LANCETTI TRANSPORT SRL
| Denumire | LANCETTI TRANSPORT SRL |
| CUI | 17792550 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001565053 |
| EUID | ROONRC.J05/1565/2005 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-19 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHIB IONEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121 715 460 | 13 372 618 | 76 441 113 | 43 455 591 | 50 202 441 | 17 382 200 | 233 |
| 2024 | 114 992 139 | 9 829 586 | 61 147 725 | 41 537 738 | 38 251 038 | 18 621 312 | 235 |
| 2023 | 114 706 891 | 15 625 227 | 59 777 164 | 42 347 723 | 39 902 608 | 22 493 559 | 239 |
| 2022 | 113 969 362 | 11 710 232 | 73 136 641 | 40 497 452 | 46 112 320 | 13 918 613 | 236 |
| 2021 | 90 908 555 | 10 195 923 | 21 500 503 | 35 471 207 | 30 074 101 | 44 382 370 | 204 |
| 2020 | 82 583 243 | 12 144 584 | 29 942 671 | 38 063 720 | 26 956 439 | 34 523 817 | 187 |
| 2019 | 88 206 044 | 6 111 227 | 37 873 434 | 41 756 276 | 18 322 536 | 22 379 231 | 190 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises121 715 460 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LANCETTI TRANSPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LANCETTI TRANSPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LANCETTI TRANSPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LANCETTI TRANSPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.537.738 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.251.038 |
| Stocuri | 1.134.007 |
| Creante | 11.976.042 |
| Casa si conturi la banci | 25.140.989 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 495.827 |
| DATORII | 61.147.725 |
| VENITURI IN AVANS | 515.566 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.621.312 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 114.992.139 |
| VENITURI TOTALE | 119.475.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.059.373 |
| Profitul brut | 11.415.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.829.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 235 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.347.723 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.902.608 |
| Stocuri | 422.067 |
| Creante | 13.028.543 |
| Casa si conturi la banci | 26.451.998 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 619.387 |
| DATORII | 59.777.164 |
| VENITURI IN AVANS | 598.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.493.559 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 114.706.891 |
| VENITURI TOTALE | 120.345.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.351.705 |
| Profitul brut | 17.994.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.625.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 239 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.497.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.112.320 |
| Stocuri | 756.887 |
| Creante | 17.520.086 |
| Casa si conturi la banci | 27.835.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 566.836 |
| DATORII | 73.136.641 |
| VENITURI IN AVANS | 121.354 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.918.613 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 113.969.362 |
| VENITURI TOTALE | 123.306.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.789.238 |
| Profitul brut | 13.517.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.710.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 236 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.471.207 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.074.101 |
| Stocuri | 823.335 |
| Creante | 8.638.071 |
| Casa si conturi la banci | 20.612.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 444.562 |
| DATORII | 21.500.503 |
| VENITURI IN AVANS | 106.997 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.382.370 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 90.908.555 |
| VENITURI TOTALE | 94.676.493 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.015.619 |
| Profitul brut | 11.660.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.195.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 204 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.063.720 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.956.439 |
| Stocuri | 370.403 |
| Creante | 9.349.942 |
| Casa si conturi la banci | 17.236.094 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 298.950 |
| DATORII | 29.942.671 |
| VENITURI IN AVANS | 852.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.523.817 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 82.583.243 |
| VENITURI TOTALE | 86.211.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.967.402 |
| Profitul brut | 14.243.747 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.144.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 187 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.756.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.322.536 |
| Stocuri | 1.249.577 |
| Creante | 10.234.461 |
| Casa si conturi la banci | 6.838.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 310.299 |
| DATORII | 37.873.434 |
| VENITURI IN AVANS | 136.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.379.231 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 88.206.044 |
| VENITURI TOTALE | 92.019.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.834.066 |
| Profitul brut | 7.185.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.111.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 190 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.728.031 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.956.468 |
| Stocuri | 709.721 |
| Creante | 11.492.680 |
| Casa si conturi la banci | 6.754.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 368.586 |
| DATORII | 38.570.846 |
| VENITURI IN AVANS | 197.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.285.065 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 79.525.602 |
| VENITURI TOTALE | 81.648.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.306.038 |
| Profitul brut | 6.341.969 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.523.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.461.804 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.532.868 |
| Stocuri | 516.625 |
| Creante | 9.742.877 |
| Casa si conturi la banci | 8.273.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 283.849 |
| DATORII | 27.516.245 |
| VENITURI IN AVANS | 403 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.761.873 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 64.956.747 |
| VENITURI TOTALE | 67.322.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.876.560 |
| Profitul brut | 6.445.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.555.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.541.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.141.713 |
| Stocuri | 456.945 |
| Creante | 8.020.053 |
| Casa si conturi la banci | 9.664.715 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 282.309 |
| DATORII | 26.759.452 |
| VENITURI IN AVANS | 125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.205.920 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 56.765.184 |
| VENITURI TOTALE | 59.033.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.472.170 |
| Profitul brut | 5.560.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.757.783 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |