TFM METAL INDUSTRY SRL
| Denumire | TFM METAL INDUSTRY SRL |
| CUI | 18820020 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001112030 |
| EUID | ROONRC.J03/1112/2006 |
| CAEN | 2540 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-07-03 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEACONU ALINA-MARIA | - | România |
| SOFFIATO MANUEL | - | Italia |
| LENARDUZZI ALEX | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 232 834 | -4 731 918 | 9 382 170 | 12 902 578 | 7 410 085 | 10 251 954 | 144 |
| 2024 | 37 610 726 | -2 355 637 | 6 019 525 | 15 370 293 | 6 667 085 | 14 983 876 | 146 |
| 2023 | 34 337 363 | -3 617 785 | 7 892 083 | 17 508 979 | 8 927 088 | 17 468 840 | 168 |
| 2022 | 35 742 870 | -1 984 602 | 10 424 799 | 19 570 245 | 13 245 913 | 21 076 912 | 199 |
| 2021 | 38 325 786 | 3 041 960 | 9 845 806 | 17 332 371 | 17 278 014 | 23 041 853 | 178 |
| 2020 | 23 734 771 | 1 626 055 | 15 052 917 | 16 262 496 | 21 159 226 | 20 510 562 | 142 |
| 2019 | 24 997 124 | 857 041 | 12 867 684 | 18 333 491 | 13 330 418 | 18 884 506 | 163 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 232 834 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TFM METAL INDUSTRY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2540 Rev. 2 (echivalent: 2540 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea armamentului și muniției |
| Descriere Activitate | Fabricarea armamentului și muniției |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea armamentului și muniției |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 2540: Fabricarea armamentului și muniției
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TFM METAL INDUSTRY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TFM METAL INDUSTRY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TFM METAL INDUSTRY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.508.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.927.088 |
| Stocuri | 3.561.781 |
| Creante | 5.325.147 |
| Casa si conturi la banci | 40.160 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 173.645 |
| DATORII | 7.892.083 |
| VENITURI IN AVANS | 1.248.789 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.468.840 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 34.337.363 |
| VENITURI TOTALE | 34.865.243 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.483.028 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.617.785 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.617.785 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.570.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.245.913 |
| Stocuri | 3.328.289 |
| Creante | 8.847.098 |
| Casa si conturi la banci | 1.070.526 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 142.886 |
| DATORII | 10.424.799 |
| VENITURI IN AVANS | 1.457.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.076.912 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 35.742.870 |
| VENITURI TOTALE | 36.926.391 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.910.993 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.984.602 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.984.602 |
| Numar mediu de salariati | 199 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.332.371 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.278.014 |
| Stocuri | 2.133.813 |
| Creante | 12.864.969 |
| Casa si conturi la banci | 2.279.232 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.251 |
| DATORII | 9.845.806 |
| VENITURI IN AVANS | 1.665.877 |
| PROVIZIOANE | 152.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.041.853 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 38.325.786 |
| VENITURI TOTALE | 39.451.601 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.944.018 |
| Profitul brut | 3.507.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.041.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.262.496 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.159.226 |
| Stocuri | 1.075.018 |
| Creante | 19.208.113 |
| Casa si conturi la banci | 876.095 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.364 |
| DATORII | 15.052.917 |
| VENITURI IN AVANS | 1.874.422 |
| PROVIZIOANE | 83.185 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.510.562 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 23.734.771 |
| VENITURI TOTALE | 26.914.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.749.849 |
| Profitul brut | 2.164.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.626.055 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.393.818 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.589.746 |
| Stocuri | 1.484.510 |
| Creante | 10.031.569 |
| Casa si conturi la banci | 2.073.667 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.405 |
| DATORII | 12.014.429 |
| PROVIZIOANE | 24.075 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.027.465 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 26.650.644 |
| VENITURI TOTALE | 27.504.286 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.849.121 |
| Profitul brut | 1.655.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.179.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 158 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.260.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.522.659 |
| Stocuri | 3.219.983 |
| Creante | 9.479.162 |
| Casa si conturi la banci | 1.823.514 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.508 |
| DATORII | 12.031.291 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.847.794 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 26.100.302 |
| VENITURI TOTALE | 31.348.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.203.094 |
| Profitul brut | 4.145.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.500.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.057.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.520.091 |
| Stocuri | 4.896.895 |
| Creante | 11.547.332 |
| Casa si conturi la banci | 1.075.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.107 |
| DATORII | 21.297.052 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.435.008 |
| Capital subscris varsat | 5.754.606 |
| Cifra de afaceri neta | 29.013.979 |
| VENITURI TOTALE | 30.189.301 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.564.868 |
| Profitul brut | 4.624.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.936.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 156 |