QUANTIC LAB SRL
| Denumire | QUANTIC LAB SRL |
| CUI | 18404320 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000596125 |
| EUID | ROONRC.J12/596/2006 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-21 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SEICARESCU STEFAN DRAGOS | - | Austria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 675 602 | 4 354 041 | 3 677 108 | 10 551 702 | 9 521 617 | 16 426 499 | 339 |
| 2024 | 32 392 594 | 322 651 | 4 077 082 | 9 497 019 | 6 756 586 | 12 072 458 | 233 |
| 2023 | 32 384 305 | -3 189 011 | 4 779 325 | 12 301 211 | 4 376 287 | 11 747 126 | 292 |
| 2022 | 44 370 695 | 3 294 697 | 5 071 618 | 15 118 157 | 5 385 548 | 14 936 137 | 375 |
| 2021 | 34 834 884 | 4 397 067 | 5 247 895 | 9 115 096 | 8 243 024 | 11 641 439 | 335 |
| 2020 | 27 465 578 | 4 157 292 | 5 183 434 | 8 538 549 | 4 323 646 | 7 244 372 | 271 |
| 2019 | 14 613 904 | 2 032 482 | 1 355 610 | 1 372 327 | 2 982 326 | 3 087 080 | 134 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 675 602 lei
53%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “QUANTIC LAB SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „QUANTIC LAB SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „QUANTIC LAB SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „QUANTIC LAB SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.497.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.756.586 |
| Stocuri | 6.648 |
| Creante | 4.472.441 |
| Casa si conturi la banci | 2.277.497 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 177.940 |
| DATORII | 4.077.082 |
| VENITURI IN AVANS | 7.026 |
| PROVIZIOANE | 274.979 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.072.458 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 32.392.594 |
| VENITURI TOTALE | 32.633.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.300.044 |
| Profitul brut | 333.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 322.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 233 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.301.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.376.287 |
| Stocuri | 73 |
| Creante | 3.512.333 |
| Casa si conturi la banci | 863.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 181.115 |
| DATORII | 4.779.325 |
| VENITURI IN AVANS | 9.995 |
| PROVIZIOANE | 322.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.747.126 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 32.384.305 |
| VENITURI TOTALE | 32.725.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.091.394 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.366.104 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.189.011 |
| Numar mediu de salariati | 292 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.118.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.385.548 |
| Stocuri | 37.422 |
| Creante | 4.764.685 |
| Casa si conturi la banci | 583.441 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 339.882 |
| DATORII | 5.071.618 |
| VENITURI IN AVANS | 17.498 |
| PROVIZIOANE | 818.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.936.137 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 44.370.695 |
| VENITURI TOTALE | 45.270.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.801.415 |
| Profitul brut | 3.469.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.294.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 375 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.115.096 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.243.024 |
| Stocuri | 60.749 |
| Creante | 3.191.924 |
| Casa si conturi la banci | 4.990.351 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 110.446 |
| DATORII | 5.247.895 |
| PROVIZIOANE | 579.232 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.641.439 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 34.834.884 |
| VENITURI TOTALE | 35.038.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.981.054 |
| Profitul brut | 5.057.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.397.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 335 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.538.549 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.323.646 |
| Stocuri | 70.872 |
| Creante | 2.137.754 |
| Casa si conturi la banci | 2.115.020 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 81.001 |
| DATORII | 5.183.434 |
| VENITURI IN AVANS | 640 |
| PROVIZIOANE | 514.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.244.372 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 27.465.578 |
| VENITURI TOTALE | 27.581.281 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.185.013 |
| Profitul brut | 4.396.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.157.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 271 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.372.327 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.982.326 |
| Stocuri | 6.106 |
| Creante | 1.562.777 |
| Casa si conturi la banci | 1.413.443 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.078 |
| DATORII | 1.355.610 |
| PROVIZIOANE | 20.041 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.087.080 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 14.613.904 |
| VENITURI TOTALE | 14.737.102 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.458.883 |
| Profitul brut | 2.278.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.032.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 523.530 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.592.431 |
| Creante | 889.172 |
| Casa si conturi la banci | 703.259 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176.046 |
| DATORII | 761.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.530.129 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 9.400.976 |
| VENITURI TOTALE | 9.440.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.373.009 |
| Profitul brut | 1.067.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 940.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 456.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 980.959 |
| Stocuri | 27.180 |
| Creante | 695.596 |
| Casa si conturi la banci | 258.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.405 |
| DATORII | 874.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 590.261 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 6.546.583 |
| VENITURI TOTALE | 6.628.774 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.994.667 |
| Profitul brut | 634.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 554.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 276.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 763.522 |
| Stocuri | 150 |
| Creante | 556.677 |
| Casa si conturi la banci | 206.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24 |
| DATORII | 1.004.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.581 |
| Capital subscris varsat | 215 |
| Cifra de afaceri neta | 4.256.592 |
| VENITURI TOTALE | 4.282.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.581.685 |
| Profitul brut | 700.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 642.076 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |