UTILAJ CONSTRUCT SRL
| Denumire | UTILAJ CONSTRUCT SRL |
| CUI | 17642501 |
| Nr. Reg. Com. | J33/784/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005000784336 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-05-31 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 600 014 | 11 904 662 | 2 218 500 | 6 818 418 | 8 596 838 | 13 196 756 | 23 |
| 2024 | 11 308 277 | 621 230 | 4 974 169 | 6 470 189 | 2 427 884 | 3 923 904 | 18 |
| 2023 | 5 789 316 | 13 546 | 3 559 433 | 4 968 363 | 3 521 675 | 4 933 109 | 14 |
| 2022 | 4 636 110 | 487 348 | 889 743 | 5 120 252 | 1 500 678 | 4 875 691 | 14 |
| 2021 | 4 246 802 | 401 238 | 1 470 604 | 5 208 339 | 1 506 105 | 4 388 343 | 14 |
| 2020 | 5 446 003 | 988 641 | 1 288 625 | 5 031 756 | 1 099 470 | 3 987 105 | 14 |
| 2019 | 5 620 673 | 1 307 316 | 1 218 941 | 5 523 172 | 602 362 | 4 051 096 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 600 014 lei
294%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UTILAJ CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „UTILAJ CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UTILAJ CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UTILAJ CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.470.189 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.427.884 |
| Stocuri | 1.020.060 |
| Creante | 538.638 |
| Casa si conturi la banci | 869.186 |
| DATORII | 4.974.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.923.904 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.308.277 |
| VENITURI TOTALE | 11.816.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.130.169 |
| Profitul brut | 686.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 621.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.968.363 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.521.675 |
| Stocuri | 686.443 |
| Creante | 957.431 |
| Casa si conturi la banci | 1.877.801 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.504 |
| DATORII | 3.559.433 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.933.109 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.789.316 |
| VENITURI TOTALE | 7.107.688 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.076.589 |
| Profitul brut | 31.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.120.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.500.678 |
| Stocuri | 418.281 |
| Creante | 710.497 |
| Casa si conturi la banci | 371.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.504 |
| DATORII | 889.743 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.875.691 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.636.110 |
| VENITURI TOTALE | 5.964.502 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.402.093 |
| Profitul brut | 562.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 487.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.208.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.506.105 |
| Stocuri | 573.360 |
| Creante | 608.559 |
| Casa si conturi la banci | 324.186 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.503 |
| DATORII | 1.470.604 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.388.343 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.246.802 |
| VENITURI TOTALE | 5.545.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.083.446 |
| Profitul brut | 462.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.031.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.099.470 |
| Stocuri | 370.091 |
| Creante | 333.350 |
| Casa si conturi la banci | 396.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.504 |
| DATORII | 1.288.625 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.987.105 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.446.003 |
| VENITURI TOTALE | 6.275.546 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.138.074 |
| Profitul brut | 1.137.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 988.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.523.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 602.362 |
| Stocuri | 47.844 |
| Creante | 144.734 |
| Casa si conturi la banci | 409.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.503 |
| DATORII | 1.218.941 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.051.096 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.620.673 |
| VENITURI TOTALE | 6.838.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.453.111 |
| Profitul brut | 1.385.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.307.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.894.407 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.248.658 |
| Stocuri | 306.752 |
| Creante | 585.471 |
| Casa si conturi la banci | 356.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.939 |
| DATORII | 546.224 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.743.780 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.205.636 |
| VENITURI TOTALE | 4.137.025 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.077.914 |
| Profitul brut | 1.059.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.018.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.555.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 808.912 |
| Stocuri | 42.210 |
| Creante | 449.164 |
| Casa si conturi la banci | 317.538 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.939 |
| DATORII | 843.538 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.668.072 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.099.740 |
| VENITURI TOTALE | 3.498.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.249.293 |
| Profitul brut | 1.249.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.222.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.526.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 502.061 |
| Stocuri | 46.587 |
| Creante | 289.082 |
| Casa si conturi la banci | 166.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.939 |
| DATORII | 580.397 |
| VENITURI IN AVANS | 858.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 595.187 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.222.184 |
| VENITURI TOTALE | 2.732.896 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.232.310 |
| Profitul brut | 500.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 427.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |