ALLIED GREEN CO S.R.L.
| Denumire | ALLIED GREEN CO S.R.L. |
| CUI | 18684998 |
| Nr. Reg. Com. | J29/2920/2007 |
| EUID | ROONRC.J15/535/2006 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | este sub incidenţa Legii nr. 85/2014 |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-19 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSULTANT INSOLVENTA SPRL | - | România |
| ILIE GHEORGHE LAURENŢIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176 570 | -235 814 | 2 176 420 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 1 746 349 | 829 387 | 17 868 341 | — | — | — | 3 |
| 2023 | 1 788 056 | -307 580 | 18 348 125 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 1 323 395 | -325 966 | 16 947 218 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 709 817 | -43 890 | 15 870 304 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 1 596 075 | -48 350 | 15 748 130 | 491 479 | 14 070 167 | -1 168 003 | 5 |
| 2019 | 2 897 827 | -1 210 106 | 14 819 106 | 505 700 | 13 207 243 | -1 119 653 | 9 |
| 2018 | 4 908 879 | 928 | 14 913 451 | 518 937 | 13 884 971 | 90 453 | 10 |
| 2017 | 6 803 757 | 4 046 | 12 942 300 | 23 449 | 12 181 444 | 89 525 | 14 |
| 2016 | 5 253 743 | 10 083 | 9 999 101 | 25 021 | 9 514 559 | 85 479 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises176 570 lei
-90%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALLIED GREEN CO S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALLIED GREEN CO S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALLIED GREEN CO S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALLIED GREEN CO S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 485.863 |
| Active circulante | 16.365.022 |
| Stocuri | 481 |
| Creante | 16.362.205 |
| Disponibilitati | 2.336 |
| Cheltuieli in avans | 1.404 |
| Datorii | 17.868.341 |
| Capitaluri proprii | -1.016.052 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.746.349 |
| Venituri totale | 1.777.116 |
| Cheltuieli totale | 905.375 |
| Profit brut | 871.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 829.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 489.893 |
| Active circulante | 16.010.788 |
| Stocuri | 8.484 |
| Creante | 15.992.978 |
| Disponibilitati | 9.326 |
| Cheltuieli in avans | 2.628 |
| Datorii | 18.348.125 |
| Venituri in avans | 623 |
| Capitaluri proprii | -1.845.439 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.788.056 |
| Venituri totale | 1.788.126 |
| Cheltuieli totale | 2.095.706 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 307.580 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 307.580 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 489.839 |
| Active circulante | 14.918.739 |
| Stocuri | 8.190 |
| Creante | 14.895.568 |
| Disponibilitati | 14.981 |
| Cheltuieli in avans | 1.404 |
| Datorii | 16.947.218 |
| Venituri in avans | 623 |
| Capitaluri proprii | -1.537.859 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.323.395 |
| Venituri totale | 1.325.221 |
| Cheltuieli totale | 1.651.187 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 325.966 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 325.966 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 491.479 |
| Active circulante | 14.166.151 |
| Stocuri | 28.681 |
| Creante | 14.132.820 |
| Disponibilitati | 4.650 |
| Cheltuieli in avans | 1.404 |
| Datorii | 15.870.304 |
| Venituri in avans | 623 |
| Capitaluri proprii | -1.211.893 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 709.817 |
| Venituri totale | 709.824 |
| Cheltuieli totale | 753.714 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.890 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.890 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 491.479 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.070.167 |
| Stocuri | 5.851 |
| Creante | 14.063.321 |
| Casa si conturi la banci | 995 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.104 |
| DATORII | 15.748.130 |
| VENITURI IN AVANS | 623 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.168.003 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.596.075 |
| VENITURI TOTALE | 1.605.164 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.653.514 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.350 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 48.350 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 505.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.207.243 |
| Stocuri | 6.429 |
| Creante | 13.198.494 |
| Casa si conturi la banci | 2.320 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 604 |
| DATORII | 14.819.106 |
| VENITURI IN AVANS | 14.094 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.119.653 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.897.827 |
| VENITURI TOTALE | 2.897.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.107.991 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.210.106 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.210.106 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 518.937 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.884.971 |
| Stocuri | 10.838 |
| Creante | 13.828.280 |
| Casa si conturi la banci | 45.853 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 614.559 |
| DATORII | 14.913.451 |
| VENITURI IN AVANS | 14.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 90.453 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.908.879 |
| VENITURI TOTALE | 4.909.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.902.334 |
| Profitul brut | 6.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.181.444 |
| Stocuri | 57.202 |
| Creante | 12.094.162 |
| Casa si conturi la banci | 30.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 844.443 |
| DATORII | 12.942.300 |
| VENITURI IN AVANS | 17.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | 89.525 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.803.757 |
| VENITURI TOTALE | 6.804.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.787.363 |
| Profitul brut | 17.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.514.559 |
| Stocuri | 19.565 |
| Creante | 9.437.945 |
| Casa si conturi la banci | 57.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 545.000 |
| DATORII | 9.999.101 |
| CAPITALURI - TOTAL | 85.479 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.253.743 |
| VENITURI TOTALE | 5.253.778 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.234.267 |
| Profitul brut | 19.511 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |