RALUCA & CLAUDIU SRL
| Denumire | RALUCA & CLAUDIU SRL |
| CUI | 17730956 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001360168 |
| EUID | ROONRC.J16/1360/2005 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-06-28 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SACHE MIRCEA-RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -34 482 | 1 205 110 | 47 519 | 207 047 | -950 544 | 1 |
| 2024 | 0 | -36 149 | 1 188 809 | 61 423 | 211 324 | -916 062 | 1 |
| 2023 | 1 297 | -38 178 | 1 166 749 | 75 326 | 211 510 | -879 913 | 1 |
| 2022 | 0 | -36 248 | 1 143 302 | 89 230 | 212 337 | -841 735 | 1 |
| 2021 | 0 | -66 523 | 1 119 970 | 103 133 | 211 350 | -805 487 | 1 |
| 2020 | 0 | -73 471 | 1 102 556 | 117 336 | 246 256 | -738 964 | 2 |
| 2019 | 1 136 | -76 853 | 1 047 422 | 148 069 | 233 860 | -665 493 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RALUCA & CLAUDIU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RALUCA & CLAUDIU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RALUCA & CLAUDIU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RALUCA & CLAUDIU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 61.423 |
| Active circulante | 211.324 |
| Stocuri | 11.992 |
| Creante | 196.847 |
| Disponibilitati | 2.485 |
| Datorii | 1.188.809 |
| Capitaluri proprii | -916.062 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 36.149 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.149 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.149 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 75.326 |
| Active circulante | 211.510 |
| Stocuri | 11.992 |
| Creante | 196.620 |
| Disponibilitati | 2.898 |
| Datorii | 1.166.749 |
| Capitaluri proprii | -879.913 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.297 |
| Venituri totale | 1.302 |
| Cheltuieli totale | 39.480 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.178 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.178 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 89.230 |
| Active circulante | 212.337 |
| Stocuri | 11.992 |
| Creante | 198.333 |
| Disponibilitati | 2.012 |
| Datorii | 1.143.302 |
| Capitaluri proprii | -841.735 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 36.248 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.248 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 36.248 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 103.133 |
| Active circulante | 211.350 |
| Stocuri | 11.992 |
| Creante | 197.341 |
| Disponibilitati | 2.017 |
| Datorii | 1.119.970 |
| Capitaluri proprii | -805.487 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 66.523 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 66.523 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 66.523 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 117.336 |
| Active circulante | 246.256 |
| Stocuri | 11.992 |
| Creante | 231.566 |
| Disponibilitati | 2.698 |
| Datorii | 1.102.556 |
| Capitaluri proprii | -738.964 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 30.239 |
| Cheltuieli totale | 103.425 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.186 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 73.471 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 148.069 |
| Active circulante | 233.860 |
| Stocuri | 11.992 |
| Creante | 217.268 |
| Disponibilitati | 4.600 |
| Datorii | 1.047.422 |
| Capitaluri proprii | -665.493 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.136 |
| Venituri totale | 8.243 |
| Cheltuieli totale | 85.014 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 76.771 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 76.853 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 170.970 |
| Active circulante | 275.331 |
| Stocuri | 11.991 |
| Creante | 262.614 |
| Disponibilitati | 726 |
| Datorii | 1.034.942 |
| Capitaluri proprii | -588.641 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.716 |
| Venituri totale | 294.394 |
| Cheltuieli totale | 332.475 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.081 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 41.392 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 328.455 |
| Active circulante | 436.700 |
| Stocuri | 52.482 |
| Creante | 353.913 |
| Disponibilitati | 30.305 |
| Cheltuieli in avans | 107 |
| Datorii | 1.312.510 |
| Capitaluri proprii | -547.248 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 363.883 |
| Venituri totale | 460.614 |
| Cheltuieli totale | 616.813 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 156.199 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 156.199 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 363.089 |
| Active circulante | 797.576 |
| Stocuri | 165.392 |
| Creante | 610.349 |
| Disponibilitati | 21.835 |
| Datorii | 1.551.714 |
| Capitaluri proprii | -391.049 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 600.579 |
| Venituri totale | 877.157 |
| Cheltuieli totale | 985.131 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 107.974 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 107.974 |
| Nr. salariati | 11 |