DEZIM DEVELOPMENT SRL
| Denumire | DEZIM DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 19233260 |
| Nr. Reg. Com. | J2006019155407 |
| EUID | ROONRC.J2006019155407 |
| CAEN | 6811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-11-24 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IOVIȚA GABRIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 6 719 556 | 4 360 365 | 22 754 703 | 122 140 998 | 12 157 016 | 111 402 335 | 3 |
| 2023 | 6 387 415 | 4 444 004 | 684 434 | 87 606 554 | 16 390 075 | 103 219 256 | 7 |
| 2022 | 5 345 573 | 2 162 434 | 626 976 | 92 119 999 | 7 485 071 | 98 775 252 | 8 |
| 2021 | 5 457 212 | 2 211 456 | 531 428 | 92 652 162 | 4 824 164 | 96 633 916 | 10 |
| 2020 | 5 713 945 | 1 586 875 | 4 214 074 | 90 404 051 | 8 521 270 | 94 606 481 | 10 |
| 2019 | 5 409 978 | 1 831 717 | 601 736 | 87 244 733 | 6 488 387 | 93 017 999 | 8 |
| 2018 | 4 912 917 | 1 289 302 | 543 827 | 89 827 681 | 1 964 397 | 91 186 282 | 8 |
| 2017 | 4 541 937 | 55 257 | 595 000 | 83 639 294 | 5 294 602 | 88 301 860 | 5 |
| 2016 | 3 878 012 | 1 193 013 | 562 750 | 91 464 702 | 3 694 210 | 94 568 572 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 719 556 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEZIM DEVELOPMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6811 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii |
| Descriere Activitate | Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6811: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEZIM DEVELOPMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEZIM DEVELOPMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEZIM DEVELOPMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 122.140.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.157.016 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 826.580 |
| Casa si conturi la banci | 11.330.436 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.862 |
| DATORII | 22.754.703 |
| VENITURI IN AVANS | 126.804 |
| PROVIZIOANE | 60.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 111.402.335 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.719.556 |
| VENITURI TOTALE | 12.148.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.832.529 |
| Profitul brut | 5.316.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.360.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.606.554 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.390.075 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 538.561 |
| Casa si conturi la banci | 15.851.514 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.968 |
| DATORII | 684.434 |
| VENITURI IN AVANS | 116.768 |
| PROVIZIOANE | 46.139 |
| CAPITALURI - TOTAL | 103.219.256 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.387.415 |
| VENITURI TOTALE | 17.652.790 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.026.214 |
| Profitul brut | 5.626.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.444.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.119.999 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.485.071 |
| Creante | 271.928 |
| Casa si conturi la banci | 7.213.143 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.216 |
| DATORII | 626.976 |
| VENITURI IN AVANS | 152.314 |
| PROVIZIOANE | 70.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 98.775.252 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 5.345.573 |
| VENITURI TOTALE | 7.692.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.033.622 |
| Profitul brut | 2.659.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.162.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.652.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.824.164 |
| Creante | 523.921 |
| Casa si conturi la banci | 4.300.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.749 |
| DATORII | 531.428 |
| VENITURI IN AVANS | 232.373 |
| PROVIZIOANE | 88.358 |
| CAPITALURI - TOTAL | 96.633.916 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 5.457.212 |
| VENITURI TOTALE | 17.847.218 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.156.307 |
| Profitul brut | 2.690.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.211.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 90.404.051 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.521.270 |
| Creante | 226.095 |
| Casa si conturi la banci | 8.295.175 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.036 |
| DATORII | 4.214.074 |
| VENITURI IN AVANS | 72.802 |
| PROVIZIOANE | 40.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 94.606.481 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 5.713.945 |
| VENITURI TOTALE | 12.874.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.625.395 |
| Profitul brut | 2.249.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.586.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.244.733 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.488.387 |
| Creante | 452.162 |
| Casa si conturi la banci | 6.036.225 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.977 |
| DATORII | 601.736 |
| VENITURI IN AVANS | 68.962 |
| PROVIZIOANE | 52.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 93.017.999 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 5.409.978 |
| VENITURI TOTALE | 7.489.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.240.628 |
| Profitul brut | 2.249.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.831.717 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 89.827.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.964.397 |
| Creante | 831.818 |
| Casa si conturi la banci | 1.132.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.817 |
| DATORII | 543.827 |
| VENITURI IN AVANS | 70.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 91.186.282 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 4.912.917 |
| VENITURI TOTALE | 5.539.374 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.855.389 |
| Profitul brut | 1.683.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.289.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.639.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.294.602 |
| Creante | 948.678 |
| Casa si conturi la banci | 4.345.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.392 |
| DATORII | 595.000 |
| VENITURI IN AVANS | 42.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 88.301.860 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 4.541.937 |
| VENITURI TOTALE | 13.715.848 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.403.011 |
| Profitul brut | 312.837 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 55.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 91.464.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.694.210 |
| Creante | 506.454 |
| Casa si conturi la banci | 3.187.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.789 |
| DATORII | 562.750 |
| VENITURI IN AVANS | 32.379 |
| CAPITALURI - TOTAL | 94.568.572 |
| Capital subscris varsat | 38.315.775 |
| Cifra de afaceri neta | 3.878.012 |
| VENITURI TOTALE | 5.262.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.845.697 |
| Profitul brut | 1.416.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.193.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |