TIP TRAILER SERVICES ROMANIA SRL
| Denumire | TIP TRAILER SERVICES ROMANIA SRL |
| CUI | 18633374 |
| Nr. Reg. Com. | J2006007185407 |
| EUID | ROONRC.J2006007185407 |
| CAEN | 7712 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-03 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLIVER ULRICH BANGE | - | Germania |
| WOJCIECH WALKUSZ | - | Polonia |
| MATEI SIMONA - ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 520 887 | -7 458 557 | 60 700 007 | 78 700 627 | 8 064 242 | 25 359 455 | 5 |
| 2024 | 27 719 571 | 1 272 | 36 089 072 | 59 332 121 | 10 981 573 | 32 818 012 | 5 |
| 2023 | 28 683 354 | 4 064 147 | 39 971 268 | 54 701 985 | 19 554 030 | 32 816 741 | 5 |
| 2022 | 30 182 933 | 5 124 738 | 20 282 974 | 58 095 556 | 17 678 077 | 53 452 593 | 5 |
| 2021 | 27 191 360 | 689 060 | 29 569 175 | 62 109 715 | 18 344 787 | 48 327 855 | 5 |
| 2020 | 25 368 668 | 1 830 976 | 14 126 734 | 57 335 681 | 7 396 747 | 47 638 795 | 5 |
| 2019 | 23 240 268 | 2 857 122 | 21 722 869 | 57 862 382 | 12 193 484 | 45 807 819 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises33 520 887 lei
21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIP TRAILER SERVICES ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7712 Rev. 2 (echivalent: 7712 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele |
| Descriere Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele |
| Descriere activitate (principal) | Activități de închiriere și leasing |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7712: Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIP TRAILER SERVICES ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIP TRAILER SERVICES ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIP TRAILER SERVICES ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.332.121 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.981.573 |
| Stocuri | 635.134 |
| Creante | 9.938.543 |
| Casa si conturi la banci | 407.896 |
| DATORII | 36.089.072 |
| VENITURI IN AVANS | 1.060.070 |
| PROVIZIOANE | 346.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.818.012 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.719.571 |
| VENITURI TOTALE | 36.256.120 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.254.848 |
| Profitul brut | 1.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.701.985 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.554.030 |
| Stocuri | 3.564.796 |
| Creante | 15.423.106 |
| Casa si conturi la banci | 566.128 |
| DATORII | 39.971.268 |
| VENITURI IN AVANS | 1.174.186 |
| PROVIZIOANE | 293.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.816.741 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.683.354 |
| VENITURI TOTALE | 32.416.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.132.873 |
| Profitul brut | 4.283.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.064.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.335.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.396.747 |
| Stocuri | 132.734 |
| Creante | 5.787.506 |
| Casa si conturi la banci | 1.476.507 |
| DATORII | 14.126.734 |
| VENITURI IN AVANS | 2.459.880 |
| PROVIZIOANE | 507.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.638.795 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.368.668 |
| VENITURI TOTALE | 28.239.714 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.164.893 |
| Profitul brut | 2.074.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.830.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.862.382 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.193.484 |
| Stocuri | 175.974 |
| Creante | 9.651.300 |
| Casa si conturi la banci | 2.366.210 |
| DATORII | 21.722.869 |
| VENITURI IN AVANS | 2.165.344 |
| PROVIZIOANE | 359.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.807.819 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.240.268 |
| VENITURI TOTALE | 24.919.289 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.020.594 |
| Profitul brut | 2.898.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.857.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.669.489 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.894.664 |
| Stocuri | 13.529 |
| Creante | 5.599.256 |
| Casa si conturi la banci | 281.879 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.700 |
| DATORII | 15.820.942 |
| VENITURI IN AVANS | 1.340.894 |
| PROVIZIOANE | 455.319 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.950.698 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.112.968 |
| VENITURI TOTALE | 23.052.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.879.034 |
| Profitul brut | 2.173.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.010.701 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.291.657 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.989.884 |
| Stocuri | 459.631 |
| Creante | 13.637.936 |
| Casa si conturi la banci | 1.892.317 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.700 |
| DATORII | 21.570.841 |
| VENITURI IN AVANS | 571.329 |
| PROVIZIOANE | 203.074 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.939.997 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.234.248 |
| VENITURI TOTALE | 20.878.833 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.402.360 |
| Profitul brut | 2.476.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.476.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.817.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.669.735 |
| Stocuri | 20.042 |
| Creante | 3.880.713 |
| Casa si conturi la banci | 768.980 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.700 |
| DATORII | 16.605.699 |
| VENITURI IN AVANS | 288.011 |
| PROVIZIOANE | 133.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.463.525 |
| Capital subscris varsat | 27.287.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.061.451 |
| VENITURI TOTALE | 19.447.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.480.681 |
| Profitul brut | 966.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 966.906 |
| Pierdere neta | 0 |