MOMCAR TRANS SRL
| Denumire | MOMCAR TRANS SRL |
| CUI | 19225810 |
| Nr. Reg. Com. | J2006002555290 |
| EUID | ROONRC.J29/2555/2006 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-11-22 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOICA GABRIELA | - | România |
| STOICA GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | 870 656 | 6 614 | 205 840 | 187 249 | 250 803 | 232 212 | 5 |
| 2023 | 949 725 | 7 925 | 209 163 | 183 616 | 251 145 | 225 598 | 5 |
| 2022 | 1 141 680 | 12 419 | 231 588 | 185 943 | 263 318 | 217 673 | 6 |
| 2021 | 709 257 | 12 147 | 240 211 | 188 269 | 257 196 | 205 254 | 5 |
| 2020 | 686 085 | 7 471 | 311 270 | 183 595 | 320 782 | 193 107 | 5 |
| 2019 | 588 179 | 5 329 | 199 842 | 194 559 | 190 919 | 185 636 | 5 |
| 2018 | 646 517 | 6 109 | 178 843 | — | — | — | 5 |
| 2017 | 593 568 | 7 886 | 282 715 | — | — | — | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOMCAR TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOMCAR TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOMCAR TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOMCAR TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 187.249 |
| Active circulante | 250.803 |
| Stocuri | 91.264 |
| Creante | 66.934 |
| Disponibilitati | 92.605 |
| Datorii | 205.840 |
| Capitaluri proprii | 232.212 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 870.656 |
| Venituri totale | 870.659 |
| Cheltuieli totale | 843.464 |
| Profit brut | 27.195 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 183.616 |
| Active circulante | 251.145 |
| Stocuri | 72.090 |
| Creante | 103.676 |
| Disponibilitati | 75.379 |
| Datorii | 209.163 |
| Capitaluri proprii | 225.598 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 949.725 |
| Venituri totale | 949.725 |
| Cheltuieli totale | 933.311 |
| Profit brut | 16.414 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 185.943 |
| Active circulante | 263.318 |
| Stocuri | 63.450 |
| Creante | 103.403 |
| Disponibilitati | 96.465 |
| Datorii | 231.588 |
| Capitaluri proprii | 217.673 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.141.680 |
| Venituri totale | 1.152.436 |
| Cheltuieli totale | 1.129.739 |
| Profit brut | 22.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 188.269 |
| Active circulante | 257.196 |
| Stocuri | 135.776 |
| Creante | 67.609 |
| Disponibilitati | 53.811 |
| Datorii | 240.211 |
| Capitaluri proprii | 205.254 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 709.257 |
| Venituri totale | 709.257 |
| Cheltuieli totale | 689.961 |
| Profit brut | 19.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 183.595 |
| Active circulante | 320.782 |
| Stocuri | 175.117 |
| Creante | 102.279 |
| Disponibilitati | 43.386 |
| Datorii | 311.270 |
| Capitaluri proprii | 193.107 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 686.085 |
| Venituri totale | 686.088 |
| Cheltuieli totale | 672.258 |
| Profit brut | 13.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 194.559 |
| Active circulante | 190.919 |
| Stocuri | 138.844 |
| Creante | 72.089 |
| Disponibilitati | -20.014 |
| Datorii | 199.842 |
| Capitaluri proprii | 185.636 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 588.179 |
| Venituri totale | 588.179 |
| Cheltuieli totale | 576.959 |
| Profit brut | 11.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 212.443 |
| Active circulante | 146.707 |
| Stocuri | 74.481 |
| Creante | 54.842 |
| Disponibilitati | 17.384 |
| Datorii | 178.843 |
| Capitaluri proprii | 180.307 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 646.517 |
| Venituri totale | 660.520 |
| Cheltuieli totale | 647.805 |
| Profit brut | 12.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.109 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 249.953 |
| Active circulante | 206.960 |
| Stocuri | 119.618 |
| Creante | 68.790 |
| Disponibilitati | 18.552 |
| Datorii | 282.715 |
| Capitaluri proprii | 174.198 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 593.568 |
| Venituri totale | 609.495 |
| Cheltuieli totale | 595.600 |
| Profit brut | 13.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 257.766 |
| Active circulante | 117.533 |
| Stocuri | 85.786 |
| Creante | 48.785 |
| Disponibilitati | -17.038 |
| Datorii | 208.987 |
| Capitaluri proprii | 166.312 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 495.463 |
| Venituri totale | 495.463 |
| Cheltuieli totale | 488.001 |
| Profit brut | 7.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |