INSIDE MEDIA COMMUNICATION SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 739 575 | 1 524 578 | 15 948 387 | — | — | — | 42 |
| 2024 | 9 275 070 | 782 503 | 13 816 690 | 18 196 160 | 2 290 735 | 7 937 790 | 31 |
| 2023 | 5 269 749 | 917 689 | 3 429 908 | 8 563 404 | 2 011 922 | 7 155 286 | 20 |
| 2022 | 5 443 044 | 1 554 992 | 3 224 857 | 7 468 181 | 1 986 535 | 6 233 465 | 19 |
| 2021 | 5 139 609 | 1 725 799 | 4 733 678 | 7 758 496 | 2 061 269 | 5 099 526 | 28 |
| 2020 | 6 934 931 | 2 106 047 | 6 411 284 | 7 596 248 | 2 166 800 | 3 373 727 | 30 |
| 2019 | 2 433 424 | 119 975 | 446 040 | 157 619 | 1 060 730 | 772 621 | 30 |
| 2018 | 2 503 537 | 197 287 | 741 074 | 248 389 | 1 166 252 | 673 698 | 35 |
| 2017 | 5 749 294 | 2 302 338 | 840 945 | 3 934 765 | 2 554 474 | 5 652 727 | 57 |
| 2016 | 7 598 183 | 3 661 178 | 2 356 050 | 5 320 837 | 2 895 764 | 5 877 067 | 50 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 739 575 lei
37%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INSIDE MEDIA COMMUNICATION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INSIDE MEDIA COMMUNICATION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INSIDE MEDIA COMMUNICATION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INSIDE MEDIA COMMUNICATION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.196.160 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.290.735 |
| Stocuri | 65.072 |
| Creante | 1.182.741 |
| Casa si conturi la banci | 1.042.922 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.267.585 |
| DATORII | 13.816.690 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.937.790 |
| Capital subscris varsat | 900.200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.275.070 |
| VENITURI TOTALE | 9.584.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.639.594 |
| Profitul brut | 944.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 782.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.563.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.011.922 |
| Stocuri | 32.814 |
| Creante | 574.605 |
| Casa si conturi la banci | 1.404.503 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.868 |
| DATORII | 3.429.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.155.286 |
| Capital subscris varsat | 900.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.269.749 |
| VENITURI TOTALE | 5.321.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.285.031 |
| Profitul brut | 1.036.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 917.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.468.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.986.535 |
| Stocuri | 15.323 |
| Creante | 1.290.843 |
| Casa si conturi la banci | 680.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.606 |
| DATORII | 3.224.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.233.465 |
| Capital subscris varsat | 900.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.443.044 |
| VENITURI TOTALE | 5.662.534 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.963.782 |
| Profitul brut | 1.698.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.554.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.758.496 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.061.269 |
| Stocuri | 19.660 |
| Creante | 1.008.401 |
| Casa si conturi la banci | 1.033.208 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.439 |
| DATORII | 4.733.678 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.099.526 |
| Capital subscris varsat | 900.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.139.609 |
| VENITURI TOTALE | 5.471.538 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.575.853 |
| Profitul brut | 1.895.685 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.725.799 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.596.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.166.800 |
| Stocuri | 3.712 |
| Creante | 1.789.035 |
| Casa si conturi la banci | 374.053 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.963 |
| DATORII | 6.411.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.373.727 |
| Capital subscris varsat | 900.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.934.931 |
| VENITURI TOTALE | 7.140.566 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.988.769 |
| Profitul brut | 2.151.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.106.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.060.730 |
| Creante | 815.481 |
| Casa si conturi la banci | 245.249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 312 |
| DATORII | 446.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 772.621 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.433.424 |
| VENITURI TOTALE | 2.598.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.442.003 |
| Profitul brut | 156.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 119.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 248.389 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.166.252 |
| Creante | 1.011.278 |
| Casa si conturi la banci | 154.974 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 131 |
| DATORII | 741.074 |
| CAPITALURI - TOTAL | 673.698 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.503.537 |
| VENITURI TOTALE | 6.412.286 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.157.745 |
| Profitul brut | 254.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 197.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.934.765 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.554.474 |
| Creante | 281.490 |
| Casa si conturi la banci | 2.272.984 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.433 |
| DATORII | 840.945 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.652.727 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.749.294 |
| VENITURI TOTALE | 8.124.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.391.981 |
| Profitul brut | 2.732.020 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.302.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.320.837 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.895.764 |
| Creante | 314.940 |
| Casa si conturi la banci | 2.580.824 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.516 |
| DATORII | 2.356.050 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.877.067 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.598.183 |
| VENITURI TOTALE | 7.985.639 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.609.712 |
| Profitul brut | 4.375.927 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.661.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |