FERTIAGRO GRAINS SRL
| Denumire | FERTIAGRO GRAINS SRL |
| CUI | 19187970 |
| Nr. Reg. Com. | J51/197/2012 |
| EUID | ROONRC.J21/565/2006 |
| CAEN | 5210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-11-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DRĂGUŞIN ALIDA MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 156 159 | 573 750 | 14 395 205 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 17 393 803 | 505 258 | 11 056 821 | 5 479 971 | 8 699 909 | 3 123 059 | 7 |
| 2023 | 19 022 897 | 914 265 | 10 010 857 | 6 150 239 | 6 478 419 | 2 617 801 | 7 |
| 2022 | 26 197 456 | 1 265 327 | 9 582 547 | 5 885 652 | 5 402 327 | 1 705 432 | 8 |
| 2021 | 31 659 195 | 922 255 | 8 636 119 | 5 707 937 | 3 789 345 | 861 163 | 7 |
| 2020 | 5 830 902 | -409 072 | 6 553 165 | 3 894 465 | 2 773 992 | 115 292 | 6 |
| 2019 | 20 904 728 | 167 587 | 5 709 380 | 3 655 666 | 2 685 973 | 632 259 | 2 |
| 2018 | 12 020 061 | 373 198 | 3 280 682 | 1 420 830 | 2 514 875 | 655 023 | 1 |
| 2017 | 13 340 537 | 332 542 | 2 465 121 | 762 645 | 2 037 144 | 334 668 | 1 |
| 2016 | 14 153 818 | 104 329 | 2 776 887 | 765 543 | 2 118 737 | 107 393 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 156 159 lei
85%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FERTIAGRO GRAINS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5210 Rev. 2 (echivalent: 5210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Depozitări |
| Descriere Activitate | Depozitări |
| Cod CAEN principal | 52 Depozitări |
| Descriere activitate (principal) | Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Călăraşi , domeniul 5210: Depozitări
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FERTIAGRO GRAINS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FERTIAGRO GRAINS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FERTIAGRO GRAINS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.479.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.699.909 |
| Stocuri | 5.592.682 |
| Creante | 2.998.655 |
| Casa si conturi la banci | 108.572 |
| DATORII | 11.056.821 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.123.059 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 17.393.803 |
| VENITURI TOTALE | 22.240.477 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.646.360 |
| Profitul brut | 594.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.150.239 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.478.419 |
| Stocuri | 4.341.011 |
| Creante | 1.908.551 |
| Casa si conturi la banci | 228.857 |
| DATORII | 10.010.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.617.801 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 19.022.897 |
| VENITURI TOTALE | 20.741.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.677.397 |
| Profitul brut | 1.064.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 914.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.885.652 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.402.327 |
| Stocuri | 2.242.373 |
| Creante | 2.849.359 |
| Casa si conturi la banci | 310.595 |
| DATORII | 9.582.547 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.705.432 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 26.197.456 |
| VENITURI TOTALE | 27.938.795 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.460.001 |
| Profitul brut | 1.478.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.265.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.707.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.789.345 |
| Stocuri | 1.348.279 |
| Creante | 1.764.328 |
| Casa si conturi la banci | 676.738 |
| DATORII | 8.636.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | 861.163 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 31.659.195 |
| VENITURI TOTALE | 34.352.829 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.366.600 |
| Profitul brut | 986.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 922.255 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.894.465 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.773.992 |
| Stocuri | 741.525 |
| Creante | 1.922.963 |
| Casa si conturi la banci | 109.504 |
| DATORII | 6.553.165 |
| CAPITALURI - TOTAL | 115.292 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 5.830.902 |
| VENITURI TOTALE | 7.708.876 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.117.948 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 409.072 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 409.072 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.655.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.685.973 |
| Stocuri | 251.438 |
| Creante | 1.617.068 |
| Casa si conturi la banci | 817.467 |
| DATORII | 5.709.380 |
| CAPITALURI - TOTAL | 632.259 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 20.904.728 |
| VENITURI TOTALE | 20.957.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.741.752 |
| Profitul brut | 215.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 167.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.420.830 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.514.875 |
| Stocuri | 227.587 |
| Creante | 2.194.938 |
| Casa si conturi la banci | 92.350 |
| DATORII | 3.280.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 655.023 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 12.020.061 |
| VENITURI TOTALE | 12.020.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.560.952 |
| Profitul brut | 459.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 373.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 762.645 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.037.144 |
| Stocuri | 392.935 |
| Creante | 1.500.517 |
| Casa si conturi la banci | 143.692 |
| DATORII | 2.465.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 334.668 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 13.340.537 |
| VENITURI TOTALE | 13.409.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.006.113 |
| Profitul brut | 403.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 332.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 765.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.118.737 |
| Stocuri | 2.368 |
| Creante | 1.881.307 |
| Casa si conturi la banci | 235.062 |
| DATORII | 2.776.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 107.393 |
| Capital subscris varsat | 1.010 |
| Cifra de afaceri neta | 14.153.818 |
| VENITURI TOTALE | 14.155.393 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.013.809 |
| Profitul brut | 141.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |