HUF ROMANIA SRL
| Denumire | HUF ROMANIA SRL |
| CUI | 18704025 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000978028 |
| EUID | ROONRC.J2006000978028 |
| CAEN | 2562 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-25 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FISCHER DIRK RUDOLF | - | Germania |
| SEYFARTH TIM OLIVER | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 855 952 736 | 13 190 245 | 182 511 733 | 174 427 433 | 109 205 045 | 96 388 926 | 1 104 |
| 2024 | 760 377 195 | -7 127 635 | 190 547 495 | 183 865 817 | 93 950 410 | 83 198 681 | 912 |
| 2023 | 683 488 956 | -13 760 430 | 214 478 433 | 177 063 286 | 130 283 987 | 90 326 315 | 1 013 |
| 2022 | 505 791 283 | 14 823 711 | 173 824 987 | 155 776 689 | 125 252 836 | 104 086 745 | 811 |
| 2021 | 330 297 602 | -28 527 609 | 128 150 417 | 122 173 615 | 98 770 361 | 89 263 035 | 663 |
| 2020 | 193 812 428 | -22 520 690 | 194 296 094 | 94 132 941 | 82 769 761 | -24 209 356 | 580 |
| 2019 | 210 249 956 | -25 593 278 | 124 326 835 | 51 871 092 | 74 656 462 | -1 688 666 | 528 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises855 952 736 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “HUF ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2562 Rev. 2 (echivalent: 2562 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Operațiuni de mecanică generală |
| Descriere Activitate | Operațiuni de mecanică generală |
| Cod CAEN principal | 25 Operațiuni de mecanică generală |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Arad , domeniul 2562: Operațiuni de mecanică generală
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „HUF ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „HUF ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „HUF ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 183.865.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 93.950.410 |
| Stocuri | 37.245.687 |
| Creante | 55.970.684 |
| Casa si conturi la banci | 734.039 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 431.174 |
| DATORII | 190.547.495 |
| VENITURI IN AVANS | 2.215.832 |
| PROVIZIOANE | 2.285.393 |
| CAPITALURI - TOTAL | 83.198.681 |
| Capital subscris varsat | 89.168.970 |
| Cifra de afaceri neta | 760.377.195 |
| VENITURI TOTALE | 805.512.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 804.981.428 |
| Profitul brut | 530.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.127.635 |
| Numar mediu de salariati | 912 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 177.063.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 130.283.987 |
| Stocuri | 43.402.576 |
| Creante | 86.248.109 |
| Casa si conturi la banci | 633.302 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.308.652 |
| DATORII | 214.478.433 |
| PROVIZIOANE | 3.851.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 90.326.315 |
| Capital subscris varsat | 89.168.970 |
| Cifra de afaceri neta | 683.488.956 |
| VENITURI TOTALE | 706.847.675 |
| CHELTUIELI TOTALE | 720.608.105 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.760.430 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.760.430 |
| Numar mediu de salariati | 1.013 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155.776.689 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 125.252.836 |
| Stocuri | 35.409.067 |
| Creante | 89.085.869 |
| Casa si conturi la banci | 757.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 634.186 |
| DATORII | 173.824.987 |
| VENITURI IN AVANS | 200.379 |
| PROVIZIOANE | 3.551.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 104.086.745 |
| Capital subscris varsat | 89.168.970 |
| Cifra de afaceri neta | 505.791.283 |
| VENITURI TOTALE | 510.127.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 495.304.209 |
| Profitul brut | 14.823.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.823.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 811 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.199.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.766.163 |
| Stocuri | 15.431.648 |
| Creante | 41.375.104 |
| Casa si conturi la banci | 3.959.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.221 |
| DATORII | 85.493.315 |
| VENITURI IN AVANS | 171.669 |
| PROVIZIOANE | 3.599.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.904.612 |
| Capital subscris varsat | 53.118.090 |
| Cifra de afaceri neta | 230.380.623 |
| VENITURI TOTALE | 229.899.241 |
| CHELTUIELI TOTALE | 239.194.111 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.294.870 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.294.870 |
| Numar mediu de salariati | 506 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.634.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.555.130 |
| Stocuri | 27.421.241 |
| Creante | 37.239.636 |
| Casa si conturi la banci | 2.894.253 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 243.391 |
| DATORII | 94.092.027 |
| VENITURI IN AVANS | 759.084 |
| PROVIZIOANE | 5.364.006 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.217.982 |
| Capital subscris varsat | 39.136.590 |
| Cifra de afaceri neta | 196.266.093 |
| VENITURI TOTALE | 199.664.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 202.392.416 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.728.384 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.728.384 |
| Numar mediu de salariati | 468 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.166.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.684.564 |
| Stocuri | 18.632.716 |
| Creante | 41.235.747 |
| Casa si conturi la banci | 2.816.101 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.035 |
| DATORII | 90.839.419 |
| PROVIZIOANE | 2.184.746 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.946.365 |
| Capital subscris varsat | 39.136.590 |
| Cifra de afaceri neta | 180.340.980 |
| VENITURI TOTALE | 183.428.281 |
| CHELTUIELI TOTALE | 181.547.002 |
| Profitul brut | 1.881.279 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.881.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 445 |