TORQUE XTREME SRL
| Denumire | TORQUE XTREME SRL |
| CUI | 19003695 |
| Nr. Reg. Com. | J40/14352/2006 |
| EUID | ROONRC.J40/14352/2006 |
| CAEN | 7739 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-09-08 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRADU ALEXANDRU - VALERIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -258 128 | 774 107 | 1 066 | 161 698 | -611 343 | 0 |
| 2024 | 35 610 | -3 052 | 756 101 | 3 198 | 399 958 | -352 945 | 0 |
| 2023 | 249 713 | -3 705 | 755 831 | 5 331 | 400 928 | -349 572 | 1 |
| 2022 | 102 427 | -88 231 | 875 829 | 7 463 | 522 499 | -345 867 | 1 |
| 2021 | 257 469 | 83 465 | 602 557 | 0 | 335 635 | -266 922 | 1 |
| 2020 | 319 107 | 12 526 | 537 668 | 0 | 196 567 | -341 101 | 1 |
| 2019 | 108 267 | -59 965 | 510 409 | 299 | 155 368 | -354 742 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TORQUE XTREME SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7739 Rev. 2 (echivalent: 7739 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. |
| Descriere Activitate | Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Activități de închiriere și leasing |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TORQUE XTREME SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TORQUE XTREME SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TORQUE XTREME SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.198 |
| Active circulante | 399.958 |
| Stocuri | 278.082 |
| Creante | 110.404 |
| Disponibilitati | 11.472 |
| Datorii | 756.101 |
| Capitaluri proprii | -352.945 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.610 |
| Venituri totale | 35.610 |
| Cheltuieli totale | 38.662 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.052 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.052 |
| Active imobilizate | 5.331 |
| Active circulante | 400.928 |
| Stocuri | 241.104 |
| Creante | 108.262 |
| Disponibilitati | 51.562 |
| Datorii | 755.831 |
| Capitaluri proprii | -349.572 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 249.713 |
| Venituri totale | 249.713 |
| Cheltuieli totale | 250.802 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.089 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.705 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.463 |
| Active circulante | 522.499 |
| Stocuri | 379.006 |
| Creante | 134.882 |
| Disponibilitati | 8.611 |
| Datorii | 875.829 |
| Capitaluri proprii | -345.867 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.427 |
| Venituri totale | 102.427 |
| Cheltuieli totale | 189.634 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 87.207 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 88.231 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 335.635 |
| Stocuri | 230.637 |
| Creante | 97.887 |
| Disponibilitati | 7.111 |
| Datorii | 602.557 |
| Capitaluri proprii | -266.922 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 257.469 |
| Venituri totale | 259.002 |
| Cheltuieli totale | 171.674 |
| Profit brut | 87.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 196.567 |
| Stocuri | 123.935 |
| Creante | 68.513 |
| Disponibilitati | 4.119 |
| Datorii | 537.668 |
| Capitaluri proprii | -341.101 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 319.107 |
| Venituri totale | 319.241 |
| Cheltuieli totale | 303.734 |
| Profit brut | 15.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 299 |
| Active circulante | 155.368 |
| Stocuri | 82.137 |
| Creante | 69.523 |
| Disponibilitati | 3.708 |
| Datorii | 510.409 |
| Capitaluri proprii | -354.742 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.267 |
| Venituri totale | 108.779 |
| Cheltuieli totale | 167.629 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.850 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 59.965 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.195 |
| Active circulante | 92.543 |
| Stocuri | 27.187 |
| Creante | 62.372 |
| Disponibilitati | 2.984 |
| Datorii | 388.515 |
| Capitaluri proprii | -294.777 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.353 |
| Venituri totale | 121.358 |
| Cheltuieli totale | 313.861 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 192.503 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 193.719 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.090 |
| Active circulante | 166.587 |
| Stocuri | 107.903 |
| Creante | 57.874 |
| Disponibilitati | 810 |
| Datorii | 716.026 |
| Capitaluri proprii | -547.349 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 225.783 |
| Venituri totale | 228.503 |
| Cheltuieli totale | 351.708 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 123.205 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 125.499 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.986 |
| Active circulante | 217.009 |
| Stocuri | 172.070 |
| Creante | 34.401 |
| Disponibilitati | 10.538 |
| Datorii | 686.505 |
| Capitaluri proprii | -466.510 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 196.723 |
| Venituri totale | 198.436 |
| Cheltuieli totale | 253.309 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.873 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 54.873 |
| Nr. salariati | 1 |