ALFARES CONSTRUCT SRL
| Denumire | ALFARES CONSTRUCT SRL |
| CUI | 19126795 |
| Nr. Reg. Com. | J2006002105235 |
| EUID | ROONRC.J2006002105235 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-23 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ADEL ALFARES | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -35 584 | 4 599 970 | 2 267 102 | 893 747 | -1 439 121 | 0 |
| 2024 | 0 | -75 120 | 4 602 440 | 2 302 686 | 893 747 | -1 406 007 | 0 |
| 2023 | 0 | -35 584 | 4 616 995 | 2 338 271 | 903 606 | -1 375 118 | 0 |
| 2022 | 0 | -35 584 | 4 616 995 | 2 373 855 | 903 606 | -1 339 534 | 0 |
| 2021 | 0 | -35 584 | 4 616 995 | 2 409 439 | 903 606 | -1 303 950 | 0 |
| 2020 | 0 | -35 727 | 4 616 995 | 2 445 024 | 903 606 | -1 268 365 | 0 |
| 2019 | 8 403 | -24 305 | 4 616 840 | 2 480 608 | 903 594 | -1 232 638 | 1 |
| 2018 | 618 037 | -663 828 | 4 975 195 | — | — | — | 7 |
| 2017 | 1 553 542 | -619 408 | 5 274 513 | — | — | — | 6 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALFARES CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALFARES CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALFARES CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALFARES CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-09-05 |
| Data reactivare | 2026-05-13 |
| Data publicare | 2023-09-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.617.894 |
| Active circulante | 1.444.732 |
| Creante | 1.329.910 |
| Disponibilitati | 15.246 |
| Cheltuieli in avans | 1.495 |
| Datorii | 4.975.195 |
| Capitaluri proprii | -911.074 |
| Capital social | 1.300.000 |
| Cifra de afaceri | 618.037 |
| Venituri totale | 620.998 |
| Cheltuieli totale | 1.278.557 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 657.559 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 663.828 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 2.171.315 |
| Active circulante | 1.805.762 |
| Stocuri | 41.975 |
| Creante | 1.422.498 |
| Disponibilitati | 163.138 |
| Cheltuieli in avans | 1.495 |
| Datorii | 5.274.513 |
| Capitaluri proprii | -1.295.941 |
| Capital social | 1.300.000 |
| Cifra de afaceri | 1.553.542 |
| Venituri totale | 1.895.096 |
| Cheltuieli totale | 2.514.504 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 619.408 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 619.408 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 2.609.503 |
| Active circulante | 2.447.749 |
| Stocuri | 349.524 |
| Creante | 1.789.407 |
| Disponibilitati | 130.667 |
| Cheltuieli in avans | 125.911 |
| Datorii | 5.233.201 |
| Capitaluri proprii | -50.038 |
| Capital social | 1.300.000 |
| Cifra de afaceri | 776.780 |
| Venituri totale | 776.980 |
| Cheltuieli totale | 1.332.134 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 555.154 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 555.154 |
| Nr. salariati | 4 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-25 00:35:20 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-25 00:35:20 |