PREMIUM PORC SRL
| Denumire | PREMIUM PORC SRL |
| CUI | 18483420 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000630393 |
| EUID | ROONRC.J40/4353/2006 |
| CAEN | 146 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-03-15 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LARS VESTEN DRESCHER | - | Danemarca |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 631 372 | 4 635 237 | 16 249 241 | 49 484 956 | 37 414 404 | 65 925 590 | 43 |
| 2024 | 5 717 030 | -1 582 497 | 15 508 023 | 48 017 190 | 28 905 428 | 61 245 862 | 42 |
| 2023 | 78 378 060 | 9 092 824 | 33 623 231 | 49 987 229 | 46 913 466 | 63 029 267 | 65 |
| 2022 | 50 201 916 | 6 412 128 | 28 371 344 | 49 781 650 | 39 510 757 | 60 886 023 | 69 |
| 2021 | 71 249 999 | -11 364 832 | 25 527 936 | 47 927 934 | 32 203 855 | 54 473 895 | 86 |
| 2020 | 102 281 724 | -1 062 421 | 58 373 021 | 51 265 855 | 73 865 946 | 65 838 727 | 91 |
| 2019 | 80 420 928 | 2 812 671 | 39 112 054 | 52 688 682 | 53 556 991 | 66 901 148 | 70 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises48 631 372 lei
751%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PREMIUM PORC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 146 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PREMIUM PORC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PREMIUM PORC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PREMIUM PORC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.017.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.905.428 |
| Stocuri | 10.610.150 |
| Creante | 16.259.685 |
| Casa si conturi la banci | 2.035.593 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 146.543 |
| DATORII | 15.508.023 |
| VENITURI IN AVANS | 234.992 |
| PROVIZIOANE | 80.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.245.862 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.717.030 |
| VENITURI TOTALE | 45.903.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.437.959 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.534.412 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.582.497 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.987.229 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.913.466 |
| Stocuri | 11.551.117 |
| Creante | 29.811.357 |
| Casa si conturi la banci | 5.550.992 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 631.413 |
| DATORII | 33.623.231 |
| VENITURI IN AVANS | 308.910 |
| PROVIZIOANE | 570.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.029.267 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 78.378.060 |
| VENITURI TOTALE | 75.439.472 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.560.683 |
| Profitul brut | 9.878.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.092.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.781.650 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.510.757 |
| Stocuri | 16.336.414 |
| Creante | 17.443.164 |
| Casa si conturi la banci | 5.731.179 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 592.708 |
| DATORII | 28.371.344 |
| VENITURI IN AVANS | 384.180 |
| PROVIZIOANE | 243.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.886.023 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.201.916 |
| VENITURI TOTALE | 65.998.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.586.203 |
| Profitul brut | 6.412.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.412.128 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.927.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.203.855 |
| Stocuri | 6.236.708 |
| Creante | 12.822.839 |
| Casa si conturi la banci | 13.144.308 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 599.041 |
| DATORII | 25.527.936 |
| VENITURI IN AVANS | 728.999 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.473.895 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.249.999 |
| VENITURI TOTALE | 90.632.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 101.997.234 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.364.832 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.364.832 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.265.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.865.946 |
| Stocuri | 12.960.387 |
| Creante | 49.262.775 |
| Casa si conturi la banci | 11.642.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 509.512 |
| DATORII | 58.373.021 |
| VENITURI IN AVANS | 755.982 |
| PROVIZIOANE | 673.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 65.838.727 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 102.281.724 |
| VENITURI TOTALE | 103.175.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 104.237.924 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.062.421 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.062.421 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.688.682 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.556.991 |
| Stocuri | 14.029.514 |
| Creante | 32.032.964 |
| Casa si conturi la banci | 7.494.513 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 441.112 |
| DATORII | 39.112.054 |
| PROVIZIOANE | 673.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 66.901.148 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.420.928 |
| VENITURI TOTALE | 84.356.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.759.175 |
| Profitul brut | 3.596.949 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.812.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.388.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 144.317.985 |
| Stocuri | 13.150.174 |
| Creante | 124.417.083 |
| Casa si conturi la banci | 6.750.728 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 950.337 |
| DATORII | 27.091.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 164.565.757 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.156.875 |
| VENITURI TOTALE | 71.025.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.379.714 |
| Profitul brut | 645.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 429.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.735.837 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 150.988.187 |
| Stocuri | 10.639.358 |
| Creante | 136.942.904 |
| Casa si conturi la banci | 3.405.925 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 448.005 |
| DATORII | 37.074.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | 164.097.530 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 88.077.293 |
| VENITURI TOTALE | 192.155.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 106.110.238 |
| Profitul brut | 86.045.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.759.474 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 76.374.202 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.818.987 |
| Stocuri | 10.756.935 |
| Creante | 37.311.417 |
| Casa si conturi la banci | 2.750.635 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 332.859 |
| DATORII | 48.187.991 |
| CAPITALURI - TOTAL | 79.338.057 |
| Capital subscris varsat | 22.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.326.494 |
| VENITURI TOTALE | 65.137.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.359.908 |
| Profitul brut | 6.777.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.805.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |