CONTRAS SRL
| Denumire | CONTRAS SRL |
| CUI | 18497493 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000887353 |
| EUID | ROONRC.J2006000887353 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-03-20 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONTRAȘ ADELA-ANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 115 395 | 818 159 | 1 477 259 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 5 161 355 | 839 256 | 2 329 281 | 194 081 | 2 976 515 | 844 656 | 2 |
| 2023 | 4 578 501 | 773 363 | 1 923 611 | 72 133 | 3 995 416 | 2 143 660 | 2 |
| 2022 | 5 828 550 | 1 367 897 | 2 132 271 | 22 385 | 3 479 276 | 1 370 297 | 3 |
| 2021 | 5 454 024 | 1 178 906 | 1 919 113 | 26 636 | 3 563 530 | 1 671 538 | 3 |
| 2020 | 3 875 459 | 543 316 | 4 781 618 | 12 964 | 5 290 348 | 522 244 | 3 |
| 2019 | 6 960 873 | 1 491 860 | 529 121 | 690 | 4 832 008 | 4 307 733 | 3 |
| 2018 | 5 101 249 | 975 236 | 262 962 | 232 994 | 7 218 136 | 7 189 631 | 3 |
| 2017 | 4 845 994 | 1 025 992 | 352 636 | 267 743 | 6 450 838 | 6 368 302 | 4 |
| 2016 | 5 001 456 | 1 320 889 | 616 276 | 312 060 | 5 733 069 | 5 433 382 | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 115 395 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONTRAS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONTRAS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONTRAS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONTRAS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 194.081 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.976.515 |
| Stocuri | 609.866 |
| Creante | 683.012 |
| Casa si conturi la banci | 1.683.637 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.341 |
| DATORII | 2.329.281 |
| CAPITALURI - TOTAL | 844.656 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.161.355 |
| VENITURI TOTALE | 5.331.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.340.712 |
| Profitul brut | 990.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 839.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.995.416 |
| Stocuri | 429.667 |
| Creante | 799.526 |
| Casa si conturi la banci | 2.766.223 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -278 |
| DATORII | 1.923.611 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.143.660 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.578.501 |
| VENITURI TOTALE | 4.687.617 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.804.387 |
| Profitul brut | 883.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 773.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.479.276 |
| Stocuri | 157.862 |
| Creante | 663.239 |
| Casa si conturi la banci | 2.658.175 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 907 |
| DATORII | 2.132.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.370.297 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.828.550 |
| VENITURI TOTALE | 5.897.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.281.241 |
| Profitul brut | 1.616.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.367.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.563.530 |
| Stocuri | 136.240 |
| Creante | 557.542 |
| Casa si conturi la banci | 2.869.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 485 |
| DATORII | 1.919.113 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.671.538 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.454.024 |
| VENITURI TOTALE | 5.515.460 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.129.001 |
| Profitul brut | 1.386.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.178.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.290.348 |
| Stocuri | 225.433 |
| Creante | 548.720 |
| Casa si conturi la banci | 4.516.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 550 |
| DATORII | 4.781.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 522.244 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.875.459 |
| VENITURI TOTALE | 3.949.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.313.980 |
| Profitul brut | 635.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 543.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 690 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.832.008 |
| Stocuri | 195.713 |
| Creante | 918.168 |
| Casa si conturi la banci | 3.718.127 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.156 |
| DATORII | 529.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.307.733 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.960.873 |
| VENITURI TOTALE | 7.443.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.681.415 |
| Profitul brut | 1.762.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.491.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 232.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.218.136 |
| Stocuri | 238.953 |
| Creante | 770.343 |
| Casa si conturi la banci | 6.208.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.463 |
| DATORII | 262.962 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.189.631 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.101.249 |
| VENITURI TOTALE | 5.172.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.029.416 |
| Profitul brut | 1.142.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 975.236 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 267.743 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.450.838 |
| Stocuri | 231.362 |
| Creante | 1.095.859 |
| Casa si conturi la banci | 5.123.617 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.357 |
| DATORII | 352.636 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.368.302 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.845.994 |
| VENITURI TOTALE | 4.967.112 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.758.150 |
| Profitul brut | 1.208.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.025.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 312.060 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.733.069 |
| Stocuri | 317.477 |
| Creante | 1.057.843 |
| Casa si conturi la banci | 4.357.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.529 |
| DATORII | 616.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.433.382 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.001.456 |
| VENITURI TOTALE | 5.130.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.570.240 |
| Profitul brut | 1.559.926 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.320.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |