NEW HEALTH MEDICAL CENTER SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOADER DANIELA | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
| ABDELFATAH ABUZIED ALI KHATTAB MOHAMED | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2023 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2022 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2020 | 530 000 | 120 350 | 13 357 | 15 000 | 763 188 | 764 831 | 0 |
| 2019 | 530 000 | 120 350 | 13 357 | — | — | — | 0 |
| 2018 | 530 000 | 120 350 | 13 357 | 15 000 | 763 188 | 764 831 | 1 |
| 2017 | 400 000 | 213 200 | 4 157 | — | 648 638 | 644 481 | 1 |
| 2016 | 219 200 | 43 966 | 157 | — | 431 438 | 431 281 | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises530 000 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEW HEALTH MEDICAL CENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8610 Rev. 2 (echivalent: 8610 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență spitalicească |
| Descriere Activitate | Activități de asistență spitalicească |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență spitalicească |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2020) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEW HEALTH MEDICAL CENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEW HEALTH MEDICAL CENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEW HEALTH MEDICAL CENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 763.188 |
| Creante | 722.000 |
| Casa si conturi la banci | 41.188 |
| DATORII | 13.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | 764.831 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 530.000 |
| VENITURI TOTALE | 530.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 401.350 |
| Profitul brut | 128.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 120.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 763.188 |
| Creante | 722.000 |
| Casa si conturi la banci | 41.188 |
| DATORII | 13.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | 764.831 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 530.000 |
| VENITURI TOTALE | 530.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 401.350 |
| Profitul brut | 128.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 120.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 648.638 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 387.000 |
| Casa si conturi la banci | 261.638 |
| DATORII | 4.157 |
| CAPITALURI - TOTAL | 644.481 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 400.000 |
| VENITURI TOTALE | 400.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 182.800 |
| Profitul brut | 217.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 213.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 431.438 |
| Stocuri | 30.000 |
| Creante | 387.000 |
| Casa si conturi la banci | 14.438 |
| DATORII | 157 |
| CAPITALURI - TOTAL | 431.281 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 219.200 |
| VENITURI TOTALE | 219.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 173.042 |
| Profitul brut | 46.158 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 43.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |