CMP AUTOMOTIVE ANTIVIBRATION ROMANIA S.R.L.
| Denumire | CMP AUTOMOTIVE ANTIVIBRATION ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 17876820 |
| Nr. Reg. Com. | J32/99/2006 |
| EUID | ROONRC.J40/14248/2005 |
| CAEN | 2219 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-08-17 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ILDEFONSO ROJAS - VINUE | - | Spania |
| AMEYUGO PINEDO JOSE ALFONSO | - | Spania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 195 571 646 | -1 341 515 | 213 444 669 | 60 244 028 | 153 243 198 | 3 928 812 | 245 |
| 2024 | 217 222 054 | -10 762 946 | 186 186 072 | 57 619 601 | 133 797 806 | 6 014 911 | 236 |
| 2023 | 200 597 181 | -14 013 605 | 169 626 879 | 55 451 766 | 128 601 361 | 15 493 269 | 187 |
| 2022 | 169 739 516 | -17 695 482 | 133 861 249 | 29 870 498 | 114 883 261 | 12 087 006 | 146 |
| 2021 | 134 082 630 | -4 343 807 | 96 921 668 | 32 818 881 | 93 085 621 | 29 782 488 | 147 |
| 2020 | 125 877 016 | 130 120 | 94 274 613 | 33 647 775 | 93 861 574 | 34 126 295 | 144 |
| 2019 | 147 560 316 | 2 357 829 | 85 223 969 | 36 311 824 | 80 193 962 | 31 410 804 | 165 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises195 571 646 lei
-10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CMP AUTOMOTIVE ANTIVIBRATION ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2219 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din cauciuc |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din cauciuc |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea altor produse din cauciuc |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 2219: Fabricarea altor produse din cauciuc
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CMP AUTOMOTIVE ANTIVIBRATION ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CMP AUTOMOTIVE ANTIVIBRATION ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CMP AUTOMOTIVE ANTIVIBRATION ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.619.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 133.797.806 |
| Stocuri | 19.126.970 |
| Creante | 112.996.332 |
| Casa si conturi la banci | 1.674.504 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 783.576 |
| DATORII | 186.186.072 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.014.911 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 217.222.054 |
| VENITURI TOTALE | 217.307.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 228.082.689 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.775.135 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.762.946 |
| Numar mediu de salariati | 236 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.451.766 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 128.601.361 |
| Stocuri | 19.279.692 |
| Creante | 105.899.667 |
| Casa si conturi la banci | 3.422.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.067.021 |
| DATORII | 169.626.879 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.493.269 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 200.597.181 |
| VENITURI TOTALE | 202.206.436 |
| CHELTUIELI TOTALE | 216.220.041 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.013.605 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.013.605 |
| Numar mediu de salariati | 187 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.870.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 114.883.261 |
| Stocuri | 21.151.818 |
| Creante | 91.116.223 |
| Casa si conturi la banci | 2.615.220 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.194.496 |
| DATORII | 133.861.249 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.087.006 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 169.739.516 |
| VENITURI TOTALE | 173.210.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 190.906.137 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.695.482 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 17.695.482 |
| Numar mediu de salariati | 146 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.818.881 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 93.085.621 |
| Stocuri | 19.021.180 |
| Creante | 70.164.043 |
| Casa si conturi la banci | 3.900.398 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 874.354 |
| DATORII | 96.921.668 |
| PROVIZIOANE | 74.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.782.488 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 134.082.630 |
| VENITURI TOTALE | 136.832.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 141.175.910 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.343.807 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.343.807 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.647.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 93.861.574 |
| Stocuri | 11.628.089 |
| Creante | 76.341.526 |
| Casa si conturi la banci | 5.891.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 966.259 |
| DATORII | 94.274.613 |
| PROVIZIOANE | 74.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.126.295 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 125.877.016 |
| VENITURI TOTALE | 126.101.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 125.873.084 |
| Profitul brut | 228.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 130.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.311.824 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.193.962 |
| Stocuri | 14.275.889 |
| Creante | 62.337.479 |
| Casa si conturi la banci | 3.580.594 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.687 |
| DATORII | 85.223.969 |
| PROVIZIOANE | 74.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.410.804 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 147.560.316 |
| VENITURI TOTALE | 148.164.081 |
| CHELTUIELI TOTALE | 145.457.793 |
| Profitul brut | 2.706.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.357.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.605.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.919.441 |
| Stocuri | 17.888.122 |
| Creante | 52.921.404 |
| Casa si conturi la banci | 3.109.915 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 184.499 |
| DATORII | 74.942.199 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.767.264 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 115.692.031 |
| VENITURI TOTALE | 116.360.472 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.149.310 |
| Profitul brut | 4.211.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.621.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.985.241 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.707.213 |
| Stocuri | 13.649.353 |
| Creante | 39.249.125 |
| Casa si conturi la banci | 2.808.735 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 158.950 |
| DATORII | 64.512.787 |
| PROVIZIOANE | 193.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.145.418 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 96.178.819 |
| VENITURI TOTALE | 102.309.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 97.611.008 |
| Profitul brut | 4.698.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.054.361 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.795.775 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 109.016.600 |
| Stocuri | 11.787.629 |
| Creante | 97.123.591 |
| Casa si conturi la banci | 105.380 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.675 |
| DATORII | 113.592.794 |
| PROVIZIOANE | 193.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.091.057 |
| Capital subscris varsat | 30.367.860 |
| Cifra de afaceri neta | 114.827.287 |
| VENITURI TOTALE | 123.857.081 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.608.167 |
| Profitul brut | 1.248.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 772.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 176 |