ERMES HOLDING SRL
| Denumire | ERMES HOLDING SRL |
| CUI | 17852937 |
| Nr. Reg. Com. | J2005013786400 |
| EUID | ROONRC.J2005013786400 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-08-09 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MAXIM ALINA | - | România |
| MALANCA GABRIEL | - | România |
| BRĂILOIU LUIZA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 312 925 | -46 722 885 | 1 005 006 704 | 1 401 841 281 | 91 458 428 | 512 435 977 | 0 |
| 2024 | 26 714 467 | -21 428 633 | 696 522 085 | 807 265 647 | 69 053 487 | 179 359 388 | 0 |
| 2023 | 26 595 442 | -16 025 088 | 369 303 754 | 307 826 494 | 35 686 634 | -27 408 196 | 0 |
| 2022 | 26 091 630 | -4 469 181 | 346 897 299 | 315 440 468 | 3 941 593 | -29 136 549 | 0 |
| 2021 | 23 536 438 | -6 931 073 | 341 877 939 | 295 147 287 | 4 237 936 | -44 508 564 | 0 |
| 2020 | 21 324 614 | 12 917 659 | 339 694 696 | 274 262 704 | 4 799 757 | -62 094 363 | 0 |
| 2019 | 23 034 620 | 11 053 097 | 342 640 119 | 186 166 887 | 17 301 558 | -139 232 235 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises94 312 925 lei
253%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERMES HOLDING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERMES HOLDING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERMES HOLDING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERMES HOLDING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 807.265.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.053.487 |
| Stocuri | 32.682.058 |
| Creante | 31.905.711 |
| Casa si conturi la banci | 4.334.667 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.206.882 |
| DATORII | 696.522.085 |
| VENITURI IN AVANS | 1.644.543 |
| CAPITALURI - TOTAL | 179.359.388 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 26.714.467 |
| VENITURI TOTALE | 29.250.764 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.679.397 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.428.633 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 21.428.633 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 307.826.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.686.634 |
| Stocuri | 29.002.383 |
| Creante | 6.379.689 |
| Casa si conturi la banci | 304.562 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.710 |
| DATORII | 369.303.754 |
| VENITURI IN AVANS | 1.619.280 |
| CAPITALURI - TOTAL | -27.408.196 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 26.595.442 |
| VENITURI TOTALE | 32.616.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.641.815 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.025.088 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.025.088 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 315.440.468 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.941.593 |
| Stocuri | 9.304 |
| Creante | 2.414.377 |
| Casa si conturi la banci | 1.517.912 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.188 |
| DATORII | 346.897.299 |
| VENITURI IN AVANS | 1.622.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | -29.136.549 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 26.091.630 |
| VENITURI TOTALE | 35.561.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.031.107 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.469.181 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.469.181 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 295.147.287 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.237.936 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.541.740 |
| Casa si conturi la banci | 1.696.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.902 |
| DATORII | 341.877.939 |
| VENITURI IN AVANS | 2.022.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | -44.508.564 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 23.536.438 |
| VENITURI TOTALE | 26.121.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.052.376 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.931.073 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.931.073 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.262.704 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.799.757 |
| Stocuri | 31.909 |
| Creante | 1.966.030 |
| Casa si conturi la banci | 2.801.818 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.008 |
| DATORII | 339.694.696 |
| VENITURI IN AVANS | 1.507.136 |
| CAPITALURI - TOTAL | -62.094.363 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 21.324.614 |
| VENITURI TOTALE | 43.384.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.467.148 |
| Profitul brut | 12.917.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.917.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 186.166.887 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.301.558 |
| Creante | 2.487.150 |
| Casa si conturi la banci | 14.814.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 58.535 |
| DATORII | 342.640.119 |
| VENITURI IN AVANS | 119.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | -139.232.235 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 23.034.620 |
| VENITURI TOTALE | 48.374.091 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.320.994 |
| Profitul brut | 11.053.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.053.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 173.169.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.574.645 |
| Creante | 1.475.383 |
| Casa si conturi la banci | 17.099.262 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.551 |
| DATORII | 342.609.219 |
| VENITURI IN AVANS | 183.441 |
| CAPITALURI - TOTAL | -150.964.305 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 19.488.923 |
| VENITURI TOTALE | 24.193.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.640.665 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.447.202 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.447.202 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 160.073.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.782.187 |
| Creante | 2.921.596 |
| Casa si conturi la banci | 12.860.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 200.278 |
| DATORII | 329.762.388 |
| VENITURI IN AVANS | 79.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | -153.785.577 |
| Capital subscris varsat | 26.676.100 |
| Cifra de afaceri neta | 15.726.760 |
| VENITURI TOTALE | 22.074.141 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.236.810 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.162.669 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 17.162.669 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 164.603.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.093.290 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.784.961 |
| Casa si conturi la banci | 4.308.329 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 316.704.049 |
| VENITURI IN AVANS | 44.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | -146.051.343 |
| Capital subscris varsat | 17.478.100 |
| Cifra de afaceri neta | 12.790.241 |
| VENITURI TOTALE | 22.813.369 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.288.907 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.475.538 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.475.538 |
| Numar mediu de salariati | 7 |