.963.460 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 203.127.514 |
| VENITURI TOTALE | 204.702.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 199.820.338 |
| Profitul brut | 4.881.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.150.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.961.348 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.260.553 |
| Stocuri | 279.176 |
| Creante | 732.211 |
| Casa si conturi la banci | 3.249.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.108 |
| DATORII | 3.410.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.813.045 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 65.770.359 |
| VENITURI TOTALE | 66.558.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.286.379 |
| Profitul brut | 3.272.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.760.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 776.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.213.423 |
| Stocuri | 1.308.776 |
| Creante | 252.357 |
| Casa si conturi la banci | 652.290 |
| DATORII | 2.937.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.242 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 14.916.501 |
| VENITURI TOTALE | 15.272.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.077.114 |
| Profitul brut | 195.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 662.366 |
| Active circulante | 1.083.510 |
| Stocuri | 22.826 |
| Creante | 96.270 |
| Disponibilitati | 964.414 |
| Cheltuieli in avans | 700.000 |
| Datorii | 1.220.075 |
| Venituri in avans | 1.350.000 |
| Capitaluri proprii | -124.199 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 4.647.545 |
| Venituri totale | 4.688.026 |
| Cheltuieli totale | 4.722.586 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.560 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.658 |
| Nr. salariati | 4 |