PROFIT CONSTRUCT SRL
| Denumire | PROFIT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 17700467 |
| Nr. Reg. Com. | J2005010859408 |
| EUID | ROONRC.J2005010859408 |
| CAEN | 6812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-06-17 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEORGIOS MATTHAIOS | - | Grecia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 147 545 | 199 455 | 0 | 5 125 337 | 4 925 882 | 1 |
| 2024 | 0 | 1 367 942 | 143 990 | 0 | 52 892 677 | 52 748 687 | 1 |
| 2023 | 0 | 5 920 073 | 1 767 912 | 0 | 53 148 656 | 51 380 744 | 1 |
| 2022 | 0 | -556 317 | 9 811 395 | 54 804 096 | 467 971 | 45 460 672 | 1 |
| 2021 | 0 | -288 636 | 395 992 | 46 018 302 | 394 679 | 46 016 989 | 1 |
| 2020 | 0 | -338 998 | 224 077 | 46 110 822 | 418 724 | 46 305 624 | 2 |
| 2019 | 0 | -354 893 | 87 642 | 46 200 482 | 531 782 | 46 644 622 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROFIT CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6812 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROFIT CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROFIT CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROFIT CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 52.892.677 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 34.463.452 |
| Disponibilitati | 154.851 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 143.990 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 52.748.687 |
| Capital social | 70.860.360 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 2.262.193 |
| Cheltuieli totale | 622.223 |
| Profit brut | 1.639.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.367.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 53.148.656 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 33.571.849 |
| Disponibilitati | 19.576.807 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.767.912 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 51.380.744 |
| Capital social | 70.860.360 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 65.008.826 |
| Cheltuieli totale | 56.022.381 |
| Profit brut | 8.986.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.920.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 54.804.096 |
| Active circulante | 467.971 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 411.102 |
| Disponibilitati | 56.869 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 9.811.395 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 45.460.672 |
| Capital social | 70.860.360 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 6.050 |
| Cheltuieli totale | 562.367 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 556.317 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 556.317 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 46.018.302 |
| Active circulante | 394.679 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 384.700 |
| Disponibilitati | 9.979 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 395.992 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 46.016.989 |
| Capital social | 70.860.360 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 138 |
| Cheltuieli totale | 288.774 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 288.636 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 288.636 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 46.110.822 |
| Active circulante | 418.724 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 380.443 |
| Disponibilitati | 38.281 |
| Cheltuieli in avans | 155 |
| Datorii | 224.077 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 46.305.624 |
| Capital social | 70.860.360 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 79 |
| Cheltuieli totale | 339.077 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 338.998 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 338.998 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 46.200.482 |
| Active circulante | 531.782 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 461.725 |
| Disponibilitati | 70.057 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 87.642 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 46.644.622 |
| Capital social | 70.860.360 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 2.210 |
| Cheltuieli totale | 357.103 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 354.893 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 354.893 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 46.293.071 |
| Active circulante | 413.194 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 371.573 |
| Disponibilitati | 41.621 |
| Cheltuieli in avans | 223 |
| Datorii | 124.663 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 46.581.825 |
| Capital social | 70.442.670 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 766 |
| Cheltuieli totale | 347.121 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 346.355 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 346.355 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 46.385.565 |
| Active circulante | 629.461 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 368.805 |
| Disponibilitati | 260.656 |
| Cheltuieli in avans | 273 |
| Datorii | 87.119 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 46.928.180 |
| Capital social | 70.442.670 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 8.156 |
| Cheltuieli totale | 345.268 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 337.112 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 337.126 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 46.432.022 |
| Active circulante | 435.851 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 361.016 |
| Disponibilitati | 74.835 |
| Cheltuieli in avans | 218 |
| Datorii | 224.071 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 46.644.020 |
| Capital social | 69.821.383 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 80 |
| Cheltuieli totale | 351.559 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 351.479 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 351.479 |
| Nr. salariati | 3 |