ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L.
| Denumire | ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L. |
| CUI | 18793510 |
| Nr. Reg. Com. | J10/720/2006 |
| EUID | ROONRC.J10/720/2006 |
| CAEN | 2453 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-06-23 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DONAZZAN ARMANDO | - | Elveţia |
| DONAZZAN ARMANDO | - | Elveţia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 542 290 | -2 014 706 | 60 333 902 | 33 205 080 | 30 577 529 | 3 733 515 | 82 |
| 2024 | 53 410 575 | -1 891 719 | 62 234 644 | 31 382 119 | 36 130 730 | 5 745 919 | 120 |
| 2023 | 52 553 708 | 2 292 094 | 34 338 241 | 14 200 724 | 28 140 889 | 7 637 639 | 104 |
| 2022 | 38 164 572 | -1 127 685 | 25 604 173 | 14 444 901 | 16 760 612 | 5 345 543 | 104 |
| 2021 | 36 907 781 | 2 072 892 | 16 402 770 | 9 865 132 | 14 372 415 | 7 753 614 | 109 |
| 2020 | 34 642 558 | 176 466 | 22 865 477 | 10 418 260 | 18 205 873 | 5 680 721 | 111 |
| 2019 | 38 090 890 | -459 663 | 30 624 978 | 12 407 098 | 23 768 779 | 5 504 255 | 118 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises69 542 290 lei
30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2453 Rev. 2 (echivalent: 2453 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Turnarea metalelor neferoase ușoare |
| Descriere Activitate | Turnarea metalelor neferoase ușoare |
| Cod CAEN principal | 24 Turnarea metalelor neferoase ușoare |
| Descriere activitate (principal) | Industria metalurgică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 2453: Turnarea metalelor neferoase ușoare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ORANGE1 FOUNDRY EUROPE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.382.119 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.130.730 |
| Stocuri | 9.845.722 |
| Creante | 25.350.347 |
| Casa si conturi la banci | 934.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 607.781 |
| DATORII | 62.234.644 |
| PROVIZIOANE | 140.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.745.919 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 53.410.575 |
| VENITURI TOTALE | 59.302.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.194.448 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.891.719 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.891.719 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.444.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.760.612 |
| Stocuri | 4.945.797 |
| Creante | 10.911.137 |
| Casa si conturi la banci | 903.678 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.861 |
| DATORII | 25.604.173 |
| PROVIZIOANE | 328.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.345.543 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 38.164.572 |
| VENITURI TOTALE | 37.477.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.572.912 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.095.436 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.127.685 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.865.132 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.372.415 |
| Stocuri | 6.195.523 |
| Creante | 7.521.145 |
| Casa si conturi la banci | 655.747 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10 |
| DATORII | 16.402.770 |
| PROVIZIOANE | 81.173 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.753.614 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 36.907.781 |
| VENITURI TOTALE | 39.789.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.660.902 |
| Profitul brut | 2.128.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.072.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.418.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.205.873 |
| Stocuri | 4.463.663 |
| Creante | 12.085.734 |
| Casa si conturi la banci | 1.656.476 |
| DATORII | 22.865.477 |
| PROVIZIOANE | 77.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.680.721 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 34.642.558 |
| VENITURI TOTALE | 35.464.051 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.287.585 |
| Profitul brut | 176.466 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.466 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.833.604 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.378.486 |
| Stocuri | 5.582.523 |
| Creante | 13.104.819 |
| Casa si conturi la banci | 691.144 |
| DATORII | 26.189.636 |
| PROVIZIOANE | 52.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.969.664 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 32.686.186 |
| VENITURI TOTALE | 34.658.557 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.894.223 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.235.666 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.235.666 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.926.564 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.309.034 |
| Stocuri | 3.737.510 |
| Creante | 17.861.617 |
| Casa si conturi la banci | 709.907 |
| DATORII | 26.938.042 |
| PROVIZIOANE | 92.226 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.205.330 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 42.321.947 |
| VENITURI TOTALE | 42.901.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.976.973 |
| Profitul brut | 1.924.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.185.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.098.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.920.080 |
| Stocuri | 3.852.957 |
| Creante | 18.067.706 |
| Casa si conturi la banci | 999.417 |
| DATORII | 29.651.717 |
| PROVIZIOANE | 21.989 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.345.252 |
| Capital subscris varsat | 8.374.975 |
| Cifra de afaceri neta | 46.530.961 |
| VENITURI TOTALE | 47.950.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.663.725 |
| Profitul brut | 4.286.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.814.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 146 |