ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL
| Denumire | ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL |
| CUI | 17849290 |
| Nr. Reg. Com. | J2005013698402 |
| EUID | ROONRC.J2005013698402 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-08-08 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JOHANN ROHRER | - | Austria |
| GHEORGHIU FLORENTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 222 009 | -6 574 979 | 18 838 901 | 3 815 242 | 30 329 584 | 15 328 424 | 185 |
| 2024 | 42 034 034 | 196 215 | 16 367 310 | 4 126 216 | 34 091 848 | 21 903 404 | 187 |
| 2023 | 59 677 016 | -618 608 | 38 905 979 | 4 557 660 | 55 692 612 | 21 707 189 | 185 |
| 2022 | 41 645 079 | 3 337 454 | 23 280 166 | 4 631 159 | 40 395 461 | 21 987 072 | 201 |
| 2021 | 37 954 853 | -561 457 | 13 395 593 | 5 523 453 | 29 878 046 | 20 698 443 | 193 |
| 2020 | 81 229 819 | -3 603 808 | 53 311 097 | 7 509 927 | 68 915 328 | 22 133 858 | 382 |
| 2019 | 106 680 095 | -559 243 | 50 300 357 | 37 131 352 | 40 131 051 | 27 260 652 | 544 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 222 009 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.126.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.091.848 |
| Stocuri | 2.354.252 |
| Creante | 30.749.599 |
| Casa si conturi la banci | 987.997 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 284.865 |
| DATORII | 16.367.310 |
| PROVIZIOANE | 232.215 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.903.404 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.034.034 |
| VENITURI TOTALE | 43.450.021 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.253.806 |
| Profitul brut | 196.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 187 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.557.660 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.692.612 |
| Stocuri | 1.764.919 |
| Creante | 38.028.564 |
| Casa si conturi la banci | 15.899.129 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 558.269 |
| DATORII | 38.905.979 |
| PROVIZIOANE | 195.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.707.189 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.677.016 |
| VENITURI TOTALE | 61.711.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.570.453 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 859.434 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 618.608 |
| Numar mediu de salariati | 185 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.631.159 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.395.461 |
| Stocuri | 2.972.128 |
| Creante | 36.043.795 |
| Casa si conturi la banci | 1.379.538 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 667.015 |
| DATORII | 23.280.166 |
| PROVIZIOANE | 426.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.987.072 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.645.079 |
| VENITURI TOTALE | 43.625.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.046.813 |
| Profitul brut | 3.578.280 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.337.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.523.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.878.046 |
| Stocuri | 2.187.703 |
| Creante | 38.962.574 |
| Casa si conturi la banci | -11.272.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 429.959 |
| DATORII | 13.395.593 |
| PROVIZIOANE | 1.737.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.698.443 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.954.853 |
| VENITURI TOTALE | 39.286.792 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.848.249 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 561.457 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 561.457 |
| Numar mediu de salariati | 193 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.509.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.915.328 |
| Stocuri | 2.135.162 |
| Creante | 73.518.516 |
| Casa si conturi la banci | -6.738.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 194.911 |
| DATORII | 53.311.097 |
| PROVIZIOANE | 1.175.211 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.133.858 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.229.819 |
| VENITURI TOTALE | 113.385.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.989.265 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.603.808 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.603.808 |
| Numar mediu de salariati | 382 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.131.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.131.051 |
| Stocuri | 3.516.103 |
| Creante | 35.532.729 |
| Casa si conturi la banci | 1.082.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.012.742 |
| DATORII | 50.300.357 |
| PROVIZIOANE | 714.136 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.260.652 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 106.680.095 |
| VENITURI TOTALE | 109.264.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.894.841 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 630.326 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 559.243 |
| Numar mediu de salariati | 544 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.820.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.202.347 |
| Stocuri | 3.171.377 |
| Creante | 36.419.511 |
| Casa si conturi la banci | 1.611.459 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.008.196 |
| DATORII | 55.330.413 |
| PROVIZIOANE | 666.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.034.299 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 104.244.314 |
| VENITURI TOTALE | 104.624.624 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.865.089 |
| Profitul brut | 759.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 558.532 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 487 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.606.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.696.824 |
| Stocuri | 3.917.949 |
| Creante | 25.422.099 |
| Casa si conturi la banci | 356.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 700.527 |
| DATORII | 45.151.327 |
| PROVIZIOANE | 299.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.552.684 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 79.084.496 |
| VENITURI TOTALE | 83.311.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.514.524 |
| Profitul brut | 3.796.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.246.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 481 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.103.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.839.491 |
| Stocuri | 2.822.520 |
| Creante | 21.637.011 |
| Casa si conturi la banci | 3.379.960 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.383.752 |
| DATORII | 53.820.651 |
| PROVIZIOANE | 197.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.308.020 |
| Capital subscris varsat | 11.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.065.308 |
| VENITURI TOTALE | 84.858.759 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.288.818 |
| Profitul brut | 1.569.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.425.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 498 |