EXCLUSIVE CAR TRADING SRL
| Denumire | EXCLUSIVE CAR TRADING SRL |
| CUI | 19085296 |
| Nr. Reg. Com. | J2006002180294 |
| EUID | ROONRC.J2006002180294 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-09 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 738 266 | 40 305 | 30 829 492 | 27 307 725 | 6 014 301 | 2 893 038 | 78 |
| 2024 | 40 319 136 | 409 081 | 16 011 857 | 13 653 137 | 5 097 617 | 2 852 733 | 72 |
| 2023 | 36 305 642 | 1 049 903 | 18 071 495 | 15 901 574 | 4 644 182 | 2 463 652 | 70 |
| 2022 | 35 480 368 | 694 753 | 17 728 131 | 13 942 720 | 5 475 581 | 1 413 749 | 71 |
| 2021 | 26 955 068 | 91 186 | 13 351 385 | 11 102 547 | 3 474 138 | 718 996 | 68 |
| 2020 | 28 782 373 | 377 711 | 12 658 797 | 11 131 400 | 2 788 878 | 627 810 | 72 |
| 2019 | 25 456 949 | 45 901 | 10 488 470 | 7 679 828 | 2 841 875 | 100 099 | 64 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 738 266 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EXCLUSIVE CAR TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EXCLUSIVE CAR TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EXCLUSIVE CAR TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EXCLUSIVE CAR TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.653.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.097.617 |
| Stocuri | 421.839 |
| Creante | 4.463.002 |
| Casa si conturi la banci | 212.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 305.342 |
| DATORII | 16.011.857 |
| VENITURI IN AVANS | 191.506 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.852.733 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 40.319.136 |
| VENITURI TOTALE | 43.512.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.020.332 |
| Profitul brut | 492.620 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 409.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.901.574 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.644.182 |
| Stocuri | 573.685 |
| Creante | 3.800.662 |
| Casa si conturi la banci | 269.835 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 376.434 |
| DATORII | 18.071.495 |
| VENITURI IN AVANS | 387.043 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.463.652 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.305.642 |
| VENITURI TOTALE | 40.099.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.916.407 |
| Profitul brut | 1.183.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.049.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.942.720 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.475.581 |
| Stocuri | 745.253 |
| Creante | 4.484.295 |
| Casa si conturi la banci | 246.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.577 |
| DATORII | 17.728.131 |
| VENITURI IN AVANS | 410.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.413.749 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.480.368 |
| VENITURI TOTALE | 40.295.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.506.536 |
| Profitul brut | 788.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 694.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.102.547 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.474.138 |
| Stocuri | 635.755 |
| Creante | 2.132.319 |
| Casa si conturi la banci | 706.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.787 |
| DATORII | 13.351.385 |
| VENITURI IN AVANS | 568.091 |
| CAPITALURI - TOTAL | 718.996 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.955.068 |
| VENITURI TOTALE | 29.923.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.814.464 |
| Profitul brut | 108.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 91.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.131.400 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.788.878 |
| Stocuri | 311.684 |
| Creante | 2.233.566 |
| Casa si conturi la banci | 243.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.539 |
| DATORII | 12.658.797 |
| VENITURI IN AVANS | 718.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 627.810 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.782.373 |
| VENITURI TOTALE | 31.130.764 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.674.901 |
| Profitul brut | 455.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 377.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.679.828 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.841.875 |
| Stocuri | 643.130 |
| Creante | 2.011.675 |
| Casa si conturi la banci | 187.070 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.122 |
| DATORII | 10.488.470 |
| VENITURI IN AVANS | 9.256 |
| CAPITALURI - TOTAL | 100.099 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.456.949 |
| VENITURI TOTALE | 26.637.292 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.562.169 |
| Profitul brut | 75.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 45.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.079.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.347.694 |
| Stocuri | 628.517 |
| Creante | 1.674.702 |
| Casa si conturi la banci | 44.475 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.243 |
| DATORII | 10.401.531 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.476 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.922.768 |
| VENITURI TOTALE | 20.396.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.111.638 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 715.471 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 715.471 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.058.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.106.631 |
| Stocuri | 629.768 |
| Creante | 2.352.114 |
| Casa si conturi la banci | 124.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 141.243 |
| DATORII | 7.537.571 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 768.947 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.074.432 |
| VENITURI TOTALE | 16.108.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.033.441 |
| Profitul brut | 75.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 25.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.623.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.370.608 |
| Stocuri | 92.786 |
| Creante | 2.132.907 |
| Casa si conturi la banci | 144.915 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.676 |
| DATORII | 7.327.433 |
| CAPITALURI - TOTAL | 743.733 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.845.437 |
| VENITURI TOTALE | 14.663.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.269.814 |
| Profitul brut | 393.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |