TODDY GROUP SRL
| Denumire | TODDY GROUP SRL |
| CUI | 17753151 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001043278 |
| EUID | ROONRC.J27/1043/2005 |
| CAEN | 4727 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-05 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU ANTON-ROBERT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 444 756 | 879 267 | 6 414 586 | — | — | — | 81 |
| 2024 | 40 471 949 | 796 442 | 8 643 967 | 2 854 824 | 9 641 834 | 4 274 642 | 85 |
| 2023 | 41 205 974 | 515 562 | 8 492 235 | 4 556 773 | 8 067 308 | 4 147 855 | 91 |
| 2022 | 40 690 319 | 887 858 | 7 256 062 | 5 043 029 | 6 261 451 | 4 061 938 | 95 |
| 2021 | 37 298 721 | 978 103 | 5 052 920 | 3 116 105 | 5 528 458 | 3 603 725 | 95 |
| 2020 | 32 979 170 | 1 111 411 | 4 244 418 | 2 884 204 | 4 406 433 | 3 055 267 | 97 |
| 2019 | 39 359 088 | 581 605 | 4 973 137 | 2 330 284 | 4 987 545 | 2 364 909 | 115 |
| 2018 | 39 485 924 | 344 095 | 5 184 708 | 3 181 481 | 3 913 253 | 1 955 305 | 119 |
| 2017 | 34 481 719 | 1 297 967 | 2 890 658 | 2 320 923 | 3 175 331 | 2 629 351 | 93 |
| 2016 | 28 842 052 | 1 783 075 | 2 550 293 | 2 078 510 | 3 189 507 | 2 731 385 | 72 |
Statistics
Commercial networks and enterprises42 444 756 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TODDY GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4727 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare |
| Cod CAEN principal | 47 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Neamţ , domeniul 4727: Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TODDY GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TODDY GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TODDY GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.854.824 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.641.834 |
| Stocuri | 4.714.367 |
| Creante | 3.341.274 |
| Casa si conturi la banci | 1.586.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 421.951 |
| DATORII | 8.643.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.274.642 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.471.949 |
| VENITURI TOTALE | 44.223.973 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.260.809 |
| Profitul brut | 963.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 796.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.556.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.067.308 |
| Stocuri | 4.575.708 |
| Creante | 1.116.747 |
| Casa si conturi la banci | 2.264.176 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.009 |
| DATORII | 8.492.235 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.147.855 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.205.974 |
| VENITURI TOTALE | 41.162.072 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.553.582 |
| Profitul brut | 608.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 515.562 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.043.029 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.261.451 |
| Stocuri | 3.967.382 |
| Creante | 1.222.479 |
| Casa si conturi la banci | 960.913 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.520 |
| DATORII | 7.256.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.061.938 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.690.319 |
| VENITURI TOTALE | 40.948.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.895.855 |
| Profitul brut | 1.052.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 887.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.116.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.528.458 |
| Stocuri | 2.473.665 |
| Creante | 2.040.889 |
| Casa si conturi la banci | 903.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.082 |
| DATORII | 5.052.920 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.603.725 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.298.721 |
| VENITURI TOTALE | 37.666.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.529.794 |
| Profitul brut | 1.136.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 978.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.884.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.406.433 |
| Stocuri | 2.060.513 |
| Creante | 533.177 |
| Casa si conturi la banci | 1.702.066 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.048 |
| DATORII | 4.244.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.055.267 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.979.170 |
| VENITURI TOTALE | 33.472.436 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.204.968 |
| Profitul brut | 1.267.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.111.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.330.284 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.987.545 |
| Stocuri | 3.323.127 |
| Creante | 593.177 |
| Casa si conturi la banci | 960.564 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.217 |
| DATORII | 4.973.137 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.364.909 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.359.088 |
| VENITURI TOTALE | 39.479.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.792.263 |
| Profitul brut | 687.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 581.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.181.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.913.253 |
| Stocuri | 2.251.712 |
| Creante | 449.304 |
| Casa si conturi la banci | 957.860 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.279 |
| DATORII | 5.184.708 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.955.305 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.485.924 |
| VENITURI TOTALE | 39.524.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.103.296 |
| Profitul brut | 420.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 344.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.320.923 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.175.331 |
| Stocuri | 1.584.844 |
| Creante | 556.776 |
| Casa si conturi la banci | 772.688 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.755 |
| DATORII | 2.890.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.629.351 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.481.719 |
| VENITURI TOTALE | 34.487.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.957.234 |
| Profitul brut | 1.530.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.297.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.078.510 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.189.507 |
| Stocuri | 1.106.765 |
| Creante | 501.214 |
| Casa si conturi la banci | 1.306.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.661 |
| DATORII | 2.550.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.731.385 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.842.052 |
| VENITURI TOTALE | 28.843.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.738.905 |
| Profitul brut | 2.104.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.783.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |