I T C CONSULTING SRL
| Denumire | I T C CONSULTING SRL |
| CUI | 17620201 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000269211 |
| EUID | ROONRC.J2005000269211 |
| CAEN | 1011 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-05-25 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LOGHIN COCU-MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 882 701 | 411 168 | 1 704 277 | — | — | — | 27 |
| 2024 | 9 840 003 | 771 823 | 1 732 810 | 1 687 854 | 871 019 | 826 063 | 25 |
| 2023 | 8 486 679 | 327 407 | 1 497 441 | 1 523 963 | 424 667 | 454 927 | 24 |
| 2022 | 5 424 608 | 508 063 | 1 516 012 | 1 256 805 | 813 787 | 562 303 | 20 |
| 2021 | 3 653 645 | 168 514 | 657 120 | 649 225 | 365 465 | 370 077 | 17 |
| 2020 | 3 826 765 | 147 626 | 599 237 | — | — | — | 19 |
| 2019 | 3 365 734 | 134 276 | 486 315 | — | — | — | 19 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 882 701 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “I T C CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1011 Rev. 2 (echivalent: 1011 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Descriere Activitate | Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea și conservarea cărnii |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ialomiţa , domeniul 1011: Prelucrarea și conservarea cărnii
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „I T C CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „I T C CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „I T C CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.687.854 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 871.019 |
| Stocuri | 242.458 |
| Creante | 287.992 |
| Casa si conturi la banci | 340.569 |
| DATORII | 1.732.810 |
| CAPITALURI - TOTAL | 826.063 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.840.003 |
| VENITURI TOTALE | 18.625.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.695.988 |
| Profitul brut | 929.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.523.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 424.667 |
| Stocuri | 216.655 |
| Creante | 68.226 |
| Casa si conturi la banci | 139.786 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.738 |
| DATORII | 1.497.441 |
| CAPITALURI - TOTAL | 454.927 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.486.679 |
| VENITURI TOTALE | 16.120.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.733.937 |
| Profitul brut | 386.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 327.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.256.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 813.787 |
| Stocuri | 238.967 |
| Creante | 135.014 |
| Casa si conturi la banci | 439.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.723 |
| DATORII | 1.516.012 |
| CAPITALURI - TOTAL | 562.303 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.424.608 |
| VENITURI TOTALE | 10.493.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.874.293 |
| Profitul brut | 619.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 508.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 649.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 365.465 |
| Stocuri | 225.050 |
| Creante | 6.656 |
| Casa si conturi la banci | 133.759 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.507 |
| DATORII | 657.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 370.077 |
| Capital subscris varsat | 45.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.653.645 |
| VENITURI TOTALE | 7.122.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.913.608 |
| Profitul brut | 209.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 168.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 476.783 |
| Active circulante | 306.726 |
| Stocuri | 244.527 |
| Creante | 35.367 |
| Disponibilitati | 26.832 |
| Cheltuieli in avans | 17.291 |
| Datorii | 599.237 |
| Capitaluri proprii | 201.563 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 3.826.765 |
| Venituri totale | 7.539.086 |
| Cheltuieli totale | 7.366.451 |
| Profit brut | 172.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 147.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 324.305 |
| Active circulante | 335.415 |
| Stocuri | 201.094 |
| Creante | 66.179 |
| Disponibilitati | 68.142 |
| Cheltuieli in avans | 22.282 |
| Datorii | 486.315 |
| Capitaluri proprii | 195.687 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 3.365.734 |
| Venituri totale | 6.616.242 |
| Cheltuieli totale | 6.456.057 |
| Profit brut | 160.185 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 49.608 |
| Active circulante | 138.551 |
| Stocuri | 78.050 |
| Creante | 20.800 |
| Disponibilitati | 39.701 |
| Datorii | 92.748 |
| Capitaluri proprii | 95.411 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.878.903 |
| Venituri totale | 3.588.976 |
| Cheltuieli totale | 3.401.232 |
| Profit brut | 187.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 168.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 9.317 |
| Active circulante | 30.431 |
| Stocuri | 17.369 |
| Creante | 629 |
| Disponibilitati | 12.433 |
| Cheltuieli in avans | 6.202 |
| Datorii | 119.491 |
| Capitaluri proprii | -73.541 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 678.535 |
| Venituri totale | 1.217.120 |
| Cheltuieli totale | 1.247.897 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.777 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.304 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 5.808 |
| Active circulante | 28.168 |
| Stocuri | 15.000 |
| Creante | 100 |
| Disponibilitati | 13.068 |
| Cheltuieli in avans | 6.356 |
| Datorii | 76.569 |
| Capitaluri proprii | -36.237 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 533.620 |
| Venituri totale | 944.294 |
| Cheltuieli totale | 960.938 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.644 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.644 |
| Nr. salariati | 8 |