AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL
| Denumire | AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL |
| CUI | 18028349 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000638345 |
| EUID | ROONRC.J2005000638345 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-10-10 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ŞTEFAN GIGEL | - | România |
| TELEOJAN ALEXANDRU CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 944 021 | -583 636 | 48 537 956 | 37 618 925 | 19 786 677 | 10 547 769 | 34 |
| 2024 | 22 491 691 | -6 221 466 | 43 449 179 | 36 333 327 | 16 181 088 | 11 131 405 | 35 |
| 2023 | 21 542 606 | -1 591 204 | 40 282 864 | 33 139 375 | 19 197 575 | 12 153 065 | 34 |
| 2022 | 22 491 442 | 4 165 369 | 29 692 205 | 28 653 898 | 15 247 532 | 14 221 970 | 32 |
| 2021 | 24 132 818 | 5 390 024 | 34 189 140 | 28 023 439 | 11 884 243 | 5 828 880 | 32 |
| 2020 | 12 991 403 | 834 001 | 31 455 614 | 24 721 599 | 7 254 465 | 762 007 | 26 |
| 2019 | 8 796 020 | -1 942 310 | 24 247 007 | 18 752 355 | 5 267 975 | -71 994 | 20 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 944 021 lei
42%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Teleorman , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRO HOLDING CONŢEŞTI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.333.327 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.181.088 |
| Stocuri | 9.381.143 |
| Creante | 6.449.165 |
| Casa si conturi la banci | 350.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.066.169 |
| DATORII | 43.449.179 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.131.405 |
| Capital subscris varsat | 626.570 |
| Cifra de afaceri neta | 22.491.691 |
| VENITURI TOTALE | 27.107.084 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.328.550 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.221.466 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.221.466 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.139.375 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.197.575 |
| Stocuri | 7.259.252 |
| Creante | 10.470.252 |
| Casa si conturi la banci | 1.468.071 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 396.987 |
| DATORII | 40.282.864 |
| PROVIZIOANE | 298.008 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.153.065 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 21.542.606 |
| VENITURI TOTALE | 27.507.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.098.764 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.591.204 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.591.204 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.653.898 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.247.532 |
| Stocuri | 10.212.389 |
| Creante | 4.232.622 |
| Casa si conturi la banci | 802.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 332.912 |
| DATORII | 29.692.205 |
| PROVIZIOANE | 320.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.221.970 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 22.491.442 |
| VENITURI TOTALE | 29.047.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.882.454 |
| Profitul brut | 4.165.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.165.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.023.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.884.243 |
| Stocuri | 5.343.861 |
| Creante | 5.622.220 |
| Casa si conturi la banci | 918.162 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 388.294 |
| DATORII | 34.189.140 |
| PROVIZIOANE | 277.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.828.880 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 24.132.818 |
| VENITURI TOTALE | 27.179.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.789.393 |
| Profitul brut | 5.390.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.390.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.721.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.254.465 |
| Stocuri | 5.887.522 |
| Creante | 938.475 |
| Casa si conturi la banci | 428.468 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 241.557 |
| DATORII | 31.455.614 |
| CAPITALURI - TOTAL | 762.007 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 12.991.403 |
| VENITURI TOTALE | 22.437.516 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.603.515 |
| Profitul brut | 834.001 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.752.355 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.267.975 |
| Stocuri | 4.145.899 |
| Creante | 1.000.101 |
| Casa si conturi la banci | 121.975 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.683 |
| DATORII | 24.247.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | -71.994 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 8.796.020 |
| VENITURI TOTALE | 9.758.211 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.700.521 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.942.310 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.942.310 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.769.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.737.754 |
| Stocuri | 4.477.296 |
| Creante | 1.174.082 |
| Casa si conturi la banci | 86.376 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.579 |
| DATORII | 17.682.950 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.870.195 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 9.277.841 |
| VENITURI TOTALE | 11.217.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.067.327 |
| Profitul brut | 150.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 150.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.643.128 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.947.529 |
| Stocuri | 6.734.839 |
| Creante | 2.540.263 |
| Casa si conturi la banci | 672.427 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.736 |
| DATORII | 19.036.683 |
| VENITURI IN AVANS | 12.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.719.740 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 6.470.464 |
| VENITURI TOTALE | 10.588.943 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.891.057 |
| Profitul brut | 697.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 697.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.277.948 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.835.036 |
| Stocuri | 3.463.384 |
| Creante | 1.642.317 |
| Casa si conturi la banci | 729.335 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.431 |
| DATORII | 14.360.512 |
| VENITURI IN AVANS | 21.628 |
| CAPITALURI - TOTAL | 883.275 |
| Capital subscris varsat | 400.210 |
| Cifra de afaceri neta | 7.970.021 |
| VENITURI TOTALE | 8.658.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.123.664 |
| Profitul brut | 534.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 534.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |